ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Ѕинѕиф Шарановиќ
МАКЕДОНИЈА НА МАКЕДОНЦИТЕ
**

Регистриран: 20.04.2009
Re: ще дочакам ли средновековен македонски надпис или др. документ.
    #2511290 - 17.11.2009 18:14 [Re: Atanassovski]

Цитат:

хехехехехехе еййййййййййййййййй

Што се смееш бе Атанасовски?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #2511296 - 17.11.2009 18:18 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Ами точно тоя документ казва всичко - македонец (българин) и това е.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Ѕинѕиф Шарановиќ
**

#2511298 - 17.11.2009 18:20 [Re: Бяло Конче]

Тоа се 3 македонски Бугари, има 3 Македонци и само еден Бугарин.
Што прајме со Македонците?

Бяло Конче
раванлия

#2511318 - 17.11.2009 18:39 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Според теб има ли разлика между българин и македонски българин? Според мен няма - тогава се получава 4-ма българина от македония срещу трима македонци. Така какви ли са били тези македонци, когато все още е нямало македонска нация , защото тя възниква както всяко дете знае 1944 година. Остава да са българи, защото имената са български и са от български населени места - като това село Очици. Както виждаме това е била въпрос на записване - явно писарчето го е домързяло да прибави българин отдолу. По това време тези македонски българи са били и граждани на Турция, затова порво казват откъде са - града, областта, след това националността и накрая държавата - на тези тримата им липсва националността

--------------------

Atanassovski
македонец

Регистриран: 05.10.2009
От: Madrid - Reino de España
    #2511332 - 17.11.2009 18:50 [Re: Бяло Конче]

Как да не се смee човек бе Дзиндзи хехехехехэхехе Аз направо ше се сцепя по шевовете от смях бе брат Супер много ме веселиш да знаиш, ти благодарам многу !!!

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

Ѕинѕиф Шарановиќ
**

#2511364 - 17.11.2009 19:22 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

защото тя възниква както всяко дете знае 1944 година

Секое денце знае тоа што ќе го научи некој. Тебе те учеле на лаги и нормално да им веруваш на учителите. Не си крив за тоа што не знаеш.
Ама кога и не сакаш да научиш е веќе лоша работата.

Отвори ги очите и биди паметен, не се прави на глуп!

niama kak
рекордьор

Регистриран: 18.03.2009
    #2511370 - 17.11.2009 19:28 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Цитат:

Цитат:

защото тя възниква както всяко дете знае 1944 година

Секое денце знае тоа што ќе го научи некој. Тебе те учеле на лаги и нормално да им веруваш на учителите. Не си крив за тоа што не знаеш.
Ама кога и не сакаш да научиш е веќе лоша работата.

Отвори ги очите и биди паметен, не се прави на глуп!

Господин слепец, моля ви не ни казвайте, какво не виждаме.
ПП Кажи нещо за закона.

Бяло Конче
раванлия

#2511388 - 17.11.2009 19:39 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Аз мога да науча всичко. Няма що да се правя на глуп. Но за какво да уча неща, които не са от полза нито за България, нито за Вардарска Македония. Никола Греуски го каза - братски, приятелски народи - това не ти ли звучи добре, че трябва да се превръщаме на врагове. Не розбираш ли, че никой българин няма да приеме тезата, че преди 1944 година е имало македонска нация - различна от българската. Казах ти - не ме бърка, че си македонец. Не се нуждая от никакви документи за да разбера истината, защото ти казах, че в България всеки трети е от Македония и в момента има роднини там. Как може две деца на една майка да са различни - какви документи ти трябват, просто се срещни с живите хора. Ако мен ме питаше някой - политиката на цар Фердинанд е била ужасна...много е избързал, когато е атакувал гърците и сърбите и така дал началото на Междусъюзническата война без да очаква, че румънците и турците ще се намесят в нашия тил. Ако не беше тази война - сега България щеше да е по-различна. И ти не разбра ли, че ние не сме против Вардарска Македония, нито срещу името македонец. Ние си браним историята, културата и нацията и това ще е нещо безкопромисно...няма начин, така, че ако искате да ви има, трябва да се съобразявате с това. Отделно ще трябва да се справите и с гърците и с албанците, и със сърбите - никак няма да ви е леко, така че ни приемете като естествен съюзник, преправете си отново историята, вие знаете как става и заповядайте...:)

--------------------

strawberry
ветеран

Регистриран: 24.10.2009
    #2511431 - 17.11.2009 20:42 [Re: Бяло Конче]

дзиндзи, а не допускаш ли че може би е обратното тоест вас някой да ви е излъгал че има македонска нация водно конче а ти не разбра ли че дзиндзи явно не се интересува от това какви ще са отношенията между България и Македония? той си пейства там нещо,пусне някое коментарче и ни приема ни предава... от там на татък няма развитие ...и сериозно ли вяраш на груевски като говори и казва че политиката на мк ще се промени??тук каза че сме братски народи а дали някога ще го каже в Македония?а и преди седмица някъде по мк медиите излезе някаква новина че едва ли не българските тайни служби ден и нощ се занимават само с Македония... това с маниакалното преследване на македония от всичките и съседи толкова се изтърка вече че дори ме мързеше да пиша коментар под клипчето трагични са тия македонисти докато не се случи нещо което да ги свали малко на земята явно няма да се оправи тая държава...

--------------------
"Човек, който не разбира от история и да почни да ти проповедва со нея, това е много смешно! Ние не искахме да влизаме в повече разпри с него и затова го зарезахме."- Васил Чекаларов

Atanassovski
македонец

Регистриран: 05.10.2009
От: Madrid - Reino de España
    #2511520 - 17.11.2009 22:38 [Re: strawberry]

Strawberry, е напълно права И аз това обяснявам от маса време. Браво колежке !!!

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 48 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 11846

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.089 seconds in which 0.068 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.