ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Медии » Телевизия

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
tisss
Tester Independent...

Регистриран: 07.04.2006
От: Пловдив
Сутрешният блок на Нова ТВ
    #2425567 - 21.07.2009 15:28

Разкошна е тигрицата Диана Найденова в сутрешния блок "Здравей, България". Заради Милен Цветков помръкна чарът на Лора Крумова, пък и целият блок изгуби динамичния си вид, който му придаваха интервютата на Георги Коритаров, и бях престанал да гледам сутрешната програма на Нова ТВ.

Сега обаче откривам, че в Нова ТВ се е появила колега не само с остър журналистически рефлекс, но и с много-много чар.

Гласувал съм за АТАКА, откакто АТАКА се появи в политическия живот, гледах с любопитство как се представи лидерът на АТАКА на живо в предаването "Челюсти"... и не съм разочарован от водещата, а от това, че Волен Сидеров не намери верния тон.

Смятам, че когато такава нестандартна личност като Волен Сидеров и журналисти от тоя сектор на вътрешнополитическия живот намерят добрия тон помежду си, ще спечели преди всичко АТАКА.

А във вчерашното първо излъчване на "Челюсти" разговорът между Бойко Борисов и Диана Найденова според мене е най-доброто, което съм гледал напоследък. Имаше и шоу, имаше и интрига, имаше и заиграване като между стопроцентов мъж и стопроцентова жена, но най-важното - видях двама симпатични и с много финес събеседници.

tisss

--------------------
Истината има спокойно сърце. (Уилям Шекспир, 1564-1616)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Йон
тэ®®о®izато®

Регистриран: 02.03.2005
От: Гаgнiъ леs®
Re: Сутрешният блок на Нова ТВ
    #2425614 - 21.07.2009 16:36 [Re: tisss]

Ще ме прощаваш, ама ...не ми допада.
Днес я гледах с Волен Сидеров. Него, не го харесвам и за Атака не съм гласувал, ама и г-жата с дебилно-злобното поведение, не ми обра адмирациите.

Иска и се да е хаплив, студенокръвен журналист, но е много...много далеч. Липсва и стил. Много и липсва.
А опитите и да го имитира, според мен я правят да се представя по-скоро като зле скроен темерут, вместо като добър водещ, затова и ги смятам за неуспешни.

В крайна сметка, може би тя трябва да намери начин да разговори гостите си.

Може би, трябва да и преименуват рубриката.

Една леля се обади и се изцепи: Подозирам ви във връзка с Волен Сидеров. Държахте се, сякаш сте имали връзка и ви е изоставил
Не е много далеч от истината. Имам предвид поведението и, не друго.

--------------------
Peace V!

АЛЕСАНДРО
ADIDAS

Регистриран: 19.02.2009
От: СТАРА ЗАГОРА
    #2425713 - 21.07.2009 18:07 [Re: tisss]

Слушал съм Челюсти много пъти и ми е направило впечатление , ДН се заиграва с гостите в студиото и не дава възможност да се обадят повече хора по темата

--------------------
http://vbox7.com/play:2ea3b7fe

crass
16.9090...91

Регистриран: 09.12.2008
:-)
    #2425729 - 21.07.2009 18:18 [Re: АЛЕСАНДРО]

Концепцията на предаването е такава.

Кани свои приятели, познати, с които обсъждат дадена злободневна тема.

АЛЕСАНДРО
ADIDAS

Re: :-)
    #2425736 - 21.07.2009 18:22 [Re: crass]

Ти слушал ли си го Обявява че пуска слушателите , а после те я обипват с въпроси ...защо стоят на телефона без да ги включва А има и един комуняга ,който винаги успява да се включи и е "компетентен" по всички теми

--------------------

crass
16.9090...91

#2425742 - 21.07.2009 18:29 [Re: АЛЕСАНДРО]

Цитат:

Ти слушал ли си го...

Ми на компа тва слушам... Дарик. А като казахме, та... Честит рожден ден на Радосвет Радев!

Иначе - Дианка - президент!

toto2
от маалата

Регистриран: 03.05.2008
    #2425754 - 21.07.2009 18:38 [Re: tisss]

Цитат:

Разкошна е тигрицата Диана Найденова в сутрешния блок "Здравей, България". ................
............................................
Сега обаче откривам, че в Нова ТВ се е появила колега не само с остър журналистически рефлекс, но и с много-много чар.

Тис, за вкусовете не се спори, ама понеже тази сутрин, докато си пиех кафето, мернах част от въпросната изява на впечатлилата те "тигрица", ше се изкажа: по-тъпа и заядлива жена не бях виждал скоро.......
Просто не мога да си представя какъв разговор може да се получи с човек, чиято единствена цел е да се скара с теб.А в "разговора" й с Фюрера скандалът бе единствената й очевидна цел.
Не съм никакъв фен на ВоленС, ама направо ми дожаля за него - на фона на тази простакеса гледаше като виновно дете, което всеки момент очаква майка му да го шамароса.....
Изобщо казано - дамата твърде несполучливо се опитва да имитира Коритаров. Който беше арогантен, но в същото време - умен и истински артист в арогантността си. Тази е само арогантна. А несекващият й мензис по никакъв начин не може да компенсира плиткоумието й......
Освен това - не ми допада и на външен вид.
Отровна жаба с поглед и килограми на теле!

АЛЕСАНДРО
ADIDAS

#2425784 - 21.07.2009 19:03 [Re: toto2]

Тя ,че акъла на Коритаров не може да го има няма спор ,ама той има си има и Специално образование за което арогантност е меко определение

--------------------

tisss
Tester Independent...

#2425909 - 21.07.2009 21:25 [Re: toto2]

Цитат:

tisss, за вкусовете не се спори, ама понеже тази сутрин, докато си пиех кафето, мернах част от въпросната изява на впечатлилата те "тигрица", ще се изкажа: по-тъпа и заядлива жена не бях виждал скоро... Просто не мога да си представя какъв разговор може да се получи с човек, чиято единствена цел е да се скара с теб...

Волен Сидеров е демонизиран в общественото пространство с усилията на многобройни колеги на водещата това предаване. И не като влиза в конфликт с въпросната водеща, а обяснявайки с възможно най-спокоен тон очебийното развитие в отношението на АТАКА към партията ГЕРБ, лидерът на АТАКА само би могъл да спечели симпатизанти за каузата на своята политическа формация.

Принципно положение: ролята на журналиста по призвание, а не на мекерето, е да задава неудобни въпроси. Знам какво говоря; изпитал съм го на свой гръб това неразбиране, което и Вие, toto2, към дамата проявявате.

Истеричното бълване на обидни фразички от нерви нима е признак на сила, да попитам по повод "хубавите" думи за една жена все пак, пък колкото и да Ви е противна?

Г-н Сидеров пропусна, според мен, възможността да представи АТАКА (на която симпатизирам заради родолюбието, не заради националистичните изцепки) в светлината на добронамерения тон за разговори. И журналистката в случая няма вина за изпуснатия шанс. Как смятате, ония "супердемократи", дето в разстояние на години целенасочено градят демонизиран образ на Волен Сидеров, дали не потриват ръце от кеф след тазсутрешното предаване на Нова телевизия!?

tisss

--------------------

toto2
от маалата

Регистриран: 03.05.2008
    #2426411 - 22.07.2009 09:58 [Re: tisss]

Цитат:

Волен Сидеров е демонизиран в общественото пространство с усилията на многобройни колеги на водещата това предаване. И не като влиза в конфликт с въпросната водеща, а обяснявайки с възможно най-спокоен тон очебийното развитие в отношението на АТАКА към партията ГЕРБ, лидерът на АТАКА само би могъл да спечели симпатизанти за каузата на своята политическа формация.

Принципно положение: ролята на журналиста по призвание, а не на мекерето, е да задава неудобни въпросиУважаемий Тисс, простият факт на задаване на "неудобни въпроси" изобщо не може да е сигурен белег за добра журналистика.....Защото един неудобен въпрос може да се зададе по доста различни начини . E, дамата ги задаваше по тъпия - говорше прекалено много, прекъсваше събеседника си на втората дума, не успяваше да изведе нито една линия в "разговора" до край. Това за мен е не просто дразнещо, а недопустимо. Ако за теб подобно поведение е пренебрежимо, защото над всичко е "неудобността на всяка цена" - моля, възхищавай й се колкото си искаш.. Знам какво говоря; изпитал съм го на свой гръб това неразбиране "Неразбиранията" се доказват, а не декларират. Не си го направил, което и Вие, toto2, към дамата проявявате.

Истеричното бълване на обидни фразички от нерви нима е признак на сила, да попитам по повод "хубавите" думи за една жена все пак, пък колкото и да Ви е противна?Драги Тиссс - всеки който влезе в ролята на публичен говорител, би следвало да приеме и едно неминуемо обстоятелство, което го съпътства - че ще бъде оценяван, в т.ч. - и недоброжелателно от част от публиката. Ето - аз съм казал нещо неприемливо за теб и веднага думите ми са оценени като "истерични фразички" гарнирано с намеци за "признаците за силата" Можеш да говориш колкото си искаш в тази посока, аз съм от хората, които не се вземат прекалено сериозно, освен това съм професионално убеден в истината, че не емоционалните оценки, а значещите аргументи имат стойност в един спор.
Такива са и нещата с ТВ журналистите. Те са, напомням, публични личности. Това означава, че наред с огромните бонуси на професията, те са и по презумпция "на топа на устата". Това е едно от условията за добро обществено здраве.
Ето защо - никога не бих се изразил за една обикновена жена по този начин, дори и да съм убеден в правотата си. Но за една публична личност, която е в това си качество някакъв еталон за поведение и си позволява подобна простотия от национален екран - никаква пощада!

Г-н Сидеров пропусна, според мен, възможността да представи АТАКА (на която симпатизирам заради родолюбието, не заради националистичните изцепки) в светлината на добронамерения тон за разговори. И журналистката в случая няма вина за изпуснатия шанс. Как смятате, ония "супердемократи", дето в разстояние на години целенасочено градят демонизиран образ на Волен Сидеров, дали не потриват ръце от кеф след тазсутрешното предаване на Нова телевизия!?Драги Тисс, не съм фен на г-н Сидеров. И не защото го считам за "демон", поради демонизирането му, а защото го оценявам като тъпак. Не съм срещал текст, излязъл изпод перото на този интелектуален лилипут, който да не носи белага на сериозната му умствена ограниченост. Ако желаеш диспут по този аспект в личността на твоя Идол - моля, само че ще го правим с цитати, а не като сравнение на емоционалности
По силата на професионалните си изкривявания, обаче, съм твърдо убеден, че и най-големият публичен идиот има права. Като, например, правото да се изкаже докрай, без да бъде прекъсван в назидателно-скандалджийски стил. Това право на г-н Сидеров бе отнето по един недопустим начин от възхитилата те журналистка. Е, за теб, както разбрахме - това е повод за адмирации. С оглед преклонението ти пред идиотиите на ВС - напълно разбираема реакция, според мен [/
color]

tisss

O HARA
непокорна

Регистриран: 11.04.2005
    #2426600 - 22.07.2009 12:18 [Re: tisss]

Смятам,че мацката има стил. Не мога да кажа, че 100% ми допада, но хиляди пъти предпочитам подобно поведение към интервюираните политици, отколкото гъзолизането и склонената главица на Бареков. Толкова е продажно това копеленце, че няма повече накъде. Най-скучния и манипулативен сутрешен блок в телевизионния национален и кабелен ефир е този на БТВ и силно се съмнявам, че изобщо има някакъв рейтинг. За сметка на това Бареков е хипер-ултра-мега удобен за управляващите, умее чудесно да се извърта в многобройни посоки. Сравнението на водещата с Коритаров не е добро, повече наподобява поведението на Маргарита Михнева. Коритаров е най-добрият български журналист независимо от противоречивия си характер - кадърният журналист трябва да има силна и провокативна индивидуалност, в противен случай не би се справил толкова добре в професията си. В този ред на мисли, искам да изкажа и разочарованието си от Цветанка Ризова - твърде мекушава е, но не вярвам да е подкупна. Просто не става за тая работа, според мен.

Та по темата, "Челюсти" заслужава да продължи ефирния си живот. Имаме нужда точно от такива предавания. Писна ми всеки път политиците да контролират разговора в студиото, да замаскират изявленията си, да манипулират общественото мнение и да се изплъзват от неудобни въпроси. Това, което не ми харесва на водещата е, че твърде емоционално атакува събеседниците си, трябва да проявява повече хитрост за сметка на агресията. Искам още да гледам от нея.

--------------------
I am just a vision.

crass
16.9090...91

#2426609 - 22.07.2009 12:27 [Re: O HARA]

Цитат:

Смятам,че мацката има стил. Не мога да кажа, че 100% ми допада, но хиляди пъти предпочитам подобно поведение... Искам още да гледам от нея.

Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
    #2427455 - 23.07.2009 08:13 [Re: tisss]

Цитат:

Разкошна е тигрицата Диана Найденова в сутрешния блок "Здравей, България".

Боже, какъв идиот е тоя Мартин Димитров, какъв балък... Такъв смешник не са имали в сдс от филип димитров... Абе тия хора /не че ми е запукало за тях, де/ толкова ли са сбъркани, че не могат да си изберат нормален представителен човек за лидер бе...

tisss
Tester Independent...

#2427580 - 23.07.2009 10:28 [Re: Спец]

Цитат:

Цитат:

Боже, какъв идиот е тоя Мартин Димитров, какъв балък... Такъв смешник не са имали в СДС от Филип Димитров... Абе тия хора (не че ми е запукало за тях, де) толкова ли са сбъркани, че не могат да си изберат нормален представителен човек за лидер...

Подценяват журналистката заради политическите си пристрастия вероятно. Може би е нормална реакция на засегнатите. Що се отнася до сегашния лидер на СДС, с патетичния си стил на говорене, декламация на лозунги и нищо не казване стилът му съответства на най-новата "демократична" традиция за политически изказ в публичното пространство, чийто така ярък представител беше г-н Филип Димитров. Софийският адвокат Ф.Д. в качеството премиер на Републиката бе в състояние часове да говори, без нещо да каже.

За това се иска умение или предразположение към логорея. По подобен начин се представи г-н Симеон Кобурготски, над чийто мъгляви брътвежи в интервю in live по националния тв-ефир, ако се не лъжа, се удивяваше друга чаровна дама на българската журналистическа гилдия - Ива Петрони.

Бъдете здрав, Спец! Българите сме емоционален народ и плондерът, което ще рече "въздух под налягане" става част от националния фолклор. Но образът ненагледен в тазсутрешната тв-рубрика "Челюсти" е така блед, че не става и за виц.

Желая на Диана Найденова да продължи рубриката "Челюсти" и след завръщане на титулярите в сутрешния блок на Нова ТВ. За Нова ТВ "Челюсти" в тоя формат е отваряне на хоризонт към сериозните теми, поднесени по възможно най-добрия начин, кой каквото ще да казва.

Фактът, че се разбръмча недоволната аудитория от заклети фенове на политическото статукво, какво говори!?

tisss

--------------------

Джен

**

Регистриран: 17.06.2007
    #2427587 - 23.07.2009 10:40 [Re: Спец]

Цитат:

Цитат:

Боже, какъв идиот е тоя Мартин Димитров, какъв балък... Такъв смешник не са имали в сдс от филип димитров... Абе тия хора /не че ми е запукало за тях, де/ толкова ли са сбъркани, че не могат да си изберат нормален представителен човек за лидер бе...

Ама Мартинчо по совите думи "може да бъде много убедителен с аргументи" .. мен обаче хич не ме убеди, че не са били прекалено алчни и не са се опитвали да поставят условия за сътрудничество с ГЕРБ!
Що така се самозаблуждава тоз човек.. явно има кой да го четка или да му дава гръб, та така се е извисил в собствените си очи.
Честно казано почват да ме дразнят с Костов оптивайки се да ни внушат, че те имат някаква ключова позиция за успешната работа на бъдещия кабинет Те все още не могат да осъзнат, че с техните 10 депутата не са в позиция за условия , нещо което ние избирателите отдавна го разбрахме .. А може би и Костов вече е разбрал и е предпочел да отиде на море, да си гледа живота и да не се занимава с обречени каузи

tisss
Tester Independent...

#2427621 - 23.07.2009 11:49 [Re: Джен]

Цитат:

А може би и Костов вече е разбрал и е предпочел да отиде на море, да си гледа живота и да не се занимава с обречени каузи.

Самият г-н Който предпочел да отиде на море е обречена кауза.

За демократизираща се България - наред с боса на ДПС Ахмед Доган, г-н Иван Костов е най-големият блъф за двайсетте години преход от тоталитаризъм към нормално съвременно общество.

Демаскирали са го по-интелигентните сред бившите му съпартийци още по време, докато играеше ролята Командир. Едвин Сугарев, Петър Стоянов, например... Кого представлява днес Почиващият на море освен себе си и своя тесен кръг верни до гроб оръженосци в сделките!

Бягството от интервю по Нова ТВ, както и от ключови заседания на Народното събрание... дали е знак за силна позиция в политическия живот? Или за пореден път не му стана номерът "извиване на ръце" на господина?

tisss

--------------------

FifiRodick
член

Регистриран: 19.04.2009
    #2428546 - 24.07.2009 00:31 [Re: tisss]

На мен пък тези ми харесват повече от ДебеЛора и Милен.

--------------------
Фифи болонката - добричка, но понякога хапе.

tisss
Tester Independent...

#2430241 - 25.07.2009 18:31 [Re: FifiRodick]

Цитат:

Съдържанието на сутрешния блок "Здравей, България!" от понеделник насам има много по-ясен, по-смислен вид, за разлика от аморфната "миш-маш концепция" след появата на Милен Цветков в това предаване.

"Часът на Милен Цветков" не зная по каква причина бе свалено от ефир. Там амплоато на г-н Цветков съответстваше на злободневния, но игрив тон. Сутрешната му боза или айрян от заимствани от пошлото предаване на Азис хватки обаче съсипа имиджа и на Лора Крумова.

Лично мнение, нищо повече. Излязоха двамата титуляри в отпуск, заместиха ги нови лица, и "Здравей, България!" вече увеличава зрителската си аудитория със сериозния си тон, въпреки летния период.

Това какво говори!

tisss

--------------------

mitAka *
Някакъв си там

Регистриран: 15.02.2009
От: Стара Загора // Kв.Казански
    #2431054 - 27.07.2009 11:07 [Re: toto2]

Мене ми допада ..

--------------------
Всеки си има град на мечтите
С пеещи птици, с искрени хора.
Тебе аз имам, град на липите -
Синя далечна Стара Загора!

crass
16.9090...91

#2431254 - 27.07.2009 16:05 [Re: mitAka *]

Само за седмица, двете дами накараха тези, които гледат сутрешния блок на Нова, да забравят за онези, двамата.

А има още три...

tisss
Tester Independent...

#2431497 - 27.07.2009 22:19 [Re: crass]

Цитат:

Само за седмица двете дами накараха тези, които гледат сутрешния блок на Нова, да забравят за онези двамата...

Те очевидно са дами, crass. Иначе как да си обясня словесната помия, която се изля върху им в Internet-пространството. У нас, в България, открай време притесненото квакане на завистта е най-сигурно доказателство за стойността на таланта. И колкото по-злостно квакат завистниците насрещу им, значи толкоз по-висока е тая стойност.

Пловдив, 27 юли 2009 година

tisss

--------------------

Спец
спартанец

#2432736 - 29.07.2009 13:38 [Re: FifiRodick]

Цитат:

Лорчето хубава жена, най-доброто което може да стори за себе си е да си роди едно хубаво бебе от някой хубавец и да не се занимава с тоя помиярски формат, който се налага от келявия миленчо.
А тия жени наистина са обаятелни и много възпитани и сдържани, където трябва, без обаче това да им пречи да си задават неудобните въпроси. Не е необходимо предаването да е панаир, може да се води и цивилизовано, а тия две женици си имат и визия, чудя се как досега не са озарили екрана с присъствието си, особено при наличието на толкова много "водещи"...

crass
16.9090...91

#2432754 - 29.07.2009 13:59 [Re: Спец]

Цитат:

... А тия жени наистина са обаятелни и много възпитани и сдържани, където трябва, без обаче това да им пречи да си задават неудобните въпроси. Не е необходимо предаването да е панаир, може да се води и цивилизовано, а тия две женици си имат и визия, чудя се как досега не са озарили екрана с присъствието си, особено при наличието на толкова много "водещи"...

Смяташ ли, че акулите вече не са ги наобиколили?!

tisss
Tester Independent...

#2433117 - 29.07.2009 23:25 [Re: crass]

Цитат:

... А тия жени наистина са обаятелни и много възпитани и сдържани, където трябва, без обаче това да им пречи да си задават неудобните въпроси. Не е необходимо предаването да е панаир, може да се води и цивилизовано, а тия две женици си имат и визия, чудя се как досега не са озарили екрана с присъствието си, особено при наличието на толкова много "водещи"...

Да се надяваме, че постепенно ще се промени политиката на т.нар. национални телевизии - ще привлекат не шоумени с техните плоски скечове и заимствани от водещи западни телевизии постановки (тирантите на Милен Цветков, тъпите задевки в "Шоуто на Слави" и лансирания досега за любимец на младежта и децата Азис), а с новото управление на страната ще дойдат и умни, интелигентни млади лица в телевизионния ефир.

Тазсутрешният гост в предаването "Челюсти" Йорданка Фандъкова каза много повече неща с държането си на уравновесен специалист с опит зад гърба си, повече от всякакви речи. Думите по-често лъжат, но поведението пред телевизионните камери... Толкова цивилизован диалог в жестове, интонация, присъствие. И ни следа от типичния за българските предавания на живо фалш.

tisss

--------------------

Алиса
лъвица

Регистриран: 15.02.2006
От: BG
    #2434698 - 31.07.2009 22:26 [Re: tisss]

Диана Найденова е професионалист, предпочитам я пред онези двамата, много умен журналист

--------------------
Догони ме в тази нощ на лудост,
остави ме, за да се изгубя
Остави ме в тази нощ на лудост,
намери ме, ако се изгубя.

crass
16.9090...91

#2434922 - 01.08.2009 12:44 [Re: Алиса]

Цитат:

Диана Найденова е професионалист, предпочитам я пред онези двамата, много умен журналист

tisss
Tester Independent...

#2440264 - 10.08.2009 15:33 [Re: Алиса]

Цитат:

Направи ми впечатление как тактично успя да удържи двамата тазсутрешни опоненти - националиста Боян Расате и симпатичния представител на ДПС, да не обърнат спора в кавга. Харесва ми как върви по острието на бръснача. Ако не й е вродено, това нещо как да се научи, колкото и добри учители да има!

Мирослава Иванова - водещата в "Здравей, България!" след Милен Цветков и Лора Крумова.

Двете дами правят хем сериозно, хем наситено с чар и предизвикателства тв-предаване. Което е находка за българската журналистика in live. Леко и естествено се получава диалогът им. Има тръпка, динамика, нерв.

Любопитно, какъв е сега рейтингът на "Здравей, България!" по Нова ТВ. В крайна сметка, политиката е и вид шоу, колкото и сериозни теми да стоят на дневен ред.

tisss

--------------------

deputatkata
влюбена в Дянков!

Регистриран: 04.05.2006
    #2440284 - 10.08.2009 16:34 [Re: tisss]

И на мен ми харесва сутрешния блок с тези двете дами.

--------------------
Добре фиксираният пациент...не се нуждае от упойка!

liubo_iotoff
McAroff

Регистриран: 25.10.2005
От: явлен
    #2440506 - 11.08.2009 09:27 [Re: deputatkata]

Цитат:

И на мен ми харесва сутрешния блок с тези двете дами.

то след милен и мен да сложат за водещ - пак ше ти хареса

иначе не мога да гледам челюстите, понеже тръгвам за работа, но бих искал да изгледам някои от тях, дали ги има из вибокса

Pak zaet nick
конспиративен

Регистриран: 01.09.2006
От: Тук
За сутрешния блок на Нова и на всяка друга, всъщност
    #2440574 - 11.08.2009 10:35 [Re: Алиса]

Цитат:

Ммм, приятна дама, но не и професионалист - за мен, не е допустима демонстрацията на такава пристрастност и крайна полярност, въпреки, че съм споделяла мнението й в предаванията, на които съм попадала.

Колкото до самия сутрешен блок - категорично сега мога да го възприема, онази бутафория на истеричния и нископрофилен Милен и журналистически посивялата Лора беше безобразна и дори обидна.

Не съм почитател на поличитеския формат, който водеше Коритаров, но поне това беше журналистика.

В крайна сметка, обаче, смятам, че сутрешните блокове трябва да са много по-разнообразни - според мен, трябва да има от всичко по малко: малко култура, малко политика, малко светски живот, малко музика, спорт, новини, полезни сведения за деня и т.н.

--------------------
За разлика от Корина

deputatkata
влюбена в Дянков!

Re: За сутрешния блок на Нова и на всяка друга, всъщност
    #2440584 - 11.08.2009 10:44 [Re: Pak zaet nick]

Цитат:

Колкото до самия сутрешен блок - категорично сега мога да го възприема, онази бутафория на истеричния и нископрофилен Милен и журналистически посивялата Лора беше безобразна и дори обидна.

И накрая като сложиш и онова недоразумение Мон Дьо ли е, какъв е, който определя кой имал и кой нямал вкус...

--------------------

deputatkata
влюбена в Дянков!

#2440585 - 11.08.2009 10:51 [Re: liubo_iotoff]

Има някои от по-ранните качени, може и да има и други.
Сега видях предаването с Волен Сидеров, че го има.
Ако не си го гледал.

--------------------

Pak zaet nick
конспиративен

Re: За сутрешния блок на Нова и на всяка друга, всъщност
    #2440587 - 11.08.2009 10:51 [Re: deputatkata]

Ау да, бях забравила за това ... нещо , а бях забравила, защото бях престанала да гледам сутрешния блок поради гореизложените причини. Незнам дали си попадала на блока на ТВ 7 - водещите и студиото (декора) не са ги доизмислили - даже момчето е голямо недоразумение, но поне е доброват, та не дразни много, но формата на самия блок ми допада много, защото има точно от всичко по малко - съвети за домашни любимци от ветеринари, представяне на книги, светски новини, ежедневни новини, транспортни съвети, култура, изкуство, спорт, представяне на нови технологии и т.н. Освен това, различните сектори са разместени в седмицата, всеки ден има различни комбинации от рубрики и не е еднотипно, а самите рубрики не продължават повече от 3-5 минути, т.е. дори конкретната да не ти е интересна дочакваш без раздразнение и щракане с дистанционното следващата . Има много неща, които да се желаят и там, но не ме напряга и денят ми започва с настроение.

--------------------
За разлика от Корина

Fortunata
пушка
**

Регистриран: 14.07.2009
От: бързите
    #2440872 - 11.08.2009 21:29 [Re: tisss]

Невероятни водещи.Това е добрия водещ-да умее да поведе предаването в посоката,която сам иска.

--------------------
Винаги си избирай по-голям враг. По-лесно се улучва.

tisss
Tester Independent...

#2445879 - 20.08.2009 13:18 [Re: Fortunata]

Цитат:

Невероятни водещи. Това е добрият водещ - да умее да поведе предаването в посоката, която сам иска.

Блудкажът на "феномена Азис" срещу стойностния блок "Здравей, България!" очертават двата принципно противоположни подхода към случващото се в България. Оказва се, двете временно (до завръщане на титулярите Милен Цветков и Лора Крумова) водещи сутрешния блок по Нова ТВ от раз привлякоха масовата аудитория с тактичност, чар и остро око за проблемите, без да им липсва шоуто - есенция на всяко стойностно телевизионно предаване на живо.

Жалко ще е, като се завърнат титулярите - това си мисля напоследък. Ще се наложи пак да избягвам сутрешния блок на Нова ТВ, че не ми се гледат насилени реминисценции от водещи западни телевизии. Масовият зрител на българските телевизионни канали не бива да бъде подценяван, потупван покровителствено по рамото с посредствени заместители на актуалните за България проблеми.

tisss

--------------------

O HARA
непокорна

#2447967 - 23.08.2009 22:16 [Re: tisss]

нищо им няма на Милен и Лора
единият е крайно провокативен, но това само предизивква още повече зрителската аудитория, а Лора е много естествена
истината е, че в сегашния си формат сутрешния блок на Нова е твърде политически ориентиран и на моменти доскучава
аз обикновено гледам предаването докато се приготвям за работа и предпочитам да се заредя с нещо забавно пък ако ще да е тривиално, вместо да ме товарят с междуполитически борби и евтин популизъм, дори да е нещо актуално и сериозно - предпочитам го в края на деня
което не означава, че не харесвам Челюсти, напротив
бих искала Диана Любенова да си запази рубриката

--------------------
I am just a vision.

crass
16.9090...91

#2448135 - 24.08.2009 10:32 [Re: O HARA]

Цитат:

... аз обикновено гледам предаването докато се приготвям за работа и предпочитам да се заредя с нещо забавно... бих искала Диана Любенова да си запази рубриката

Мдаааммм...

Секс в осем часа сутринта?!

Можеее...

O HARA
непокорна

#2448595 - 24.08.2009 22:07 [Re: crass]

Цитат:

Цитат:

... аз обикновено гледам предаването докато се приготвям за работа и предпочитам да се заредя с нещо забавно... бих искала Диана Любенова да си запази рубриката

Мдаааммм...

Секс в осем часа сутринта?!

Можеее...

ахъм, затова е сутрешната ерекция

--------------------
I am just a vision.

crass
16.9090...91

#2448842 - 25.08.2009 10:09 [Re: O HARA]

Знаех си, че трябва да има причина, да будим Дияна Любенова рано сутринта!

O HARA
непокорна

#2449097 - 25.08.2009 21:01 [Re: crass]

добре дееее, Диана Найденова
не помня имена
направо съм за господари на ефира

--------------------
I am just a vision.

crass
16.9090...91

#2449375 - 26.08.2009 11:32 [Re: O HARA]

А, защо?!

Предложението е чудесно!

Какво ли не бихме гледали, само и само да не се върне МуЦи!

O HARA
непокорна

#2449737 - 26.08.2009 22:01 [Re: crass]

изказваш се като завистлив колега на М.Ц.

--------------------
I am just a vision.

liubo_iotoff
McAroff

#2449790 - 26.08.2009 23:23 [Re: O HARA]

Цитат:

изказваш се като завистлив колега на М.Ц.

като кой колега по-точно?

щото, ако не го знаем... закво да му завижда?

и мен м.ц. не ме кефи, дано не звуча като завистлив колега

crass
16.9090...91

#2450002 - 27.08.2009 11:12 [Re: liubo_iotoff]

Определено трябва да си сбъркан, за да завиждаш на МЦ!

Да не говорим за "колега".

И след като той твърди, че не е журналист, което е видно с просто око...

Значи същеуствува професия "водещ".

Което е безумно.

И - не!, не съм водещ и не ща да съм...

O HARA
непокорна

#2450348 - 27.08.2009 20:46 [Re: crass]

М.Ц. не ми е любимец, определено
има много трески за дялане, според мен
но при него има една много простичка откровеност в комуникацията със зрителя (дори и да е само привидна), която отсъства в характерите на повечето водещи
писнало ми е от скованост, превзетост и завоалираност
ако ме разбираш...

--------------------
I am just a vision.

tisss
Tester Independent...

Сутрешният блок на Нова ТВ
    #2450562 - 28.08.2009 08:57 [Re: O HARA]

Цитат:

...при него има една много простичка откровеност в комуникацията със зрителя (дори и да е само привидна), която отсъства в характерите на повечето водещи...

Нивото на общуване в някогашната казарма между фатмак и войник - това е т.нар. "простичка откровеност", която така силно се харесва може би. Господинът покрива великата нужда на огромна част от българите за общуване без предвземките на обичайните телевизионни смешници. Но възпитанието при комуникацията в общественото пространство повече не може да бъде пренебрегвано, O HARA, или нещо съм се объркал?!

Опитайте да си представите диалог in live между г-н Милен Цветков и сегашния министър-председател на Републиката, и надявам се да откриете нежната разлика между откровеността и чара у интелигентния човек и безцеремонния тон, характерен за откровения простак, който налага "обаятелният" г-н Милен Цветков?

Всяка масмедия прокарва стил на общуване в общественото пространство. Ония, за които Азис е кумир, вероятно се кефят и на Милен-Цветковата фриволност и безцеремонен тон. Тазсутрешният разговор е тъкмо на екрана на компютъра ми, и освен поздравления към Диана Найденова друго не ми идва на ум, пък който ще нека страда по бозите на титулярите в "Здравей, България"!

Или имаме Държава, или продължаваме да сме в батака на лъже-демокрацията като царство на слободия и безотговорност, характерни за т.нар. чалга-стил.

tisss

--------------------

tisss
Tester Independent...

#2452089 - 31.08.2009 10:53 [Re: crass]

Цитат:

Определено трябва да си сбъркан, за да завиждаш на МЦ!

"Лимонаденият Джо" беше филм през седемдесетте години на миналия век, и оттогава стана нарицателно, което при жаргона дублира нашенското "слаба ракия".

От тазсутрешните емисии на водещите телевизии най-нормално, а оттам - и професионално издържан, според мене, е сутрешният блок на Канал 1. Затова тук най-много се задържах да гледам и слушам.

За пулта "а ла Жан-Мишел Жар" в сутрешния блок на бТВ смятам, че е ефектен, но отклонява вниманието от същественото - а същественото в случая е интелигентното присъствие на водещата Ани Цолова. Големите засилки на Николай Бареков звучат твърде самовлюбено, та едва ли биха му създали фенове извън кръга на тийнейджърската аудитория.

Най-плачевно се представят Милен Цветков и компания. Посредствеността на шоуто им (съпоставки с формата на сутрешния блок на Нова ТВ в отсъствие на титулярите няма как да не се правят) е на ниво "махленска кабеларка". От друга страна, "Часът на Милен Цветков" ми бе сред предпочитаните предавания.

Да повторя: Българският телевизионен зрител не бива да се подценява, независимо от претенциите, че сутрин вървели най-добре лимонадените новини и герои, нещо по-лесносмилаемо като за понеделник след тежък запой и танци от предната вечер.

Пловдив, 31 август 2009 година

tisss

--------------------

crass
16.9090...91

#2452093 - 31.08.2009 11:00 [Re: tisss]

Мдаам...

Веднага си пролича, че МЦ се е прибрал.

Бареков развали хубавото връщане на Ани Цолова.

И аз забелязах приятното присъствие на това хубаво момиче по БНТ1.

Честита ни есенна програмна схема!

liubo_iotoff
McAroff

#2452105 - 31.08.2009 11:42 [Re: crass]

тази сутрин си викам - чекай да дам шанс на мц да ме информира леко така, сутрешно точно 5 секунди издържах кретенското му хилене и се върнах пак на бтв.

утре ше пробвам новата про-грЪмна схема на бнт-то, аз забравих за тях тази сутрин

mysteria
добричка

Регистриран: 21.04.2007
От: Русе, България
    #2452141 - 31.08.2009 12:42 [Re: liubo_iotoff]

Аз даже не му дадох и възможността да ми пожелае добро утро!

Че и на Бареков му взех думата!

Абе хора, искам сутрин като се събудя да ми е леко на душата, да слушам и гледам хубави неща, изложби, постижения, медали, театри, изкуство ....... ама от сутринта да ми товарят душицата с проблеми, а те ще са си вечни........ не, благодаря!

Пускам си музика и това си е!

--------------------
Цял живот студ и огън....клетва и благослов....добро утро и сбогом ,и сбогом....моя трудна любов....

Pak zaet nick
конспиративен

#2452172 - 31.08.2009 13:35 [Re: tisss]

Ех, Бюрека, какъв селски ерген е само - упс, пардон, той е гражданин. А да, и е женен

Българската телевизия е като българската държава - евтина и жалка.

--------------------
За разлика от Корина

tisss
Tester Independent...

#2452284 - 31.08.2009 16:45 [Re: liubo_iotoff]

Цитат:

тази сутрин си викам - чекай да дам шанс на мц да ме информира леко така, сутрешно точно 5 секунди издържах кретенското му хилене и се върнах пак на бтв. утре ше пробвам новата про-грЪмна схема на бнт-то, аз забравих за тях тази сутрин.

Преиграването вероятно е причината. Милен Цветков, но не в това злополучно сутрешно шоу, ми е симпатичен с умението да иронизира бъбриви злостни досадници по отворените телефонни линии на живо.

Нещо в схемата на сутрешния блок по Нова ТВ не е доогледано, доизбистрено докрай, предполагам. Вместо да залагат на развлекателното, може би е по-логично да се придържат към сериозния тон. Развлеченията са приоритет за вечерта на делника, доколкото нашепва традицията - и не само на Балканите.

Или за българина е логично преддверието на работния ден да е заето от компания зевзеци-лимонададжии за смешки, вицове, глупашки клипчета и жълтурковски лакърдии, омешани с нежни чалгаджийски напеви и бодър свеж непукизъм?

Мааме по задачи... О Боже, кога ще слезеш да си събереш вересиите! Имам чувството, че благият Мон Дьо тук се подвизава, освен в шотландско рокле, и с две десни бабешки обувки, а изразителната осмянка свидетелства за пълноценен храносмилателен тракт и честит тих живот в средния телесен сектор...

tisss

--------------------

Спец
спартанец

#2469546 - 28.09.2009 08:02 [Re: tisss]

Гледам ги тая сутрин , в 7,57 часа, тоя дето чете спорта, миенчо ено момиченце там младо, кажи го убавко и Лорчето на преден план.
И кво да видя, ми те сичките ени скакалци! Тоя дет чете спорта ръчичките му тънички кат на главен счетоводител от татово време, убавото момиченце то сий убаво, милен на кой ли не е ясен вече и Лорчето- ама с едни напращели бицепси !
Корава жена, начи.

Elle*
wrong
**

Регистриран: 15.06.2006
От: София
    #2469616 - 28.09.2009 10:37 [Re: tisss]

Ти май си си написал предварително едно изложенийце и ни го излагаш, без да те интересува накъде върви темата.
Не прочете ли, че няколко човека ти казаха, че да, сутрин ни се гледа нещо хахо-хихи, плюс новини. Така че този ти болднат в зелено извод

Цитат:

Нещо в схемата на сутрешния блок по Нова ТВ не е доогледано, доизбистрено докрай, предполагам. Вместо да залагат на развлекателното, може би е по-логично да се придържат към сериозния тон. Развлеченията са приоритет за вечерта на делника, доколкото нашепва традицията - и не само на Балканите.

меко казано увиснА.
Сега вече не към тебе.

Ако щете ме разпнете, но сутрин гледам точно Нова и "Здравей България". И даже онзи ден, когато отработвахме в събота, със събуждането се вкиснах "Еееееееее то пък днес ги няяяямаааааа".
Миленчо бил такъв, Коко бил онакъв, Мон Дьо (е тоя много ме кефи) не-знам-си-кво... Не ги анализирам толкова. По това време се гримирам.

--------------------
Ние сме това, на което се правим, така че трябва да внимаваме на какво се правим.

К. Вонегът

Джен

**

#2470291 - 29.09.2009 10:38 [Re: Elle*]

Цитат:

Ако щете ме разпнете, но сутрин гледам точно Нова и "Здравей България". И даже онзи ден, когато отработвахме в събота, със събуждането се вкиснах "Еееееееее то пък днес ги няяяямаааааа".
Миленчо бил такъв, Коко бил онакъв, Мон Дьо (е тоя много ме кефи) не-знам-си-кво... Не ги анализирам толкова. По това време се гримирам.

и мен ме кефи!!! Само Мон Дьо-то да дават,много ме развеселява сутрин
Миналата година като го пуснаха веднага станах фен на Стуришния блок на Нова, другите не ги гледам в интересн на истината - като разпасана команда са ми Обаче Мон Дьо направо усмихва деня ми. Предпочитам го пред "сериозните теми" на БТВ
Но ще е грях да не призная, че сутришното предаване на БТВ е по-професионално направено - обаче тая политика и тия серизони теми направо смазват сутринта ми, след есно тяхно предаване съм като премазана с валяк, отчаяна от живота иде ми да се гръмна

Си Ди
гаргойл

Регистриран: 13.01.2004
От: Варна
    #2470335 - 29.09.2009 12:27 [Re: tisss]

По отношение на сутрешните блокове няма да вземам отношение - сутрин ме интересуват основно кратки новини, времето и разни неща за събуждане и леко потръгване на деня - музика основно , поради което си търся съответната информация с дистанционно в ръка.
Всеки е в правото си да прави каквото иска, образно казано.
Обаче това ти изказване:
Цитат:

"Лимонаденият Джо" беше филм през седемдесетте години на миналия век, и оттогава стана нарицателно, което при жаргона дублира нашенското "слаба ракия".

ме хвърли в тъча!
Защото аналогията ти е пълна заблуда, само дето не знам твоя ли или е за нас.
Филмът е чешка пародия на американските реклами на кока-кола и уестърните / в частност/, и съответно главния герой - почитател на джиндифилова лимонада /колалока /, е добре възпитан и кавалер и прочее положителности, т.е. е положителния герой, противопоставен на изцепките на "пияндурниците на уиски и отдадени на разврат" бандити - каква "слаба ракия" те е патила на жаргон ?!?
Филмът е страхотен, особено за времето си / 1964та, между другото /, и не заслужава никакви подобни елементарни интерпретации!
Сега, това че вашата компания го използва-ла /евентуално/ в такъв контекст, си е ваша работа, но това не е общоприет жаргон.

Цитат:

"Когато пиячът на Колалока стреля, няма нужда да търсите лекар."
"Обиди, сътресения, мазоли, злоба. Колалоката е лекарство срещу тях! Препоръчва се от медицински авторитети. Дори в случаи на клинична смърт."
Взето от „http://bg.wikiquote.org/wiki/%D0%9B%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F_%D0%94%D0%B6%D0%BE“.

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

Редактирано от Си Ди (29.09.2009 12:40)

Кремена А.
най-миличка

Регистриран: 09.06.2004
От: Пловдив-София-Пловдив
    #2470818 - 29.09.2009 23:46 [Re: Джен]

И аз си ги гледам всяка сутрин.Особено ме кефи''вашто слънце''.Мисля че са доста по-добри от Бареков.

tisss
Tester Independent...

#2470915 - 30.09.2009 07:10 [Re: Си Ди]

Цитат:

Всеки е в правото си да прави каквото иска, образно казано. Обаче това ти изказване:
Цитат:

ме хвърли в тъча! Защото аналогията ти е пълна заблуда, само дето не знам твоя ли или е за нас. Филмът е чешка пародия на американските реклами на кока-кола и уестърните (в частност) и съответно главният герой - почитател на джиндифилова лимонада (кола-лока), е добре възпитан и кавалер, и прочее положителности, т.е. е положителният герой, противопоставен на изцепките на "пияндурниците на уиски и отдадени на разврат" бандити - каква "слаба ракия" те е патила на жаргон?! Филмът е страхотен, особено за времето си (1964-та, между другото, и не заслужава никакви подобни елементарни интерпретации!
Сега това, че вашата компания го използвала (евентуално) в такъв контекст, си е ваша работа, но това не е общоприет жаргон...

Та какъв е проблемът! Вълшебната думичка, която оцветих в червеничко от репликата Ви, Си Ди, нещо да ни говори?

Вероятно и сутрешната компилация по Нова ТВ пародира качествени западни програми подобно на Лимонадения Джо... От гледна точка на соцреализма (най-прогресивния творчески метод едва ли не...) чешкият филм беше гвоздей в ковчега на загнилия капитализъм, разбира се.

Желая здраве и ми е особено приятно да чета как ми се гневите заради Милен-Цветковата сутрешна боза. Толкова посредственост и претенции на едно място има само в предаването на "феномена" Азис.

П.П.: Дали си заслужава по-нататък участието в дискусия по тая тема? Не гледам вече Нова ТВ, поне сутрин не.

tisss

--------------------

Спец
спартанец

#2470921 - 30.09.2009 08:24 [Re: Кремена А.]

Цитат:

И аз си ги гледам всяка сутрин.Особено ме кефи''вашто слънце''.

Ей ама тва жените много го следите времето бе
Ми каквото е, такова, със слънце без слънце все тая-такова е каквото е решило да бъде
А слънчицата верно са си хубавки, мн спретнати момичета.

Джен

**

#2471036 - 30.09.2009 11:24 [Re: Кремена А.]

Цитат:

И аз си ги гледам всяка сутрин.Особено ме кефи''вашто слънце''.Мисля че са доста по-добри от Бареков.

точно товда "слънце" ми е много лигаво изобщо не го гледам.
Понякога гледам Люба или професор Вучков,обаче и те нещо много на сериозно се взимат.. дори на Люба Кулезич трудно й следя мислъта, така ги завоалира нещата в сложни помпозни изрази та не можеш да разбереш за какво иде реч

Си Ди
гаргойл

Регистриран: 13.01.2004
От: Варна
    #2471122 - 30.09.2009 14:15 [Re: tisss]

Май не се четете, господине, освен дето не четете и другите.
Репликата ми, видимо, от уточнението:
Цитат:

- каква "слаба ракия" те е патила на жаргон?!

, дастатъчно ясно показва какво ме е "смутило".
Ваша воля е да смятате, че
Цитат:

се гневите заради Милен-Цветковата сутрешна боза.

Апропо, филмът е правен по времето непосредствено преди пражката пролет, не случайно посочих годината на създаване, и всъщност си страшно далеч от истината с :
Цитат:

От гледна точка на соцреализма (най-прогресивния творчески метод едва ли не...) чешкият филм беше гвоздей в ковчега на загнилия капитализъм, разбира се

Бъди здрав и по-малко се трови заради телевизия! Тъпо е!

tisss
Tester Independent...

#2498954 - 04.11.2009 16:44 [Re: Си Ди]

Цитат:

Май не се четете, господине, освен дето не четете и другите...

Абсолютно вярно.

tisss

--------------------

Спец
спартанец

#2499766 - 05.11.2009 08:45 [Re: tisss]

СОУ, МОУ... Ей търпя го тва говно само задето не ми хваща звук тунера на БТВ И Канал 1... Май ше трябва да се запретна пак с тоя тунер!

tisss
Tester Independent...

#2508638 - 14.11.2009 16:43 [Re: Спец]

Цитат:

...Ей търпя го тва говно само задето не ми хваща звук тунерът на бТВ и Канал 1... Май ще трябва да се запретна пак с тоя тунер!

На сутрешния миш-маш по Нова ТВ му липсва личност с изявен публицистичен стил. Не откривам идея в механичния сбор от дреб, извлечена от повърхностен прочит на последните за деня новини.

Както и да се преценяват греховете на Георги Коритаров, в негово лице тази национална телевизия имаше присъствие в политическите дебати. Неколцина съфорумници изказаха мнението, че сутрешният блок не е за сериозни теми, а за събуждане. Не ми се нрави лековатият махленски тон, затова и информативно само превключвам по навик, но достатъчни са ми минута-две, за да се върна към сутрешния блок на бТВ или Канал 1.

БНТ си остава еталон за сериозна телевизия, колкото и казионно да изглежда на моменти, може би защото тримата водещи сутрешната й програма най-малко експериментират с вкусовете на зрителската аудитория. Не съм против експеримента, но и в това нещо е нужна мяра, мисля.

Симпатичен ми е на екрана представителят на КАТ към МВР главен инспектор Костов - винаги актуален, излъчващ оптимистична нотка и учтивост, та не пропускам да чуя препоръките му към шофьорите за деня. Ето нещо важно, което отсъства в другите сутрешни блокове (имам предвид трите водещи телевизии).

tisss

--------------------

30god
почетен член

Регистриран: 07.05.2006
От: Bulgaria
    #2510925 - 17.11.2009 13:45 [Re: tisss]

Канал 1 може би гледат само хората по селата, който не хващат друг канал. Или тези, които нямат пари за кабелна, сателитна и т.н
БТВ адски западна, според мен. Бареков е най-голямото недоразумение в ефира. Говори на диалект, държи се с гостите си, все едно не е пред камера, а на стадиона и люпи семки с тях. Говори невероятни глупости/което си е талант/, подмазва се зверски на политиците.Не мога дори гласа му да понасям! Ани Цолова има интерес към по-социални теми, но сред толкова помия не може да ме задържи на техния канал.
Милен е прекалено самовлюбен, прекалено убеден в собствената си правота, прекалено клиширан. Евала му правя, че издържа Професора! Аз не мога, признавам си!
Лора е ...безгласна буква, намусена, дебела, отпусната, сбъркана. Може ли едно младо момиче да е толкова неенергично, имам чувството, че и е адски досадно това, което я карат да прави.
Меги е невероятно дразнещо момиче, което не схващам каква роля играе.Синоптичката е избрана нарочно такава трътла, за да изглежда Лорчето по-нормално:)
Ужасно е, че при толкова канали няма един който да предлага що=годе нещо свястно!

tisss
Tester Independent...

#2554501 - 16.01.2010 09:51 [Re: 30god]

Цитат:

Канал 1 може би гледат само хората по селата, който не хващат друг канал. Или тези, които нямат пари за кабелна, сателитна и т.н. БТВ адски западна, според мен. Бареков е най-голямото недоразумение в ефира. Говори на диалект, държи се с гостите си, все едно не е пред камера, а на стадиона и люпи семки с тях. Говори невероятни глупости (което си е талант), подмазва се зверски на политиците. Не мога дори гласа му да понасям! Ани Цолова има интерес към по-социални теми, но сред толкова помия не може да ме задържи на техния канал. Милен е прекалено самовлюбен, прекалено убеден в собствената си правота, прекалено клиширан. Евала му правя, че издържа Професора! Аз не мога, признавам си! Лора е ...безгласна буква, намусена, дебела, отпусната, сбъркана. Може ли едно младо момиче да е толкова неенергично, имам чувството, че й е адски досадно това, което я карат да прави. Меги е невероятно дразнещо момиче, което не схващам каква роля играе. Синоптичката е избрана нарочно такава трътла, за да изглежда Лорчето по-нормално. Ужасно е, че при толкова канали няма един, който да предлага що-годе нещо свястно!

Люба Кулезич забравихте може би, 30god, а коментарите й - колкото и да са оспорими, са нещо, което ми се нрави заради умението й да уцели слабото място на въпросния субект/обект и да го иронизира като проклет интелектуалец сред нашенските жални-милни свахи и оплаквачки. Вж. http://kliuki.net/21897/Veneta-Raikova-i-Liuba-Kulezich-se-sbiha.html!

Колкото до г-н Бареков, за геройски падналите - или добро, или нищо!

tisss

--------------------

siuxi
пристрастен
**

Регистриран: 30.05.2009
    #2554503 - 16.01.2010 09:54 [Re: tisss]

В Сутрешният блок на НоваТв Милен Цветков много ме дразни.Супер надут и антипатичен ми е........

deputatkata
влюбена в Дянков!

#2564643 - 28.01.2010 20:45 [Re: siuxi]

И Милен го изгониха от Нова телевизия...

http://www.blitz.bg/news/article/69160

--------------------

maria.petrova
ориентиран
*

Регистриран: 28.12.2009
От: Добрич
    #2564758 - 28.01.2010 22:32 [Re: siuxi]

Цитат:

В Сутрешният блок на НоваТв Милен Цветков много ме дразни.Супер надут и антипатичен ми е........

Вече няма да те дразни
Аз самата предпочитам сутрешния блок на Нова, пред тези на БТВ и Канал 1. Любопитно ми е кой ще замести Цветков??

kapitan Nemo

Регистриран: 16.01.2010
    #2564831 - 28.01.2010 23:16 [Re: maria.petrova]

Цитат:

Цитат:

Вече няма да те дразни
Аз самата предпочитам сутрешния блок на Нова, пред тези на БТВ и Канал 1. Любопитно ми е кой ще замести Цветков??

Някой по-голям цървул.

--------------------
Светът се напълни с фалшиви цици и истински задници.

mysteria
добричка

Регистриран: 21.04.2007
От: Русе, България
    #2565145 - 29.01.2010 13:40 [Re: kapitan Nemo]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Вече няма да те дразни

Някой по-голям цървул.

Едва ли има такъв! Миленчо си беше наглЕц от всякъде.

Точно заради него не гледах сутрешния блок на Нова. На БТВ вместо да ме накарат да се чувствам спокойна след събуждането ми обясняват хиляди страшни неща, които ще ми се случат, или се случват татковината ни.Как за здравето ни няма пари, как не могат да се справят с една шепа бандити, кой колко е откраднал и как никой копче не може да им каже. Не, благодаря, започнах да слушам радио

--------------------
Цял живот студ и огън....клетва и благослов....добро утро и сбогом ,и сбогом....моя трудна любов....

Red_hot*
disaster

Регистриран: 22.02.2004
От: in the middle of nowhere
    #2565916 - 30.01.2010 18:24 [Re: kapitan Nemo]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Вече няма да те дразни

Някой по-голям цървул.

Непременно цървул ли трябва да е водещ?

--------------------
Човек може да изкукурига и без да е съмнало!

kapitan Nemo

Регистриран: 16.01.2010
    #2565928 - 30.01.2010 18:49 [Re: Red_hot*]

Иначе няма интрига, пикантерия. Няма да е интересно.
Следващият сигурно ще бъде Павката. Вижте как е усвоил маниера на бате си М.Цв. да се пипа по устата.
Просто се чудя тези двамата, дали след като ходят "там" си мият ръцете.

--------------------
Светът се напълни с фалшиви цици и истински задници.

deputatkata
влюбена в Дянков!

#2566054 - 30.01.2010 23:49 [Re: kapitan Nemo]

Според Яне, който знае всичко в тая държава, Бойко е отстрелял Милен Цветков.

http://bulgaria.actualno.com/news_282350.html

--------------------

Спец
спартанец

#2580605 - 23.02.2010 08:41 [Re: Спец]

мама му стара, след слабото представяне на спортистите ни на Олимпиадата се надигнаха гласове за спиране на средствата за спорта, ама кат гледам огромното гърне на тая дет казва прогнозата за времето си мисля, че освен четене и въртене на опашки и по малко спорт си требе! Ногу гуем задник вя! кат я гледаш как се глези, ше кажеш, че е някое тригодишно, кат и видиш импозантния дирник... Шси кажеш, че ше ги ражда тригодишни
Ъъъъъ... Тва олисялото ша усуква пухкавата Лора. А иначе е добре, че разкараха сиките навлеци дет асе бяха помъкнали в тоя блок, само кифладжията срещу нова не бе чел вестниците още, а може и да е чел човека, бях ги забърсал за дълго.
Та така, дами и господа, решил миленчу, че можел да направи сайт и да се фърлим да го четем в нета... Бах маа му, ако ше има по-слабо посетен в нета сайт, то ший моя, щот хич няма да го създам. Ше му гледам сайта на тоа найш кога, аз едва се измъкнах да не го гледам тоя по тв-то, коет си бе невъзможно с 4 телевизора в нас + 2 на комповете, ма да му влеза у сайто-никугиЖЖЖ!
.........
Нда, и да не забравя- на Лора требе да и плащат тройно, щот само зарад нея се гледа таа телевизия, вече яко я заобикаля ганьо зарад тая турцизация!

crass
16.9090...91

#2580679 - 23.02.2010 12:02 [Re: Спец]

Цитат:

... да направи сайт...

В тази връзка, не виждам в този раздел паркирани Нови медии, Нетрадиционни медии...

Да не говорим, че Марк микса, като част от... си се комуникира основно чрез медиите...

Та така...

crass
16.9090...91

#2611590 - 22.04.2010 11:54 [Re: crass]

От днес Милен Цветков води сутрешен блок по EBF!

На всички мазохисти - честито!

Спец
спартанец

#2614447 - 27.04.2010 08:14 [Re: Спец]

Лора трябва да ги напуска вече тия изроди. Прекалено е добричка за тая мръсна телевизия. вчера смених канала само заради гадното изказване на една дебелогъза скубла, беше за тоя човек, дето го утрепа бившия председател на народното събрание, "следствието трябвало да докаже кой от двамата водачи е можел да предотврати смъртоносната ката строфа"...
Не е ли напълно ясно кой я е причинил?! Ако ти изскочи някой изрод с 200 км/ч насреща в твоята лента, можеш да предотвратиш неизбежната си смърт само ако не си се раждал.

tisss
Tester Independent...

#2615735 - 29.04.2010 08:45 [Re: crass]

Цитат:

От днес Милен Цветков води сутрешен блок по EBF!

На всички мазохисти - честито!

"Само се усмихвам!"

tisss

--------------------

Спец
спартанец

#2655713 - 02.07.2010 09:26 [Re: Спец]

Кога ше се набутат тия да го разкарат тоя гаден дъртуляк люба кулезич. Говори гадно и изнервя с гадните си изрази, ако и се кефи някой що не си я държи в кабинета си в нова, та да слуша и гадориите. В такава степен говори никакви неща, че даже не помня с какво ме подразни, но смених канала де. То бива безличие, но се стига дотам да не се дразниш от нечие мнение, което примерно не съвпада с твоето, а дори по тема, която ти е напълно безразлична да не изтърпиш просташките начини на изразяване на противно същество.

Бай Миле
тщеславен мливар

Регистриран: 06.04.2005
От: Жабокърт
    #2655733 - 02.07.2010 10:04 [Re: Спец]

Мда, човек трябва да е много особено устроен, за да го кефи леля Любка.
Според мълвата, Кулезич се стягала за шефския конкурс в БНТ. Меле мале...

--------------------
Без люто не седам!

Signor d'Oro
ценопитагореец

Регистриран: 28.12.2009
От: под Белевите върбета
    #2655753 - 02.07.2010 10:20 [Re: Спец]

Цитат:

Кога ше се набутат тия да го разкарат тоя гаден дъртуляк люба кулезич...

Не гледам сутрешни блокове, защото си имам форум... Много отдавна не се бях смял на тема така, както тук...

Още при първоначалната схватка между Тотко и Тиссс и вече цвилех...

De gustibus non est disputandum ...

--------------------

"Я мислех, като да си умрем от старост, а оно така стана', като да си умрем от смех!"
нане Вуте

Джен

**

#2655760 - 02.07.2010 10:32 [Re: Бай Миле]

Мен пък Вито ме кефи , много по-свеж е от Лора Крумова и как беше новия й партьор
Вито, Вито, Вито...

Natural
stranger

Регистриран: 20.01.2005
От: Софето
    #2655863 - 02.07.2010 13:22 [Re: Спец]

Цитат:

Кога ше се набутат тия да го разкарат тоя гаден дъртуляк люба кулезич.

@Орфей Капчуков
Цитат:

Мда, човек трябва да е много особено устроен, за да го кефи леля Любка.

Мда, значи сигурно съм криво устроен , но кака Люба е от малкото лица по ТеВе-то, дето успява да говори смислени неща, и да дълбае малко по-навътре в темите. При тва си плямпа без да чете от вездесъщотото Аутокю предварително написани от пишман-сценаристи претенциозни "оригиналности".

Даже се чудя как се задържА толкова дълго на екран, при положение, че се опитва да обръща внимание на такива "скучни и досадни" неща като книги, постановки, филми, изложби и пр., докато очевидно много по-рейтингови и "забавни" са дебилните обсъждания на изкуствените цици на Николета, Първолета, Еди-коя-си-минета, какво си е направил на пишката Азис и как са отношенията му с Виетнамеца (или Китаец беше ) , какво "ВИП"-парти е спретнал Евгени Минчев, къде ще ходят на море Жорж Г. и Шуши, кое ченге от УБО изведнъж се е превърнало от милиционер в .. "рицар-Темплиер" ( ), или "ротарианец" ( ) и други от сорта ...

--------------------
"Винаги имай в библиотеката си нова книга, в избата — пълно буре, в градината — свежо цвете."
Епикур

crass
16.9090...91

#2655916 - 02.07.2010 14:56 [Re: Natural]

Ти внимавай, че тя си пада по по-младички и натурални, за тва и си се тунингова от едно време!

Иначе - леля ви Любица си прави голяма гавра с целия конкурс, което ще се види, понеже имам странното чувство, че Стажанта Диков ще покаже разговорите с кандидатите и обсъжданията на 13. и 14 юли, май беше...

Natural
stranger

Регистриран: 20.01.2005
От: Софето
    #2655928 - 02.07.2010 15:12 [Re: crass]

Цитат:

Ти внимавай, че тя си пада по по-младички и натурални,

И аз така - по по-младички и натурални, тъй че няма страшно

--------------------
"Винаги имай в библиотеката си нова книга, в избата — пълно буре, в градината — свежо цвете."
Епикур

crass
16.9090...91

#2655929 - 02.07.2010 15:13 [Re: Natural]

Гръмнало, та ви събрало, викаш!

liubo_iotoff
McAroff

#2656815 - 03.07.2010 21:16 [Re: Natural]

ти внимавай, че тя си пада и по хора с габровска жилка
мен не ме дразни особено кака любка, ма и не ме кефи особено.
а вито - ако не беше от лески, моеше и да му симпатизирам иначе става за водещ

crass
16.9090...91

#2657199 - 04.07.2010 12:18 [Re: liubo_iotoff]

Как пък и да е ЯД чак толкоз Гб...

Виж, за тва, дето който е от Лс не става, даже и за водещ, си мнооого прав!...

Иначе - малко смешно става, че двама спортни журналисти изтрепаха рейтингите на маститите водещи!

Nefertiti^
много добре ориентирана

Регистриран: 25.08.2009
От: древен Египет
    #2657302 - 04.07.2010 16:01 [Re: Джен]

Пак ли има нов водещ? Отдавна не я гледам тая телевизия и не съм разбрала.

--------------------
Малка е ползата от очите, ако умът е сляп.

Джен

**

#2657805 - 05.07.2010 16:24 [Re: liubo_iotoff]

Цитат:

а вито - ако не беше от лески, моеше и да му симпатизирам иначе става за водещ

Йотоф ти водещите така ли ги сортираш: наши и чужди
Като изключим онова тъпо реалити "Цената на истината", от Вито като цяло лъха някаква неподправена свежест, искреност, ненатрапчиво отношени... ама хайде да не изпрадам в суперлативи, че току виж ме разочаровал

Спец
спартанец

#2658254 - 06.07.2010 09:47 [Re: Джен]

Цитат:

Като изключим онова тъпо реалити "Цената на истината", от Вито като цяло лъха някаква неподправена свежест, искреност, ненатрапчиво отношени...

Абе... Според мен не е водещ в истинския смисъл на думата а компромисен вариант, някой, попаднал някъде, където не му е място и това вече е за навсякъде, където го видиш такъв- нито риба нито рак. За водещия е необходима и визия, иначе водещ щеше да е и ексминистър свинаров...

Бай Миле
тщеславен мливар

#2658597 - 06.07.2010 21:39 [Re: Спец]

Това ми напомни на комбинацията "Свинаров и Паси". По време на ендесевейското управление двамата министри винаги ги споменаваха залепени. И все си представях едно прасенце, вързано за пасящо животинче. Яренце някакво примерно...

--------------------
Без люто не седам!

crass
16.9090...91

#2659536 - 08.07.2010 13:30 [Re: tisss]

Малко встрани.

Гледам от няколко дни, сутрин, по Тв 7, един интерактивен "метеоролог".

Брех, познат ми й от нейде...

Сетих се - беше спортен журналист в Ре:Тв.

Универсални войници ражда бг журналистиката. Сега.

Браво!

tisss
Tester Independent...

#2659804 - 08.07.2010 20:28 [Re: Signor d'Oro]

Цитат:

Не гледам сутрешни блокове, защото си имам форум... Много отдавна не се бях смял на тема така, както тук. Още при първоначалната схватка между toto2 и tisss и вече цвилех...

Станислав Йежи Лец, сентенция от сборника му "Невчесани мисли" може би обяснява стръвта, с която хората се доказваме на думи. Та ето я тая сентенция:

"Някои пишещи* ми напомнят ония берлински дамички, които нощем те закачат, мъркайки като котка: "Аз съм тъй хищна!"

tisss

* Точната дума в текста на Лец е "писатели", но сентенцията приляга и към юзъри, които пускат перки по форумите. Няма лошо! Интернет-форумите са си театър със съответните режисьор, сценарист, актьори и публика.

--------------------

crass
16.9090...91

#2660252 - 09.07.2010 12:03 [Re: tisss]

Хора, които не могат да пишат, взимат интервюта от хора, които не могат да говорят, за хора, които не могат да четат.

Франк Дзапа

tisss
Tester Independent...

#2660297 - 09.07.2010 13:10 [Re: crass]

Цитат:

Хора, които не могат да пишат, взимат интервюта от хора, които не могат да говорят, за хора, които не могат да четат.

Липсва ми на екрана в сутрешния блок на Нова телевизия присъствието на Диана Найденова. На вкус и цвет таваришчи нет, гласи руската поговорка, но не намирате ли, crass, че след напускането на Георги Коритаров, па дори и на Милен Цветков с обичайните му предизвикателства и преиграване, екранът на телевизора луееееко посивя, прашаса от рутина и скука?

Може и да не отговаряте, въпросът е риторичен.

tisss

--------------------

kratuna
старо куче

Регистриран: 30.06.2009
    #2660322 - 09.07.2010 13:46 [Re: tisss]

Хе-хе. Нищо че е риторичен и че не е към мен.

И на мен ми сивее. Даже в първия момент не можах да се сетя кой е водещ сега. Всеки един от предишните водещи си имаше Лице , па макар и нелицеприятно /особено някои /. Може и да те подразни, но няма да те остави безразличен.
Сега.. ако от сутрешния блок се прехвърлим на Биг брадър..
.. и избора на българина..

Emo88
напуснал

Регистриран: 25.07.2010
    #2675173 - 04.08.2010 15:19 [Re: tisss]

Кой гледа сутрешни блокове и новинарски емисии вече? Предпочитам да си спестя промиването.

--------------------
2003-2006: златната ера на forum.all.bg

crass
16.9090...91

#2675176 - 04.08.2010 15:23 [Re: Emo88]

Аз.

И престани да пишеш насам-натам, че старческият инстинкт ме кара да ти отговарям...

liubo_iotoff
McAroff

#2687044 - 29.08.2010 20:18 [Re: crass]

Цитат:

Слипърс

Жанр:
Комедия
Година:
1996

Когато необмислена детска лудория се обърква жестоко, четирима младежи биват осъдени на година в изправително училище в северната част на щата Ню Йорк.

Там надзирателите, заклели се да ги защитават, ги променят до неузнаваемост чрез брутални побои, унижение и тормоз.

да се скъсаш от смях, направо...

от тук...

Бай Миле
тщеславен мливар

#2687252 - 30.08.2010 13:42 [Re: liubo_iotoff]

Смех, голем смех. Вероятно това ни чака като комедии занапредека...Да се кинеме от смех, като таковат дечурлига...

--------------------
Без люто не седам!

30god
почетен член

Регистриран: 07.05.2006
От: Bulgaria
    #2697802 - 21.09.2010 18:38 [Re: crass]

Цитат:

Малко встрани.

Гледам от няколко дни, сутрин, по Тв 7, един интерактивен "метеоролог".

Брех, познат ми й от нейде...

Сетих се - беше спортен журналист в Ре:Тв.

Универсални войници ражда бг журналистиката. Сега.

Браво!

Вито, първо беше спортен коментатор, след това води "Острова на изкушението", след това "Цената на истината", сега интервюира Костов
За Ели Гигова и говорните и дефекти по-добре да не отварям дума!
Да се смее ли човек, да плаче ли?

O HARA
непокорна

#2700784 - 30.09.2010 18:56 [Re: 30god]

Всяка сутрин си пускам Здравей България за фон, докато се приготвям за работа. Преди се заглеждах, зсслушвах. Сега установявам, че дори не го отразявам, а днес смених и канала. Продуцентите на Нова да се замислят, защото едва ли само аз съм така...Нещо понакуцва в сутрешния блок. Много е скучен.

--------------------
I am just a vision.

Спец
спартанец

#2701740 - 04.10.2010 08:05 [Re: O HARA]

Цитат:

...Нещо понакуцва в сутрешния блок. Много е скучен.

Водещия. Е сега изключих тивито и аз. Не, че е станало най-голямото чудо на земята, ама... Ега ти визията има тоа "водещ" с физиономия на гъсеница, ми водещия трябва да има излъчване, а с тая обла глава... Не знам кого ще дръпне. Ох, друго си беше Лорчето, убавичко едно таквоз, макар и дупесто, ама поне кат чете лист не се вижда! Да не е на конкурс по балет!
А тоя противчо не се трае, еле па и оная тъпичката дето бе край него лятото...
Май са малко хората за тая работа в тая държава, ама и оная с малката устичка от БТВ се справя по-добре бре.

Meggie_88
неориентиран

Регистриран: 07.10.2010
    #2703513 - 07.10.2010 22:37 [Re: Спец]

Ами онази изродка до него е същата - тя пък е някаква парашутистка, която няма бутане - там ще си стои мършата до пенсия. Заради нея спрях да гледам сутрешни блокове. Да става въпрос за селяндурката Ани Цолова.

Спец
спартанец

#2783249 - 19.04.2011 08:55 [Re: Спец]

Абек'во прави тоз народ бе?! То човек ако иска да гледа всяка сутрин селски ергени, има ги из селата в излишък сигурно?
Ставаше жената за пред екран и то доста, само тя се справя с воденето на сутрешния блок, лека, остроумна и непринудена, тия двамата затормозени просто не им е там мястото, единия със станимъшки галоши, другия с вакли цървули, не са за такъв род предаване и тва е. Не всеки ден се вижда как иначе приличен говорител е лигня и не на място,като трябва да стърчи прав и да е непринуден...
Еле па кат се фана да прави лицеви опори, то си нямаше спирка да занича към камерата и да гледа, дали му дават проблясъка, не дай си боже да изпуснем да видим къф е отворко, то бива да си дърво, ама поне да не си пред екран.
Да връщате жената на екран и да ги пращате тия да снимат репортажи от Либия, чеееее...!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 13307

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2012 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.377 seconds in which 0.331 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.