ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Относно all.BG

Страници: 1
liliata
мечтателка

Регистриран: 15.03.2009
Махнати модераторски права на Легион. Защо?
    #2335876 - 22.03.2009 16:47

Това става в български форум през 21 век.

Заплаха на Витанов към Легион:

Цитат:

Тебе бих те кастрирал и после 20 години работа в БЕлене и накрая ще те използваме за донор за някой човек които заслужава да живее. Незнам как се търпиш хвани се застреляй по добре

Отговор от Георгиев към Легион:

Цитат:

Срамно е човек,като Вас -сатанист да се хваща за последствията от въздействието на собствените си слова .Принуждавате хората да се държат по подобен начин .Неразбирам какъв апостол на турлацизма ще стане от Вас.Та вие и за мъченик не може да минете.

http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Board=macedonia&Number=2154408&page=0&fpart=4

Винаги съм си мислила, че в една свободна и демократична държава е немислимо да се случи такова нещо.

От къде на къде е допустимо да се заплашва така и от къде накъде вина ще има не този, който заплашва, а този, който е заплашван?

Форум "Македония" се пука по шевовете от кавгаджии и долните им сплетни, от заяжданици и грубости и от хора, които пишат открити призиви да бъдат клани други хора.

Положението там е толкова зле, че само слепец може да не вижда колко точно е зле.

В една такава екстремна обстановка, дето едни хора си позволяват да заплашват други с кланета и убийства и то не как да е, а публично, и когато наглостта е толкова, че изкарват заплашваните криви за заплахите, дето им се отправят, админът какво прави?

В модерна България, 21 век, админът отнема модераторските права на онзи от модераторите му, който се опитва да промени това.

Това е явна несправедливост. И аз искам да знам на какво се дължи.

Господин администратор. Ши щете ли да ми обясните защо вместо да направите Легион модератор освен на "Политика", също и на "Македония", понеже е реагирал в очеизвадно екстремна ситуация да ви спасява "Македония"-та от удавянето в заплахи, интриги и спам, вие му махате правата на модератор и той се е разбързал да си тръгва изобщо от ол-а, обявил го е и вече на никой нищо не пише?

Или задавам прекалено неудобни въпроси и нема да щете да ми обясните?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
МишоАдминистратор
виртуален

Регистриран: 07.09.1999
От: Юесофей
Re: Махнати модераторски права на Легион. Защо?
    #2370567 - 08.05.2009 21:34 [Re: liliata]

Здравейте,

Не съм длъжен да Ви давам обяснение за решенията си. Съгласен съм обаче, че положението във форум Македония е тежко и се надявам новият модератор да повлияе положително.

Поздрави,
Мишо

--------------------
.\\:):

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2116

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.