ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » България » Велико Търново

Страници: 1
mrs_s
ориентиран

Регистриран: 09.12.2008
Къде обичате да си похапвате?...
    #2263959 - 09.12.2008 16:48

Здравейте! Скоро бях изправена пред дилемата в кое заведение да отпразнувам рождения си ден, къде бих могла - аз и моите приятели да се чувстваме добре и уютно. В повечето форуми се споделят мнения я за София, я за някой друг град. Защо търновци не обсъждат кръчмите си или просто аз не бях на подходящо място? Поради стечение на обстоятелствата скоро не съм излизала - вкъщи-на работа, на-работа-вкъщи, и предполагам, че има местенца, които не съм и чувала, камоли да посетя. Бихте ли споделили къде обичате да ходите и защо го предпочитате?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
hypno

*

Регистриран: 12.12.2008
Re: Къде обичате да си похапвате?...
    #2267652 - 14.12.2008 13:31 [Re: mrs_s]

Ако не е късно... Препоръчвам ти "Швейк". Точно срещу 5-ти корпус се пада. Приятно е и кухнята я бива. И Честит Рожден ден, да си жива и здрава и да се изпълнят всички желания, които имаш.

Джек Дениъл
вОлен жЕрав

Регистриран: 17.01.2007
От: Cornville, IL
Re: Къде обичате да си похапвате?...
    #2315184 - 23.02.2009 23:01 [Re: mrs_s]

Бе то тука имашИ идна тема подробна ама зачезна.

Начи: Сутрешното кафенце с некой щрудел или бисквитена торта или проста тортичка в "Стратилат" на чаршията.
След тва обяд малко по-надоле в посока Царавец, в "Клуба на архитекта" по-познат като "Сайгона". Некой път може и в Щастливеца ама той е ширпотреба за разлика от Сайгона.
През нощта най-добре "Текила" още по-към Царевец качествени питиета, хаус музичка; Дийп същата работа ама нещо твърде тийнейджърско взе да става. "Бакарди" пък най! "Улицата" е за рокаджии - готино. "Пепис" беше най-якото преди време: Хардкор техно в най-късна доба сега не знам как е ама вече не можеш да уцелиш пиян черпещ куфеещ барман надупил музиката на ШЕСсс. Чалгаджиите ходят в Планета. Най-якия клуб обаче е бар "Мелон" в който не мога да се наканя да запия напоследък.
Вечеря в 5-6часа сутринта. Най-култовото е "Рикона" където апват таксиджиите и дъртите алкохолици. Ободряващи шкембета и миризма на готвено. По-лайт е в "Мустанга" където манджите също са вкусни но отношенията с персонала са по-хладни
Всичко това е на една улица.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Дон Кихот, Rhiannon 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2604

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.032 seconds in which 0.019 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.