ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Хомеопатия и Алтернативна медицина

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
anastasius ІІ
папа

Регистриран: 07.02.2006
Re: Д-р Чамурлийска
    #1223168 - 10.04.2006 18:21 [Re: kernel]

Цитат:

че била една от най - добрите в България при лечение на паническо разстройство?

боже, боже....колко простотия има на този свят....

--------------------
Die Seienden sollen nicht ohne Notwendigkeit vervielfacht werden.
Ockhams Rasiermesser

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Наташа Ростова
на път

Регистриран: 26.08.2004
От: Канада
    #1223501 - 11.04.2006 03:31 [Re: anastasius ІІ]

Цитат:

Цитат:

че била една от най - добрите в България при лечение на паническо разстройство?

боже, боже....колко простотия има на този свят....

Не мога да разбера какво търсиш във форум Хомеопатия. Стига целта ти да не е да се заяждаш, във форум Медицина би бил по-полезен.

sofiasofia
неориентиран

Регистриран: 01.06.2009
    #2389338 - 01.06.2009 16:56 [Re: Наташа Ростова]

Знам,че темата е стара,но все пак искам да споделя мнението си за този лекар...
Ходих при нея някъде 5-6 месеца, така и не видях тази жена да се отпуска, аз пък още по малко.Е пускаше отвреме навреме по някоя усмивка...чувствах се много стегнато с нея,като едно време в училище на изпит. Дразнеше ме,но продължавах да ходя, казвах си да изчакам, ефект ще има,но уви нямаше никакъв, освен че след като приключвах дългия сеанс при нея излизах като парцал- и психически, а и физически ефект нулев. Знам, че за хомеопатията се изисква търпение и упоритост, но за тази почти половин година поне малко подобрение аз не почувствах. Преди 2 години бях ходила при друг лекар хомеопат, бях доволна, но трябваше да прекъсна поради не зависими от мен обстоятелства.Реших след това да продължа при Чамурлийска, беше ми удобна като място, а и прочетох добри отзиви за нея...съжалих че съм си изгубила времето при този доктор,даже разбрах после че тя не е и доктор.Гледах в сайта й какви ли не висши и специалности-психолог някакъв се води,кел файда...е,може би на някои успява да помогне,но лично мен тази жена ме натоварваше. Първоначален преглед 50 лв.,после по 40-хубаво давах ги,но дойде период когато почна да ме вика през 1-2 седмиц,съответно си и заплащах за всяко ходене- по 20-ина лева,накрая съвсем ми писна и реших да прекратя.Не беше тя моя човек,върнах се при стария си лекар,макар и да е далече,макар и да се налага да излизам през работно време(което и при Чамурлийска,но поне беше наблизо) само като стъпих в кабинета и отпуснах душица веднага.Жената ме разпита,сети се за мен макар и да бяха минали 2-3 години. Дам, чувала съм и сама се убедих-човек трябва да намери лекаря,който да му допадне и контакта между двамата да е приятен,а не да има натоварвания и дразнения:)
Пожелавам на всеки да открие своя лечител! :love:

Sol y Sombra
under construction

Регистриран: 12.03.2004
От: Червения килим
    #2389416 - 01.06.2009 19:06 [Re: sofiasofia]

Това звучи малко като антиреклама, ако питаш мен... Един вид, очерняне на Чамурлийска, което не знам дали е толкова заслужено... Не мога да повярвам, че те е "викала" през седмица, просто знам, че тя е твърдо против прекалено честото ходене Освен това е против ненужното даване на лекарства, дори и ти да си настояваш А иначе много се е изписало за необходимостта от "химия" между хомеопат и пациент и е напълно нормално при един да можеш да се отпуснеш, а при друг - не

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 8 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4555

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.063 seconds in which 0.056 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.