ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Образование и Наука » Физика и Астрономия

Страници: 1
chir
рекордьор

Регистриран: 11.07.2005
Тази "странна " Слънчева система
    #2236342 - 01.11.2008 20:43

резонансът в Слънчевата система . Изкуствено ли е създадена ? Интересна статия тук.

http://artefact.aecru.org/wiki/393/116

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
TTanev
неориентиран

Регистриран: 19.12.2008
Re: Тази "странна " Слънчева система
    #2271094 - 19.12.2008 00:34 [Re: chir]

Всички неща си имат естествено обяснение

Huckleberry

Регистриран: 15.02.2002
Re: Тази "странна " Слънчева система
    #2271375 - 19.12.2008 15:37 [Re: chir]

Бахти,пак ми влете гениална идея,не издържам вече.Иначе статийката гъмжи с информация.Малко ми е неясно как ерозията на Титан не отстъпва на земната
Цитат:

ведь известно, что поверхность спутника постоянно обновляется - эрозионные процессы на Титане не уступают земным»

Хора !Потопът,библейският потоп е дошъл от Меркурий, но той е отнел водата на Венера,затова тя няма вода в атмосферата,почвата и прочие.Нейната вода е на нашата планета,но Меркурий е "посредник" в далаверата.
Значи,казва се Меркурий някога е бил спътник на Венера.Меркурий е удивително плътен днес,най плътният,най коравият пич,дребен но с характер,урсус сурат как викат турците.Сега,по кората на Венера казват има следи от приливни вълни в литосферата и,мъчена от външна гравитация на спътник.Аз пък мисля,че не Венера е имала спътник,а тя е била спътник на Меркурий,или по точно са били паритетна двойка,както Плутон и Харон.Ного як,зъл и страшен астероид удря горката Венера,тя вдига температура и летливите и леки вещества биват засмукани от Меркурий. Във времето обаче скороста им на въртене се забавя,и те се отдалечават.Слънцето дръпва в орбита Меркурий,и то рязко и със злоба.От късането на гравитационната връзка с Меркурий Венера която до сега се е въртяла бавно в общ център с Меркурий,и това и е било въртенето около оста, получава обратен тласък, и затова сега се върти напук на всички останали планети.Слънцето фкарвайки Меркурий в свой филм го напича здраво,слънчевият вятър подкарва водните молекули и и други летливи газове във вакуума,тоест Меркурий бива изпържен, а от влагата се образуват ледени комети и под формата на воден газ,газ от отделни неконсолидирани молекули водата пътува към гравитационните центрове във Слънчевата система,кой квото си награби един вид
Венера,да, и тя нещо си е грабнала обратно,но после ще го мислим къде го е покрила,после.Земята,тази крадлива планета е била най на далавера видно е по днешните океани,за които ти трябва кораб дори Сега тая вода,не непременно идва на молекули,некъде по пътя можи би протича частична консолидация.Снежинки! космически снежинки,падайки те минават в дъжд,и освен свичко охлаждат планетата,валяло е,валяло е,било е юни,тролей е скърцал с мокри гуми.....нее.. обърках филмите

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  nousha 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2860

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.