ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Ѕинѕиф Шарановиќ
МАКЕДОНИЈА НА МАКЕДОНЦИТЕ
**

Регистриран: 20.04.2009
Re: Интересно, за Македония и днешните македонци
    #2494364 - 30.10.2009 19:04 [Re: Бяло Конче]

Знам јас што разбираш, ама дали луѓето кои живееле во Македонија твоето го разбирале. За Македонците Македонија е татковината. За Вапцаров е истото - Вардар, Егеј, Пирин - тоа е Македонија.

Дури Левски не ја смета Македонија како дел од Бугарија, а ти си продукција на пропаганда.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
niama kak
рекордьор

Регистриран: 18.03.2009
    #2494380 - 30.10.2009 19:14 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Цитат:

Знам јас што разбираш, ама дали луѓето кои живееле во Македонија твоето го разбирале. За Македонците Македонија е татковината. За Вапцаров е истото - Вардар, Егеј, Пирин - тоа е Македонија.

Дури Левски не ја смета Македонија како дел од Бугарија, а ти си продукција на пропаганда.

Защо мислиш, че за повечето от нас тази земя, не е татковина?
За Левски, пробвай пак, но преди това прочети малко.

Ѕинѕиф Шарановиќ
**

#2494402 - 30.10.2009 19:29 [Re: niama kak]

Цитат:

Цитат:

Имам читано, ама и тој не ги меша Бугарија и Македонија. Тие за него се рамноправни.
Дали сум јасен?

strawberry
ветеран

Регистриран: 24.10.2009
    #2494415 - 30.10.2009 19:37 [Re: niama kak]

такаа ние никога не сме казвали че населението в македония е само българско там има и гърци и турци естествено българите са мнозинство но в най южните краища са мнозинство гърците и въобще и в туските статистики не пише за никакви макета като народност абе по-добре се откажи няма начин да убедиш някого че всички нации на балканите са измислени само вие сте оцелели през вековете
България била създаденаот Русия понеже била освободена от нея ами твоита държавица кога и от кои беше "освободена" и уж имаше някаква независимост...България никога не е била руска губерия или част от Русия докато макетата първо 50 г.са част от Югославия където уж имат някаква независимост и чаааааааак 1991 стават самостоятелни ...така че ако си размърдаш мозокот ще се досетиш кои кого е създал

--------------------
"Човек, който не разбира от история и да почни да ти проповедва со нея, това е много смешно! Ние не искахме да влизаме в повече разпри с него и затова го зарезахме."- Васил Чекаларов

niama kak
рекордьор

#2494417 - 30.10.2009 19:39 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Имам читано, ама и тој не ги меша Бугарија и Македонија. Тие за него се рамноправни.
Дали сум јасен?

Ясен си, как да не си ясен?
Хайде, да видим, къде Левски казва за равноправието между българи и българи?

Ѕинѕиф Шарановиќ
**

#2494420 - 30.10.2009 19:42 [Re: niama kak]

Абе и ти наудрен се праиш? Разговорот започна заради тоа што некој тврдеше дека Македонија била дел од Бугарија, а јас кажав дека и Левски јасно разликува Бугарија, Тракија и Македонија како рамноправни, ако и да пишува дека се населени со Бугари. Там дето живее блгарина....

niama kak
рекордьор

#2494426 - 30.10.2009 19:50 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Цитат:

Абе и ти наудрен се праиш? Разговорот започна заради тоа што некој тврдеше дека Македонија била дел од Бугарија, а јас кажав дека и Левски јасно разликува Бугарија, Тракија и Македонија како рамноправни, ако и да пишува дека се населени со Бугари. Там дето живее блгарина....

Сериозно? Дали не бяха Мизия, Тракия и Македония?

Ѕинѕиф Шарановиќ
**

#2494430 - 30.10.2009 19:57 [Re: niama kak]

Сериозно.
“И ние сме хора и искаме да живеем човешки, да бъдем свободни с пълна свобода в земята ни, там, дето живее българинът: в България, Тракия, Македония,”

Ти барем ќе си ја признаеш грешката и ќе се извиниш за ироничните подметнувања. Доколку те знам од моето предходно доаѓање овде.

niama kak
рекордьор

#2494436 - 30.10.2009 20:00 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Цитат:

Сериозно.
“И ние сме хора и искаме да живеем човешки, да бъдем свободни с пълна свобода в земята ни, там, дето живее българинът: в България, Тракия, Македония,”

Ти барем ќе си ја признаеш грешката и ќе се извиниш за ироничните подметнувања. Доколку те знам од моето предходно доаѓање овде.

Ще си я призная, но първо ми покажи, от къде си взел цитатът.

Ѕинѕиф Шарановиќ
**

#2494444 - 30.10.2009 20:11 [Re: niama kak]

http://www.libsu.uni-sofia.bg/Statii/dopiska.html

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 134 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 5893

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.01 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.