ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Пътешествия

Страници: 1
Бодилче
ентусиаст

Регистриран: 29.01.2002
Бодилче
    #22943 - 27.03.2002 09:23

никой ли не се интересува от тази тема?Аз съм възмутена!Дъщеря ми е вече в 9-ти клас и никога от училище не са ги водили на екскурзия!Сега направиха само някаква гавра и им спретнаха екскурзия 10-те европейски столици-за цената няма да говорим!Но това да излязат заедно всред природа,да се покатерят на някое баирче или поне дърво и да си охлузят дупетата,да изадат по едно парче кучешка радост,опушено от огъня-не!После децата затлъстявали,не различавали липа от бор и т.н.Добре,че баща й я научи да познава сухо дърво от сурово.Сега се помъкна със скаутите,но не съм убедена,че и там ще научи нещо от и за природата, а не само лавчета за дискотеки и виещи хиени/имам пред вид хип-хопа,и "антибиотика"/.В др. градове има ли за у-ците екскурзии?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Боряна
ентусиаст

Регистриран: 25.10.2001
От: София
Re: Бодилче
    #23362 - 29.03.2002 09:01 [Re: Бодилче]

Здравей,
Ето че и тук се срещаме...Нещо с екскурзиите в училище го закъсахме... Според мен всичко зависи от желанието на учителите.Ако на тях не им се ходи, учениците /по-малките/ не могат да тръгнат сами... Имам една приятелка, която е учителка в прогимназията, та тази жена всяка ваканция си води учениците някъде по баирите...Голяма ентусиастка! И на децата много им харесва. Аз обикновено пускам моята дъщеря с нея, защото в нашето училище нямаме такъв човек. Дори и в дните, които са предвидени за екскурзии не ги водят никъде, а им казват къде са били?!?! Да, да...точно така, казват им къде са били и ако някое дете не е ходило там или няма кой да му каже как изглежда мястото...?!?!
Мотя дъщеря за последно ходи с учителката си от 3-ти клас до р.Искър, която по случайност минава на не повече от километър от сградата на училището...А в 4-ти клас ги заведоха до Плевен да видят Панорамата и това беше.

Боряна

--------------------
Боряна

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2278

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.