ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Ѕинѕиф Шарановиќ
МАКЕДОНИЈА НА МАКЕДОНЦИТЕ
**

Регистриран: 20.04.2009
Re: Македонско друштво "Алекдандар Македонски" од Охајо, 1938 год.
    #2561250 - 24.01.2010 13:41 [Re: niama kak]

Цитат:

пак лъжеш, опитвайки се, да прествавиш Micael Dineff за Mihail Dineff, обаче, когато сравниш документите, се вижда малко разминаване.

Хайде, открий разликата.

Да не си ти фалсификаторот? Од каде ги гледаш документите?
Дај покажи го Михаил Динефф!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
niama kak
рекордьор

Регистриран: 18.03.2009
    #2561255 - 24.01.2010 14:07 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

А каде испари Михаил Динефф? Ако го знаеш каде е „документот“ - покажи го. Фалсификацијата беше очигледна, а и она покрај жена му. Загоричане - Бугарија.
Разликата е јасна, овој треба да бил роден околу 1883, ама покрај него најдов една пропорција - 8 према 1.

Я бегай, да си играеш с тия пропорции, 8 години разлика ми се струва доста голяма .
И още нещо, защо смяташ, че е влязал в Щатите през Ню Йорк?

niama kak
рекордьор

Регистриран: 18.03.2009
    #2561270 - 24.01.2010 14:28 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

8 Македонци - 1 Бугарин.
Така е и на сите манифести

Така ли?
Прегледах списъка на влезлите от там с фамилия Dineff.
От тях, като македонци са записани- 21 човека, като турци 12 човека, като българи 28 човека и по един, като грък и германец.
Хората от списъка, които са записани като българи и турци ,но не съм сигурен, че имат нещо общо с Македония, не съм ги включил тази статистика.

strawberry
ветеран

Регистриран: 24.10.2009
    #2561287 - 24.01.2010 14:52 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Цитат:

Цитат:

Сега, малко за доказа ти, пак лъжеш, опитвайки се, да прествавиш Micael Dineff за Mihail Dineff, обаче, когато сравниш документите, се вижда малко разминаване.

Хайде, открий разликата.

А каде испари Михаил Динефф? Ако го знаеш каде е „документот“ - покажи го. Фалсификацијата беше очигледна, а и она покрај жена му. Загоричане - Бугарија.
Разликата е јасна, овој треба да бил роден околу 1883, ама покрај него најдов една пропорција - 8 према 1.

Луд ли си? Никой нищо не е трил и на мен някои неща , които бях изрязала от Мк енциклопедията ми изчезнаха ама не съм ги махала аз и не са фалшиви
Ето я снимката
Фалшификацията беше при теб

--------------------
"Човек, който не разбира от история и да почни да ти проповедва со нея, това е много смешно! Ние не искахме да влизаме в повече разпри с него и затова го зарезахме."- Васил Чекаларов

Редактирано от strawberry (24.01.2010 15:08)

savata71
индустриален отпадък
**

Регистриран: 09.12.2009
От: София
    #2561300 - 24.01.2010 15:22 [Re: niama kak]

Да, и аз разгледах малко - пълно е с македонски българи.

Докато търсех да видя дали власите са се писали като отделен етнос някъде в списъците, видях в един от списъците, че само с фамилията Димо има 27 Българи от Македония и 12 "Македонци", т.е Власи.

First Name: Filip Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Bulgarian Last Place of Residence: Castoria Date of Arrival: May 16, 1907
First Name: Dine Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Bulgarian Last Place of Residence: Vladovo, Turkey E. Date of Arrival: Nov 03, 1909
First Name: Detschkoff Last Name: Dimo Ethnicity: Bulgaria, Bulgarian Last Place of Residence: Golenso, Macedonia Date of Arrival: Jan 05, 1906
First Name: Georghe Last Name: Dimo Ethnicity: Bulgaria, Bulg. Last Place of Residence: Vodena, Bulgaria Date of Arrival: Dec 15, 1910
First Name: Georghi Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey Macedonian Last Place of Residence: Brousnik Monastir Date of Arrival: Mar 22, 1905
First Name: Georghi Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Bulgarian Last Place of Residence: Ohride, Turkey Date of Arrival: Dec 03, 1907
First Name: Giorgi Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Bulg. Last Place of Residence: Drenoveni, Turkey E Date of Arrival: Nov 10, 1909
First Name: Gone Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Macedonian Last Place of Residence: Serakin Date of Arrival: Mar 23, 1907
First Name: Hone Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Macedonian Last Place of Residence: Sleptehe, Turkey Date of Arrival: Jun 26, 1910
First Name: Ilias Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Bulgarian Last Place of Residence: Klestina, Turkey Date of Arrival: May 06, 1912
First Name: Irani Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey/Bulgarian Last Place of Residence: Klabstirsta Date of Arrival: Jul 05, 1905
First Name: Jantche Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey Macedonian Last Place of Residence: Constanta Date of Arrival: Nov 15, 1904
First Name: Jovan Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Bulgarian Last Place of Residence: Monaster, Turkey Date of Arrival: Dec 05, 1911
First Name: Jovan Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey-Bulgarian Last Place of Residence: Tchiontcher, Turkey Date of Arrival: Feb 10, 1912
First Name: Jovanoff Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Bulgarian Last Place of Residence: Ohrid, Turkey Date of Arrival: Apr 21, 1910
First Name: Jantche Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey Macedonian Last Place of Residence: Constanta Date of Arrival: Nov 15, 1904
First Name: Jovan Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Bulgarian Last Place of Residence: Monaster, Turkey Date of Arrival: Dec 05, 1911
First Name: Jovan Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey-Bulgarian Last Place of Residence: Tchiontcher, Turkey Date of Arrival: Feb 10, 1912
First Name: Jovanoff Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Bulgarian Last Place of Residence: Ohrid, Turkey Date of Arrival: Apr 21, 1910
First Name: Jowan Last Name: Dimo Ethnicity: Monaster, Macedonian Last Place of Residence: Staravina Date of Arrival: Apr 15, 1906
First Name: Koteff Last Name: Dimo Ethnicity: Macedonia Bulgarian Last Place of Residence: Monastir, Macedonia Date of Arrival: May 09, 1912
First Name: Misnel Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Macedonian Last Place of Residence: Susice, Macedonia Date of Arrival: Dec 17, 1907
First Name: Mitse Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Bulgarian Last Place of Residence: Vodena, Turkey E. Date of Arrival: Aug 28, 1912
First Name: Naido Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Bulgarian Last Place of Residence: Kran, Macedonia Date of Arrival: Jul 02, 1907
First Name: Naum Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Bulgarian Last Place of Residence: Orovo, Macedonia Date of Arrival: Mar 23, 1912
First Name: Nicola Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey Macedonian Last Place of Residence: Bittoucha, Macedonia Date of Arrival: Aug 20, 1910
First Name: Nicola Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Bulgarian Last Place of Residence: Ploesti, Turkey E. Date of Arrival: Oct 26, 1907
First Name: Nicola Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Bulgarian Last Place of Residence: Sarakinovo, Turkey Date of Arrival: Oct 18, 1912
First Name: Petreuch Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Bulgarian Last Place of Residence: Vilovichta, Macedonia Date of Arrival: Apr 27, 1907
First Name: Riste Last Name: Dimo Ethnicity: Bulgarian Last Place of Residence: Stara Vina, Turkey Date of Arrival: May 31, 1907
First Name: Risto Last Name: Dimo Ethnicity: Ottoman Macedonian A O Last Place of Residence: Klestine, Macedoine, T E Date of Arrival: Sep 15, 1913
First Name: Risto Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Macedonian Last Place of Residence: Pozarcke, Turkey Date of Arrival: Jul 02, 1907
First Name: Saroff Last Name: Dimo Ethnicity: Turkey, Bulg. Last Place of Residence: Ochrida, Turkey E. Date of Arrival: Jul 30, 1907
First Name: Stefo Last Name: Dimo Ethnicity: Macedonian, Eurkisk Last Place of Residence: Manaster Date of Arrival: Aug 09, 1903
First Name: Stoico Last Name: Dimo Ethnicity: Bulgaria Last Place of Residence: Monastir Date of Arrival: May 14, 1906
First Name: Tanas Last Name: Dimo Ethnicity: Turk., Bulg. Last Place of Residence: Neret, Macedoine Date of Arrival: Jan 03, 1914
First Name: Vangal Last Name: Dimo Ethnicity: Bulgary Bulgarian Last Place of Residence: Monastir, Turkey Date of Arrival: Nov 19, 1907
First Name: Yossep Last Name: Dimo Ethnicity: Macedonian Last Place of Residence: Prespa, Maced. Date of Arrival: Sep 18, 1909
First Name: Vaugel Last Name: Dimo Ethnicity: Boulgarian, Turkey Last Place of Residence: Bahovo, Turkey Date of Arrival: Oct 18, 1912

ViketsBG
самолет брЪм брЪм
**

Регистриран: 05.09.2009
От: Велико Търново,роден в град Го...
    #2561343 - 24.01.2010 16:24 [Re: savata71]

Ей антични елате в новата ми тема и коментирайте абсурдното клипче което съм показал,как може да правите клипче и да показвате снимки,знамена и прочие на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК и да казвате,че това е македонско,ако това господин македонски невидиш лъжата от ваша страна,е вече наистина няма да говоря со теб!!!

--------------------
Раковски е казал:Ако е рязана долната,режи и горната.

rocco63
почетен член
**

Регистриран: 30.08.2010
    #2693229 - 11.09.2010 20:50 [Re: ViketsBG]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Къде пише дека е вистина?

http://www.macedonianchurch.org/index.ph...-55&lang=en

Това пак не е доказателство,както се казва сайт снимка и моя творба

Не е. Се работи за вистинско здружение кое покажува дека Македонците во странство биле национално свесни за својата припадност и потекло.

Петко Славејков во неколку наврати го забележал постоењето на таква македонска национална свест и фактот дека нашите стари јасно се нарекувале “Александрови потомци“.

--------------------
“Александар Македонски стои пред лицето на секој Македонец како национална гордост“ - Коста Шахов, 1888г.

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #2697314 - 20.09.2010 15:49 [Re: rocco63]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Къде пише дека е вистина?

http://www.macedonianchurch.org/index.ph...-55&lang=en

Това пак не е доказателство,както се казва сайт снимка и моя творба

Не е. Се работи за вистинско здружение кое покажува дека Македонците во странство биле национално свесни за својата припадност и потекло.

Петко Славејков во неколку наврати го забележал постоењето на таква македонска национална свест и фактот дека нашите стари јасно се нарекувале “Александрови потомци“.

Ti ne vadi neshtata ot konteksta im. Starite sa se narekuvale jasno bugari, a mladite kato teb se narekuvat jasno makedonci, zashtoto taka sa gi nauchili, ne zashtoto naistina sa takiva. Ti Slavejkov go cheti celiot a ne samo tam kadeto na teb ti haresva.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)

Допълнителна информация
3 регистрирани и 40 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 11848

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.16 seconds in which 0.141 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.