ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
niama kak
рекордьор

Регистриран: 18.03.2009
Re: Македонско друштво "Алекдандар Македонски" од Охајо, 1938 год.
    #2503152 - 08.11.2009 21:34 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Цитат:

Цитат:

дзиндзиииииииии пак се правиш на луууууууууууд

Ти не се прави на луда,кажи зошто има најмалку 10 000 етнички Македонци, имигранти во Америка?

От тях 80% са с българско самосъзнание, 10% са власи, като тия дето си ги дал в списъка ,и 10% са турци и албанци

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
niama kak
рекордьор

#2503158 - 08.11.2009 21:39 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Цитат:

Цитат:

А добре,казувате дека нямате нищо общо со сърбите,какво е "КАРАДЖИЦА" ?

Или по-точно кой е г-н Караджич и с какво се е занимавал?

МНОГО БИХ ИСКАЛ ДА РАЗБЕРА ЗАЩО ИМАТЕ ЛАТИНСКОТО "J" ?

А ти зошто немаш кирилическо Ѕ, а имаш руско Я?

Па ние сме им дали цела азбука, що да не вземем една буква от тях. Ти по-добре сравни боклука, на който пишеш, с Караджицата.

Ѕинѕиф Шарановиќ
МАКЕДОНИЈА НА МАКЕДОНЦИТЕ
**

Регистриран: 20.04.2009
    #2503167 - 08.11.2009 21:47 [Re: niama kak]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

А добре,казувате дека нямате нищо общо со сърбите,какво е "КАРАДЖИЦА" ?

Или по-точно кой е г-н Караджич и с какво се е занимавал?

МНОГО БИХ ИСКАЛ ДА РАЗБЕРА ЗАЩО ИМАТЕ ЛАТИНСКОТО "J" ?

А ти зошто немаш кирилическо Ѕ, а имаш руско Я?

Па ние сме им дали цела азбука, що да не вземем една буква от тях. Ти по-добре сравни боклука, на който пишеш, с Караджицата.

Значи тоа Бугарите се голема работа. Еден ти вика дека азбуката е боклук, друг ти вика фак оф, трети србоман, четврти .... Само не сака да види дека го лажеле децении подред, тој поверувал дека Македонците се Бугари и верувал, верувал, докако се појавил Нетот и видел дека е жртва на бугарската пропаганда, АМА НЕ САКА ДА ПРИЗНАЕ И ШТО МУ ОСТАНУВА? ДА СЕ ПРАВИ НА УЛАВ, ДА НЕГИРА И ДА НАВРЕДУВА.

Незнам зошто ќе пишуваш на руска азбука и ќе бидеш горд дека си пишуваш на сопствената? Дали си толку слеп или се преправаш на таков?

ViketsBG
самолет брЪм брЪм
**

Регистриран: 05.09.2009
От: Велико Търново,роден в град Го...
    #2503179 - 08.11.2009 22:09 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Сърбите имат латинско S и J защото това е за цел да се западноевропеизират,а КАРАДЖИЦАТА която е досущ со вашата е старата СРЪБСКА азбука!

А ние нямаме руско Й а те имат българско Й,руският народ до 17 век е писал на страобългарски църковен...

--------------------
Раковски е казал:Ако е рязана долната,режи и горната.

Ѕинѕиф Шарановиќ
**

#2503183 - 08.11.2009 22:14 [Re: ViketsBG]

Цитат:

Сърбите имат латинско S и J защото това е за цел да се западноевропеизират,а КАРАДЖИЦАТА която е досущ со вашата е старата СРЪБСКА азбука!

А ние нямаме руско Й а те имат българско Й,руският народ до 17 век е писал на страобългарски църковен...

Ајде бе, многу знајш. Ѕ си е од кирилицата. Информирај се. И краткото го нема таму.

Руска творба ви е не само азбуката, таква ви е и државата, таква ви е и нацијата.

Гроф Игнатиев: "Ви се обрнувам Вам (г-дин Бахмачев), дека ЈАС ЈА СОЗДАДОВ ВЕЛИКА БУГАРИЈА, ЗАРАДИ РУСКИТЕ ИНТЕРЕСИ на исток "

ViketsBG
самолет брЪм брЪм
**

Регистриран: 05.09.2009
От: Велико Търново,роден в град Го...
    #2503192 - 08.11.2009 22:20 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Боже боже,е па те не само са създали ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ,ами освободиха народа там,и Русия много сакаше ние да сме обединени,защото щяха да имат интерес от нас,аа и значи преди това тук е имало турски татари с цигански произход,които не са славяни ами монголоиди..

А СЕГА ИЗЛИЗА СПОРЕД ВАС ДЕКА СМЕ И РУСНАЦИ....

--------------------
Раковски е казал:Ако е рязана долната,режи и горната.

strawberry
ветеран

Регистриран: 24.10.2009
    #2503199 - 08.11.2009 22:29 [Re: ViketsBG]

хора защо се ядосвате на дзиндзи и на другите влезте им в положението все пак са на заплата тук трябва да регистрират дейност дзиндзи ако наистина сакаше отговор щеше да коментира отговорите ми на темата за македонските българи ама той не сака той си повтаря едно и също като развален грамофон даваш му отговори на въпросите в една тема той помълчи малко пейства ти после някакъв пост на съвсем друга тема пак иска отговор и после пак задава старите въпроси все едно не е питал и преди

--------------------
"Човек, който не разбира от история и да почни да ти проповедва со нея, това е много смешно! Ние не искахме да влизаме в повече разпри с него и затова го зарезахме."- Васил Чекаларов

Atanassovski
македонец

Регистриран: 05.10.2009
От: Madrid - Reino de España
    #2503206 - 08.11.2009 22:41 [Re: strawberry]

Ей Дзиндзифе, почваш да ми омръзваш да знаеш...........много почваш да ме дразниш...

Ето ти ги данните на Македонската Патриотична Организация от САЩ и Канада, обади се те хората сами ше ти кажат. Това е най-старата македонска емигрантска организация.

MPO National Headquarters

Macedonian Patriotic Organization
124 West Wayne Street
Fort Wayne, IN 46802
Phone: 260-422-5900
Fax: 260-422-1348

Пусни им един факс с офицялно запитване. Изискай им да ти отговорят на тези въпроси относно македонските емигранти в САЩ и Канада. Да не се изненадаш само от отговора...

И стига си говорил простотии, че ми омръзна вече да ти чета абсурдните постове.

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

niama kak
рекордьор

#2503302 - 09.11.2009 01:11 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Виждам, че си голем историчар и ги знаеш нещата, но нещо не можеш да мислиш сам, така че не ми обяснявай, кой са лъгали.

Ѕинѕиф Шарановиќ
**

#2503389 - 09.11.2009 08:35 [Re: Atanassovski]

Цитат:

Ей Дзиндзифе, почваш да ми омръзваш да знаеш...........много почваш да ме дразниш...

Ето ти ги данните на Македонската Патриотична Организация от САЩ и Канада, обади се те хората сами ше ти кажат. Това е най-старата македонска емигрантска организация.

Види се дека некои работи не ти се јасни. Види го сајтот на МПО, па кажи што има бугарско во него.
http://www.macedonian.org/

Нема што да се дразниш Атанасовски. Мојата цел е да ти покажам, а и на Строубери и другите помлади (Нјамакак ги знае работите, нема што да му се објаснува) дека не е се баш така, како што си го знаете. Има работи кои ви се непознати.
Особено за емиграцијата немате никакви аргументи. Кажете една барем бугарска организација на емигранти од Македонија. Нема таква. Дури и МПО не е тоа што било во минатото. Треба повеќе информираност.

Та што се случи со 10 000 етнички Македонци на Елис Ајленд? Дали биле прости и не знаеле дека се Бугари или не биле завладејани од бугарската пропаганда како што биле „БУДНИТЕ“ како ги нарече Нјамакак?

Строубери, на се ќе ти одговорам, само не се ДРАЗНИ од вистината како што прави Атанасовски.

Сега ќе ти дадам еден цитат од Даме, чим Сарафов не го веруваш.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
2 регистрирани и 30 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 12122

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.041 seconds in which 0.02 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.