ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Относно all.BG

Страници: 1
liliata
мечтателка

Регистриран: 15.03.2009
Оплакване от модератора Godiva
    #2330978 - 16.03.2009 19:21

Уважаеми Администраторе.

В "Македония" тази ваша модераторка Годива си превишава правата. Предизвиква крамоли в темата за избор на модератор.

Пълнолетна съм. Не съм сляпа. Не съм слабоумна. Чета в "Македония" и в "Политика". Осмислям прочетеното. Давам предложение Легион да е модератор. И не мисля, че е редно по темата друг модератор с грубости да се нахвърля върху моята позиция, също и върху позицията на други хора, а още по малко е редно да прави публични изказвания как съм клонинг на Легион, щом го предлагам за модератор. Аз не съм Легион и ако искате- официално ви каня на кафе, за да се убедите в това лично.

Моля за разбиране и съдействие от ваша страна.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
МишоАдминистратор
виртуален

Регистриран: 07.09.1999
От: Юесофей
Re: Оплакване от модератора Godiva
    #2332542 - 18.03.2009 19:24 [Re: liliata]

Линк моля?

--------------------
.\\:):

liliata
мечтателка

Регистриран: 15.03.2009
Re: До Мишо
    #2333565 - 19.03.2009 20:33 [Re: Мишо]

Какво си направил? Едва ли Легион сам си е отнел модераторските права! Божеееее! Къде попаднах! Мислех, че когато един модератор получава публични заплахи като тази на витанов тука:
http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/2154408/page/0/fpart/1/vc/1

администраторът не застава на страната на грубиянина. А видях и още заплахи в "Македония" за коляне. Не към Легион, но достатъчни, за да ме накарат да се ужася.

Когато влязох да чета в "Македония" видях много грубияни и интриганти. А сега виждам и един администратор, който не само, че ги защитава, а участва дейно в гаврата им!

Заплахата на витанов е от февруари месец. Сега сме март. И трябва да си сляп, за да не виждаш, че и преди това Легион е бил нападан и тормозрен. Логиката ми подсказва, че не си сляп. ТИ УЧАСТВАШ В ТОВА! Защо си го направил Легион модератор, като не му даваш да прави това, което може да прави.

Вярвай ми, нема такава картинка атакисти да уважават човек от етнос в нета и то баш в политически форум, както са пишещите в "Политика" атакисти към Легион. Нема. В цяла България нема. Гледат на него не като на човек, който търпят за да не ги банне. Уважават го. Махнал си модераторските права на човек, който е лидер и умиротворител чрез лична харизматичност. Това и Тис го е писал в "Македония", че такива като Легион могат да бъдат мостът в общуването между българи и етноси. Виждам го и аз същото. Той би бил мостът, ако не го бяхте закопали ти и подопечните ти.

За Легион не се съмнявам, че е честен и не е злоупотребил с модераторските си права.

Ако Легион пише публично, че ти е писал, че има проблем в "Македония", значи е така, защото ако не е така, си щял от кога да го насметеш. Това ми разправя логиката.

Абе душата. Какво толкова удоволствие ти достави на тебе да издевателстваш така над човека? Каже бе! Какво му е убавото да му причиняваш такава гавра?

Ся ми искаш линк за умотворениата на Годива. Къф линк бе! Да ти приличам на интригантка, която им знае номерата на галениците ти?

Годива ме видя, че пиша и ме обяви за Легион заедно с още един човек, нищо че вижда ай пи-та, които и ти ги виждаш, че са различни. Изпраска: "Рибата се вмирисва откъм главата" по този повод докато се обясняваше как двамата с eni1964 сме Легион. Пречеше и, че сме прясно регистрирани с eni1964 и предлагаме Легион за модератор. После се направи на невинна и си преправи мненийцето.

Аз свидетели не си водя. От де да знам, че може да ми се погоди такъв номер и са ми нужни свидетели чак.

Аз съм честна и открита и като си кажа мнението, после не го преправям специално за да мое по-късно да се права на ударена пред сички.

И знаеш ли... След този случай се замислих над несъответствията в отговорите на Легион и някои от постовете, на които отговаря, дето ги четох и ми направиха впечатление. Не ми трябва жокер. Този номер е редовен и многократно прилаган от някои галеници в "Македония".

Жалко за Легион. Рядко човек от етнос е така като него. Но е толкова подиграван и така не му се дава възможност да реагира на обиди, че утре няма да го видиш да обединява атакисти да пишат в защита на етноси, както сега го виждаш. Утре сигурно ще увлича етносите да го следват, докато крещи "БЪЛГАРИТЕ СА ПРОСТАЦИ".

И такива като мен, които знаят защо го прави, ще потъват вдън земя от срам заради такива като теб и като твоите галеници с предложенията за Белене и за заколения и тарикатлъците в стил: ма аз тва не го казах!

Нема да го постнеш са тва къде съм го написала, нали? Даже си мисля, че съм много откровена и ще ме баннеш за това, което съм се осмилила да напиша.

Аре банни ме бе! Аз и и без това повече не искам да пиша тука. Щото утре некой може като едното нищо и на мен да ми заописва подробно как ще ме убива и само ми трябва да знам, че няма да бъда защитена от модератор и че извратеняк-администратор ще се кефи на такова четиво.

Atman
ветеран

Регистриран: 22.06.2007
От: връх Мусала
Re: Оплакване от модератора Godiva
    #2333639 - 19.03.2009 21:42 [Re: liliata]

Цитат:

Давам предложение Легион да е модератор.

Чети внимателно. Легион си подаде оставка в "Политика". Така че и там трябва да има нов избор.

Цитат:

Аз не съм Легион и ако искате- официално ви каня на кафе, за да се убедите в това лично.

Можеш да поканиш и мен. Разговорът би бил интересен.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2543

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.