ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Медии » Радио

Страници: 1
АЛЕСАНДРО
ADIDAS

Регистриран: 19.02.2009
От: СТАРА ЗАГОРА
Челюсти по Дарик
    #2354105 - 15.04.2009 16:08

Следите ли това предаване ? Какво ви харесва и какво не ?

--------------------
http://vbox7.com/play:2ea3b7fe

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
DAS

Регистриран: 30.01.2007
Re: Челюсти по Дарик
    #2488521 - 24.10.2009 07:40 [Re: АЛЕСАНДРО]

Вече нали го направиха и по нова тв и се гледа-слуша повече.

--------------------
Не върви по стъпките на другите,за да оставиш следи след себе си......

Креми
най-миличка

Регистриран: 09.06.2004
От: Fort Worth,TX
    #2488796 - 24.10.2009 16:00 [Re: АЛЕСАНДРО]

Да, следя го, само че по Нова тв.Харесваа ми стила на Диана.Начина й на водене на предаването.Темите са винаги актуални.Разпъва гостите на кръст.Голяма работа е тая мацка и по Станция нова я гледам.

MyPa TpuO
ЗаплЕс бЕзподобЕн

Регистриран: 22.10.2004
От: СтрелЧ'ландия
    #2497441 - 03.11.2009 11:00 [Re: Креми]

Мен пък лично много ме дразни.

Темите са хубави, но интервютата й са чисти заяждания с гостите. Изобщо не се учудвам, че имаше ужасни реакции по неин адрес на директния телефон - макар че не това е начина да кажеш на някой нещо.

При нито едно от нейните интервюта, които съм гледала, не получих съществена информация - а само някакви подробности, които реално не казват нищо. Да не говорим, че в общия случай гостите дори с факти й показваха, че нейното си е чиста проба заяждане.

crass
16.9090...91

Регистриран: 09.12.2008
:-)
    #2504817 - 10.11.2009 13:48 [Re: MyPa TpuO]

Обаче, Корнелия не се справи с Бойко!

:-)

tisss
Tester Independent...

Регистриран: 07.04.2006
От: Пловдив
    #2508676 - 14.11.2009 17:49 [Re: MyPa TpuO]

Цитат:

Мен пък лично много ме дразни. Темите са хубави, но интервютата й са чисти заяждания с гостите. Изобщо не се учудвам, че имаше ужасни реакции по неин адрес на директния телефон - макар че не това е начинът да кажеш на някого нещо. При нито едно от нейните интервюта, които съм гледала, не получих съществена информация - а само някакви подробности, които реално не казват нищо. Да не говорим, че в общия случай гостите дори с факти й показваха, че нейното си е чиста проба заяждане.

Вероятно, MyPa TpuO, онова, което назовавате "заяждане", е публицистичният стил на интервюиращата.

За да извлече информация, касаеща българския гражданин, журналистът в диалозите си с известни личности е в правото си (заради всички нас, обикновените граждани) да подлага на съмнение всяка идея, всяка реплика. Това Ви дразни, казвате. Както дразни и онова множество противници на тоя стил. Да попитам все пак, ако имате известен журналистически опит: как бихте постъпили, в случай че въпросната политическа персона дава уклончиви отговори на важни за нацията въпроси?

Припомнете си интервюто на Ива Петрони с г-н Сакскобурготски - един от най-изявените демагози в съвременния политически цирк. Колко обтекаеми отговори чухме, а всъщност - никакви отговори не бяха те.

Не подценявайте ролята на телевизионния журналист или неговия колега от радиото, моля! Бих се притеснявал, ако интервюиращият задава удобни за политиците ни въпроси. В политическия живот - и не само у нас, в България! - има много лицемерие и фалш, тъй че да гледаме на острия, атакуващ журналистически тон с разбиране, че търси отговор на въпроси, които простосмъртният няма как да зададе в днешната конюнктура.

Бъдете здрава!

tisss

--------------------
Истината има спокойно сърце. (Уилям Шекспир, 1564-1616)

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Rhiannon 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 3902

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.033 seconds in which 0.02 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.