ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Си Ди
гаргойл

Регистриран: 13.01.2004
От: Варна
Re: Котка за домашен любимец - 3
    #2375910 - 15.05.2009 12:44 [Re: skyline]

бият си шамари или по-скоро замахват, ама ако се доближат чак толкова, което на практика почти не съм видяла, но пък сина ми ги видял да се "целуват", по негови думи - демек го разбирам да се душат с носовете
но пък се разсъскали после, а и снощи Шана за нещо беше доста сърдита на Мая и бая я фучеше
направи ми впечатление, че снощи Шана остави Мая да яде от нейната купичка храна, ама като се появи дъщеря ми - и засъска , но после стана някакъв въргал, за който писах по-горе, нещо Мая я е "настъпила по опашката", образно казано, и всякакви затопляния бяха отложени..за неопределено време

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Си Ди
гаргойл

#2375921 - 15.05.2009 13:02 [Re: Monnica]

Шана определено е пораснала - кажи-речи 4 кила котка със суха козина
споменах, че остави и Мая да се нахрани от нейната купичка, обаче после, като сипвах за ранната закуска гранулките, остави своите, да се запазят , и отиде да яде от Маините
а бе - купон си е, ако решиш да го гледаш от тази страна

krasimiraaa
неориентиран

Регистриран: 15.05.2009
Здравейте
    #2375996 - 15.05.2009 13:48 [Re: skyline]

Казвам се Краси а моята малкта дъщеричка си има малко животинче ако искате да и помогнете да има известно животинче само трябва да го видите http://www.jivotno.com/Qska

skyline

Регистриран: 12.05.2006
От: в джунглата
    #2376319 - 15.05.2009 18:21 [Re: Monnica]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Интересно ми е да гледам Риво как постепенно става на "мама детенцето"

Да бе, инетересно ти е... Добре, че няма да го жениме, че има да те пустосва момата

Не се знае той какви планове има за бъдещето си. Но със сигурност мацката трябва да е най-малко съвършенна и идеална. Риво 4г. се е пазил и сега няма да се даде на някоя да го съсипе. Едно време к'ви женски котки имашееее, а сега само за пари мислят, значи.

За пари и ли за висок клас гранули?
Лелеее, стар ерген го остави момчето. Не те ли е срам? Само да не те подушат от съвета, че веднага ще му праснат ергенски данък (Боже каква глупост )

skyline

#2376327 - 15.05.2009 18:26 [Re: Си Ди]

Цитат:

....направи ми впечатление, че снощи Шана остави Мая да яде от нейната купичка храна, ....

Значи и при вас е така. Абе чудех се аз що за поведение е това и щях да ви питам и ето че ти повдигна въпроса
Значи мойте маймуни незнайно защо зяпат в чуждата купа. Тинки не си яде храната а ходи и облизва чинията на Принцес И двете имат една и съща храна! Същото се отнася и за водата. Децата казват, че са видели Тинки в тоалетната на Принцес
Аз ли нещо не разбирам

Sonia
May-May

Регистриран: 15.01.2004
    #2376328 - 15.05.2009 18:28 [Re: skyline]

При нас затова всичко е общо.

Си Ди
гаргойл

#2376707 - 16.05.2009 08:57 [Re: Sonia]

то ще стане общо, ама засега нали имат отделни местенца, докато или ако се сработят
но при нас Шана е лакомницата и нея трябва да отбутваме основно, в случая Мая просто хареса нещо в чуждата чиния, дето не й бях сложила още в нейната

skyline

#2377597 - 17.05.2009 06:36 [Re: Sonia]

ок, общо ама как следиш кой колко яде?
Аз все още се опитвам да удържа фронта.

Я кажете, нормално ли е писана вече втори ден ако не и трети да не иска да яде? Вече окончателно и смених храната (другата свърши и не мога да намеря още ). Реших да я залъжа като забъркам гранулите са пиле и малко вода - затоплих всичко и стана като манджа. Тя само подуши и отиде да си легне Оня ден пак така по същия начин пасирах всичко. Мъника яде и ушите му п ръщят а каката прави гладна стачка Утре ще пробвам с чисто месце, може да хапне нещо, или да взема да и отворя консерва
Или казвате да не я уча така? Колко дена мога да я оставя гладна? Аааа, сетих се, вчера изяде едно листо марула

КокеркатаМодератор
кучкарка

Регистриран: 29.11.2004
От: София
    #2377670 - 17.05.2009 10:36 [Re: skyline]

Не я учи така, ще види, че може да се глези и ще ти се качи на главата. Хубаво е да си свикне на една храна, гранулка, и само от нея да си даваш. В краен случай да имаш друга гранулка, с която да смениш ако първата свърши. Разбира се можеш да даваш допълнително каквото се сетиш, но основната им храна трябва да е суха гранула и прясна вода. Останалото са глезотии. А смесването на гранулките с вода на манджа им снижава хранителните качества.

--------------------
Животните са По-добрите приятели на човека!!!

skyline

#2377857 - 17.05.2009 18:15 [Re: Кокерката]

Ми тя като не иска да яде гранулите аз се опитвам да и ги разредя с месо ама...
Абсолютно нищо не е яла цяла нощ. Ще я оставя гладна! Всеки път като ги викам за храна тя тича с надеждата да намери каквото е свикнала да яде и всеки път се разочарова, милата
Уфффф така стана и с първото ми куче. Свикнах я на шунка и други екстри и като удари тая ми ти криза.... душичката колко гладува... И уж бях казала че котката няма да я свиквам само на едно и умишлено разменяха видовете храна и гранули и ей го, същия проблем

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 12583

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.