ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Бойни изкуства

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
kmccs
неориентиран

Регистриран: 11.09.2009
Крав Мага в София
    #2459260 - 11.09.2009 17:36

KRAV MAGA
НАЙ-ЕФИКАСНАТА САМООТБРАНА ЗА МЪЖЕ, ЖЕНИ И ДЕЦА

Крав Мага е съвременна система за самоотбрана, създадена от израелци. Te използват ръкопашния бой като начин на оцеляване, а не като бойно изкуство. Системата е базирана на естествени реакции, прости движения и агресивни защитни принципи. Тренировките по Крав Мага се водят възможно най-реалистично. Важна част от подготовката на трениращия е симулацията на реални нападения. Поради това, че Крав Мага е система за обучение на армейски подразделения, методиката на обучение е разчетена така, че да може да бъде изучена в максимално кратки срокове. Много се разчита на простотата на техниката, така че дори да се наложи още след първия урок да се използва на улицата, тя да е максимално ефективна. Залага се повече на ефективността, отколкото на ефектните изпълнения. Примерно при много други бойни изкуства съществуват раздели за самозащита, но ако другите учат как се действа при проведен захват, то в Крав Мага ще ви научат и как да действате, докато противникът посяга да направи захвата. Изключително високата ефективност на Крав Мага е доказана във времето. Не трябва да забравяме, че на израелските сили за сигурност (армия, полиция, охранителни служби и др.) им се налага всекидневно в продължение на десетилетия да влизат в стълкновения, в които най-добре се е проверила системата им за ръкопашен бой. Крав Мага е обявена за най-простата, ефективна и естествена система за самозащита. В тренировките се изучават методи за самоотбрана от пръчки, бутилки, ножове и всичко от обкръжението, както и огнестрелни оръжия.

Нашата цел не е да Ви направим най-силните, нито да тренираме състезатели за ринга, но можем да Ви научим как най-ефективно да се отбранявате за кратък период от време!

Тренировките се провеждат всеки Понеделник, Сряда и Петък сутрин (за деца и младежи) от 10:30 до 11:30 и привечер (за мъже и жени) от 17:30 до 18:30. Цената на еденично посещение е 5 лв. Изучават се техники за самоотбрана срещу пръчки, бутилки, ножове и всичко от обкръжението, както и огнестрелни оръжия. Тренировките се провеждат от А.Петров в SPORT CITY LULIN в залата по Джудо. Адрес: София, жк."Люлин 2", ул.212 (срещу бл. 211). За повече информация можете да се свържете с нас на номер: 0898 42 87 42

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Писанчо
Хищник

Регистриран: 09.01.2007
От: Варна
Re: Крав Мага в София
    #2459528 - 11.09.2009 23:15 [Re: kmccs]

Какво ще рече кратък период от време? Да речем, че при вас отиде някой човек, който не спортува активно и не е тренирал нищо с бойна насоченост. За колко време ще го подготвите да се защитава сам?

--------------------
Боят изгражда.

kmccs
неориентиран

#2459849 - 12.09.2009 18:13 [Re: Писанчо]

Това е строго индивидуално, не е математика, но със сигурност няма да се нуждаете от дълги години тренировки както при Бойните спортове и изкуства. Заповядайте на място и сами ще прецените колко време ще Ви отнеме за да се научите да се отбранявате.

Писанчо
Хищник

#2459866 - 12.09.2009 18:28 [Re: kmccs]

Цитат:

Това е строго индивидуално, не е математика, но със сигурност няма да се нуждаете от дълги години тренировки както при Бойните спортове и изкуства. Заповядайте на място и сами ще прецените колко време ще Ви отнеме за да се научите да се отбранявате.

Е като е индивидуално, защо го пишете така? Най-малкото не звучи коректно. И все едно, че другите бойни спортове не стават за самоотбрана. Никога няма момент, в който човек да каже - ето сега мога да се защитя, винаги трябва да се продължава да се тренира, нещо на което наблягат и доста бойни изкуства.
Тренировките включват ли работа с и срещу оръжие или са само ситуационни?

--------------------
Боят изгражда.

kmccs
неориентиран

#2459877 - 12.09.2009 18:42 [Re: Писанчо]

Тренировките включват самоотбрана и неутрализация на атакуващ с нож, пистолет и пръчка, а относно до другите бойни спортове това са две различни понятия, Крав Мага е бойна система предназначена за самоотбрана не е боен спорт, нито бойно изкуство. Не помня в залите за бокс да се практикува обезоръжаване на нападател.

Писанчо
Хищник

#2459922 - 12.09.2009 20:17 [Re: kmccs]

Цитат:

Тренировките включват самоотбрана и неутрализация на атакуващ с нож, пистолет и пръчка, а относно до другите бойни спортове това са две различни понятия, Крав Мага е бойна система предназначена за самоотбрана не е боен спорт, нито бойно изкуство. Не помня в залите за бокс да се практикува обезоръжаване на нападател.

За оръжията вместо на бокс точно в София ходя при доста подготвен човек Както и да е, благодаря за информацията и успех.
П.П. Не спорта/системата изграждат боеца, а индивидуалните му качества. Та не бих се обзаложил за изхода на двубой между боксьор и практикуващ крав мага

--------------------
Боят изгражда.

kmccs
неориентиран

#2465221 - 21.09.2009 15:43 [Re: kmccs]

От 20 Септември 2009 тренировките се провеждат в следните дни: Понеделник, Сряда,Петък от 18:30 до 19:30 и Неделя от 18:00 до 19:00. Желаещи за тренировки сутрин, моля да се обаждат на номер 0898/42-87-42. Тренировките се провеждат от Алекс Петров в SPORT CITY LULIN. Адрес: София, жк."Люлин 2", ул.212 (срещу бл. 211).

kmccs
неориентиран

Тренировки - Национален стадион „Васил Левски”
    #2469629 - 28.09.2009 10:56 [Re: kmccs]

От 01.10.2009 ще се провеждат тренировки във FITNESS CENTRE BOEVSKI - Четвъртък (17:30 – 19:00) и Неделя (16:00 – 17:30). Адрес: гр. София , бул. „Евлоги Георгиев” №38 - Национален стадион „Васил Левски”, сектор „А”, вход 1 (залата за Кик Бокс) телефон за контакти 0898/42-87-42

Нерегистриран

Re: Тренировки - Национален стадион „Васил Левски”
    #2473624 - 03.10.2009 21:33 [Re: kmccs]

От 01.10.2009 ще се провеждат тренировки във FITNESS CENTRE BOEVSKI - Здравейте, бих искала да попитам как става записването за курса, дали съм закъсняла много, както и каква е месечната такса или се плаща за посещение? П.П къде човек може да паркира около стадиона?

kmccs
неориентиран

Крав Мага в Младост
    #2482607 - 16.10.2009 08:52 [Re: Анонимен]

На 17 октомври 2009г. /Събота/ от 18:00 до 19:00 ще се проведе безплатен семинар-демонстрация за въвеждане в Крав Мага в залата на Sport City „Младост”. От 19 октомври 2009г. стартират занятия в залата на Sport City „Младост”. Тренировките се провеждат всеки Понеделник, Сряда и Петък от 20:00 до 21:00, а тренировките в Sport City „Люлин” ще се провеждат Вторник и Четвъртък от 18:30 до 19:30 и Неделя от 18:00 до 19:00. За повече информация посетете www.krav-maga-bg.com

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 15979

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.008 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.