ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
КокеркатаМодератор
кучкарка

Регистриран: 29.11.2004
От: София
Re: Котка за домашен любимец - 3
    #2474665 - 05.10.2009 16:08 [Re: skyline]

Цитат:

На мен ми е за първи път

Е, за всеки е имало пръв път. Просто успокоявам, че не ти се случва само на теб. Е, както виждам, всичко се е развило по план, надявам се да сте се успокоили вкъщи.

--------------------
Животните са По-добрите приятели на човека!!!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
skyline

Регистриран: 12.05.2006
От: в джунглата
    #2475595 - 06.10.2009 19:28 [Re: Си Ди]

Цитат:

....- нищо, което мирише на ветеринарен кабинет не е добре дошло, и даже е страшно, трябва да се гони до дупка!

май си права.
Днес като сложих маца в преносимата чанта за да я водим на контролен преглед, голямата дойде, подуши и веднага тръгна да напада Нещо не се обичат много много с тази чанта

А беба милата като видя къде сме, се скри в дъното, даже и по мене хъска да не я пипам, дърпа се като магаре на мост а като подуши лекаря... милото, няма да я водя повече там, травмира се горкото с тази рана и тези боцкания всеки път като отидем. Днес беше на система с противовъзпалителни и се опитваха да изкарат гной (ако има) от раната; набоцкаха я здраво. За щастие нямаше гной, просто е подуто и възпалено. Било се получавало при някои котки и минавало бавно но не било толкова страшно и опсано... еххх
Но, нямаше бой след връщането ни в къщи, явно и с миризмата се свиква

skyline

Регистриран: 12.05.2006
От: в джунглата
    #2475597 - 06.10.2009 19:31 [Re: Кокерката]

Цитат:

Цитат:

На мен ми е за първи път

Е, за всеки е имало пръв път. Просто успокоявам, че не ти се случва само на теб. Е, както виждам, всичко се е развило по план, надявам се да сте се успокоили вкъщи.

Да, благодаря ти.
Тоя лекар как можа да каже, че ще трябва да решиме с коя да се разделим

Добре че ви има вас да поуспокоявате хората, че понякога и най-малкото нещо е проблем.

Erosaria
оптимист

Регистриран: 20.09.2004
    #3108590 - 12.11.2013 19:21 [Re: skyline]

Здравейте на всички!
Изкарвам тази стара тема, за да ви споделя за новото попълнение в къщи: Миша, на 3 месеца е, намерихме я пред нашата къща, сгушена под една кола, а сме на централна улица. Беше стресирана от силните шумове на коли и мотори и на моменти мяукаше жално. Притесних се че ще я сгазят, ако остане там. Движението пред нас е доста натоварено. Примамих я с храна и веднага се приближи. Хванах я и в къщи. Джесика обаче не я иска и издава заплашителни звуци. Тя след един месец ще стане на 5 годинки и е принцесата в къщи. Ясно е, че не е доволна от новодошлата малечка. Вече 3-4 дена малката е само в стаята на майка ми, но ги събираме за по няколко часа в една друга неутрална стая. Все още не се харесват, макар че я изкъпах със шампоана на Джесика. Всъщност, на Миша като че ли не й пука много и се разxожда навсякъде, заиграва се и дори мърка, но голямата е вечно нащрек, следи я с поглед и ако се приближи,.... вие заплашително. Разбира се, малката се отдръпва веднага и спазва прилична дистанция. Да видим кога ще се кротнат. Качвам малко снимки и на двете.

http://prikachi.com/images.php?images/595/6748595y.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/602/6748602V.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/612/6748612Y.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/618/6748618Q.jpg

P.S.:
Стискайте ни палци скоро да могат да се понасят, иначе ще трябва да търся друг дом на Миша.

--------------------
Животът е такъв, какъвто сам си го направиш!!!

kristiya
почетен член

Регистриран: 28.01.2014
    #3131962 - 02.02.2014 17:14 [Re: Erosaria]

Джесика е кралица,каква принцеса:)Препоръчвам ти да изгледаш няколко епизода на "Моята котка от Ада" ,този с китарата дава много интересни и полезни съвети Успех!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 12581

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.