ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Екология и Околна среда

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Opk
неясен

Регистриран: 17.09.2008
От: София
Новини!
    #2372086 - 10.05.2009 22:57

Надявам се тази тема да не е в конфликт с правилата на Форума. Ако има противоречие, моля някой да ми каже.

Вярвам, че инфо от вида но това е интересно за всеки за когото е от значение качеството на живота му и това на неговите близки:
[url=

] [/url]

А комуто е досадно, изобщо не е длъжен да гледа

--------------------
Съглеждам в очите ти страх и омраза. За теб съм чудовище, което дебне в сенките, чудовище, с което плашиш децата. Но вгледай се внимателно в това чудовище. И ще видиш, че ти самият си чудовище.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
liubo_iotoffМодератор
McAroff

Регистриран: 25.10.2005
От: явлен
Re: Новини!
    #2372254 - 11.05.2009 09:29 [Re: Opk]

темата си е много на място

интересно ми е какво ли ще стане след конференцията на оон през декември в копенхаген

относно грийнпийс имаше нещо преди време - набиваха клинове в отсечените дървета и така повреждаха машините на дървопреработващите предприятия, но това пък носеше опасност за хората, работещи на тях... някой спомня ли си повече по въпроса

Opk
неясен

#2372647 - 11.05.2009 19:11 [Re: liubo_iotoff]

Би трябвало да го знам това за клиновете, но мисля, че по-може да е "партенка" на корпорациите.
Ще го проверя и ще пиша.

--------------------
Съглеждам в очите ти страх и омраза. За теб съм чудовище, което дебне в сенките, чудовище, с което плашиш децата. Но вгледай се внимателно в това чудовище. И ще видиш, че ти самият си чудовище.

Opk
неясен

#2372653 - 11.05.2009 19:16 [Re: liubo_iotoff]

А това е за всички, които искат да живеят по-чисто и по-добре:
[url=

[/url]

Забележка: Надявам се разбирате, че това не е реклама. Green Peace не е нито политическа, нито търговска организация.

--------------------

Opk
неясен

#2373625 - 12.05.2009 22:56 [Re: Opk]

На 23-ти май т.г. ще има някакъв международен ден за почистване.
Моля, ако някой има по-конкретно инфо, да каже?

--------------------

liubo_iotoffМодератор
McAroff

Регистриран: 25.10.2005
От: явлен
    #2373661 - 12.05.2009 23:51 [Re: Opk]

само това, което чух по телевизията - да се включим в деня за почистване на природните паркове. не разбрах много за инициативата, обаче добре знам един от спонсорите... може би не е добре да се набляга толкова много на спонсорството, отколкото на въпросите кога, къде, какво да правим... аз бих се включил, обаче имам малко извънредни ангажименти покрай абитуриентските балове, та не знам но нищо не пречи човек да поочисти покрай себе си, без значение дали самият той е пооцапал, по-важното обаче е да се понаучим да не цапаме толкова, и ние и децата ни

Opk
неясен

#2373668 - 13.05.2009 00:05 [Re: liubo_iotoff]

Общо взето, аз подкрепям такива акции по простата причина, че най-малкото те подсещат за нещо, което като правило е полезно, но човек не го прави перманентно и винаги намира причина да го отложи

--------------------

Opk
неясен

#2373846 - 13.05.2009 10:12 [Re: liubo_iotoff]

Само се закачам.

На много вероятно им е все едно, на мен - не!
Моля подкрепете тази акция:

До Премиера на Исландия.

--------------------

Редактирано от Opk (13.05.2009 10:13)

mysteria
добричка

Регистриран: 21.04.2007
От: Русе, България
    #2373867 - 13.05.2009 10:33 [Re: Opk]

Орк, аз действах на принципа "барабар Петко с мъжете" - нищо не разбрах, какво пишеше в писмото до президента, ама нали е президент и трябва да му се набиват клиновете, та за това го притесних господин президента.

--------------------
Цял живот студ и огън....клетва и благослов....добро утро и сбогом ,и сбогом....моя трудна любов....

Opk
неясен

#2373875 - 13.05.2009 10:40 [Re: mysteria]

Абе подписвай там, няма да е грешка
(шшшшт, да не чуе някой, не е президент, премиер е )

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  liubo_iotoff 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 20791

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.423 seconds in which 0.404 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.