ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
niama kak
рекордьор

Регистриран: 18.03.2009
Re: Интересно, за Македония и днешните македонци
    #2495169 - 31.10.2009 22:01 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Този път ни носиш нови вести, но за съжаление отново не са истински,

Значи немало во полициските станици слики со исечени глави? Сето тоа е Фотошоп?

Признаени гревови не се гревови. Признај дека бугарскиот окупатор го малтретирал македонскиот народ. Ќе ти биде полеко.

Значи, още в Македония не преследват хора с българско самосъзнание?

Не се лути, никој нема да се замара со некој Бугар. Кој каков се осеќа таков нека биде.
Дали го знаеш вицот за оној кој провоцирал среде Скопје и цел ден викал со се грло ЈАС СУМ БЛГАРИН, ЈАС СУМ БЛГАРИН. Никој не му реагирал и накрај кон вечерта еден Македонец не се стрпел па му рекол Е ДОБРО ДЕ КОЈ ТИ Е КРИВ?

Тоя виц в Белград ли ти го казаха?
Хайде пак, за "Закона за мкедонската чест"

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
admiralМодератор
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #2495171 - 31.10.2009 22:03 [Re: Atanassovski]

Цитат:

Море БУДАЛО ЗАБЛУДЕНА, се вракjаj во Скопиjе да пасеш прчовете по чукарите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ти не си добар со главата друже.....

Пий една таблетка, моля те, и карай по-кротко.

--------------------
Komu Pán Boh, tomu všetci svätí.

Atanassovski
македонец

Регистриран: 05.10.2009
От: Madrid - Reino de España
    #2495182 - 31.10.2009 22:13 [Re: admiral]

Имам снимки на оригиналите на органа на ВМРО - Революционен Лист. Също така списанието Илюстриран Илинден и алманаха Македония от 1935 година. Всичи са снимки на оригиналите и са във формат pdf , който иска да пише едно лично съобщение и ще му ги пратя по скайп или е-мейл. А пък може и да ги постираме после ако се намерят желаещи. Ще видим тогава кой Българин кой Македонец.........и ше се поясни поне малко факта, че македнската история е манипулирана. Има текстове писани от самите воеводи на ВМРО. Дано проявите интерес аз нещо не успявам да ги постирам, общо са към 100 мега байта снимки на оригиналните издания.

Адмирале ти от кога почна да изаваш рецепти ???

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

admiralМодератор
на андорския флот

#2495184 - 31.10.2009 22:15 [Re: Atanassovski]

То както сте я подкарали скоро и инжекции ще трява да бия.
Продължавай, ама по същество.

--------------------

niama kak
рекордьор

Регистриран: 18.03.2009
    #2495187 - 31.10.2009 22:18 [Re: admiral]

Цитат:

То както сте я подкарали скоро и инжекции ще трява да бия.
Продължавай, ама по същество.

Стига бе човек, ще терябва, да те понижаваме в длъжност "Доктор на Андорският флот"

Atanassovski
македонец

#2495205 - 31.10.2009 22:43 [Re: Atanassovski]

Македонците, вашата история ако не беше и наша и то много свидна и скъпа, никога нямаше да се месим и още по малко за една област чукари и каминяци......помислете малко, защо ше ви наложим вето за влизане в Европската Уния точно заради ИСТОРИЧЕСКИТЕ СПЕКУЛАЦИИ........малко се замислете бре.....

Ако някой има територялни претенции към вас това са сърби и гърци, но не и България...пак ви казвам, че идеята изпълнявана от ВМРО за автономия на Македония е Българска държавна политика след санстефанския мирен договор, като единствен начин за евентуално съединение един ден...................Никой нищо не иска от вас, просто трябва да видите ясно сръпските зверства и манипулации......България от сан стефано до ден днешен и винаги ще бъде за НЕЗАВИСИМА Македония.....нашите претенции не са нито територялни нито асимилаторски, претенциите са заради манипулирането на Българската история от страна на юго-комунистите които все още са на власт в Македония но днес под друго име................Там е целия проблем, вие ако искате и марсианци се викайте. Пиринските македонци наричат себе си македонци и то с гордост, защото живеят в географската българска област Македония, но питайте ги с какво самосъзнание са и ще видите, че в БГ няма ``македонско малцинство`` или нещо подобно. Има петима сърбомани от Скопие които взеха БГ паспорти и си направиха 2, 3 видео клипчета с ``македонски`` знамена, прокламирайки ``македонско малцинство`` в България. Пълни глупости. Ако искаш да се увериш сам, вземи си една седмица одмора, иди в Пирина и село по село, град по град разпитвай хората да видим какво ще ти кажат..........ако не те набият някъде поне ще узнаеш истината сам за себе си.

И с много македонци така се случва, цял живот мислели че са македонци после баба им или дядо им им казали, че не са македонци а македонски Българи. Стаписват се и почват сами да търсят отговорите. И не са 2-ма 3-ма ами са хиляди..........И като питат баба си ``Оти си малчала бабо до сега?``, баба им казва: ``От страх да не ти се случи това което на дядо ти му се случи``........и сами виждат изведнъж за какво става въпрос.....И не са пак казвам 2-ма или 3-ма ами са хиляди. Иди в Щип, в Охрид или във Велес и питай хората кой се чувства като Македонски Българин, да не се изненадаш само от отговорите които ще получиш. Престори се, че и ти си Българин само за да ги предрасположиш и ще видиш какъв е резултата. А това за свобода на словото в Македония е пълна лъжа. В Македония нито има свобода на словото, нито има демокрация. Виж случая на Спаска Митрова, причините за него, и начина по който са се развили събитията и ще видиш, че има силенциране на всичко Българско в Македония. Ей там е проблема, че хората имат свобода да се нарекът шиптари или сърби но никой няма свободата да се нарече Българин в Македония, защото последствията са тежки. Живот и здраве Радко напредват а ВМРО-НП току що стартира и вече печелят дела срещу македонската ком. държава. И още дела ще печелят и още ще има родолюбци македонци които ще ги финансират и подкрепят докато истината излезе на яве. Това ти го гарантирам. А ако Македония сама не си наложи показване на истинските факти също така ти гарантирам, че ЩЕ ОСТАНЕ В ПЪЛНА ИЗОЛАЦИЯ РАМО ДО РАМО СЪС СЪРБИЯ!!! Искате да бъдете сърби ???? Искате да бъдете евро-американски ПРОТЕКТОРАТ или европейска и демократична ДЪРЖАВА ???????
Ако искате да сте протекторат, защото натам отиват нещата, дръжте си на македонизма, ще сте 2-ра Сърбия на балканите, 70% от политически не активните Българи ги боли от кръста на долу какво ше се случи с вашата държава или с вас....все им е тая.
Обаче другите 30% от Българите които са политически активни мога гордо да заявя, че силно обичат Македония и желаят тя да бъде НЕЗАВИСИМА и демократична, без сърбо-комунарско влияние и в ЕС, рамо до рамо с България. ТОЧНО ЗАРАДИ ТОВА, АКО МАКЕДОНСКАТА ДЪРЖАВА ИСКА ДА БЪДЕ В ЕВРОПА, ЩЕ ТРЯБВА ДА ИЗПЪЛНИ ИСКАНЕТО ЗА НЕ-НАЛАГАНЕ НА ВЕТО А ИМЕННО СТОПИРАНЕ НА ИСТОРИЧЕСКИТЕ СПЕКУЛАЦИИ. Ако това условие беше необосновано, ЕС нямаше да го подкрепи и нямаше да разреши на България да го наложи, същото се отнася и за гръцкото вето. Така че ако народа иска да живэ добре, вдигайте се и искайте от сърбоманското си правителство да ви покаже за какво става въпрос...............Външен наблюдател за влизане в НАТО е един генерал от Българската Армия.......и за влизането ви в Европската Уния наблюдателите не са само българи но повечето са такива. Европа и светът ви знае много добре положението. А каквото и да се случи и дори Македония да не влезе по правилния път, колкото и да се караме по форумите, НИЕ ВИНАГИ ЩЕ ВИ ПОДКРЕПЯМЕ, и трябва да знеш друже, че МАКЕДОНИЯ НАЯМА ПО-ГОЛЯМ ПРИЯТЕЛ В ЕВРОПА ОТ БЪЛГАРИЯ. Ако някой е против вас, НИЕ СМЕ СЪС ВАС, и кадето ние там и вие...

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

Ѕинѕиф Шарановиќ
МАКЕДОНИЈА НА МАКЕДОНЦИТЕ
**

Регистриран: 20.04.2009
    #2495208 - 31.10.2009 22:49 [Re: Atanassovski]

Цитат:

НИЕ ВИНАГИ ЩЕ ВИ ПОДКРЕПЯМЕ, и трябва да знеш друже, че МАКЕДОНИЯ НАЯМА ПО-ГОЛЯМ ПРИЯТЕЛ В ЕВРОПА ОТ БЪЛГАРИЯ. Ако някой е против вас, НИЕ СМЕ СЪС ВАС, и кадето ние там и вие...

Каков пријател кој вчера ми велеше дека мене ме нема, јас не постојам, нема држава Македонија и слично, а сега прв пријател. Ајде малку си ги концентрирај мислите.

Atanassovski
македонец

#2495211 - 31.10.2009 22:53 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Джинджифе, немога да реагирам добре на думи като ``монголо-татарските бугари`` или ``окупатори`` или подобни класификации които не отговарят на реалността Шо сакаш цвекjа ли да ти фргам по патот ??? Ами неможе. Айде и аз признавам, че понякога приказките ми не са много приятелски ама то всеки човек има търпение.

--------------------

admiralМодератор
на андорския флот

#2495212 - 31.10.2009 22:56 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Цитат:

Каков пријател кој вчера ми велеше дека мене ме нема, јас не постојам, нема држава Македонија и слично, а сега прв пријател.

Не се вълнувайте, г-н Дзндзиф, той просто иска да Ви осинови.

--------------------

Atanassovski
македонец

#2495219 - 31.10.2009 23:03 [Re: admiral]

Г-н Адмирале, що не си седите на палубата и не оставите поправките на боцманите и механиците ??? Ако ви се спори и ви е интересна темата, дайте мнение, ние сме достатъчно големи за да определим сами какво искаме, какво не искаме...

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 34 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 5893

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.029 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.