ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
Re: Откритията на МАНУ:)
    #2531437 - 10.12.2009 21:50 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Защо да не са били българи. Сега говоря по принцип, но като се има в предвид, че България не е била обикновенна държава а империя равнопоставена на Византия и Франкската империя, владяла е почти целия балкански полуостров и днешна Унгария, Южна Украйна и Северен Кавказ и цяла днешна Румъния - товаааа е мнооооого земя, знаем че Сърбия доста време е била част от България, но днес етническата карта е променена, знаем поради какви причини.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Ѕинѕиф Шарановиќ
МАКЕДОНИЈА НА МАКЕДОНЦИТЕ
**

Регистриран: 20.04.2009
    #2531439 - 10.12.2009 21:51 [Re: strawberry]

За да се пишува на историски теми треба да се познаваат изворите.

Утре ќе покажам некои интересни документи.

Atanassovski
македонец

Регистриран: 05.10.2009
От: Madrid - Reino de España
    #2531444 - 10.12.2009 21:53 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

ше чакаш да ги качат на сайта на хомо илинден ли ???

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

Бяло Конче
раванлия

#2531449 - 10.12.2009 21:55 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Ами ти си пълен с интересни документи ама нещо твоите извори са много съвременни, не разполагаш с нещо старо и автентично. Ще ми е интересно да пуснеш доказ, че Александър Македонски е вардарски македонец, а другите работи ги знаем вече.

--------------------

Pirinec-vurhovist
ориентиран

Регистриран: 30.05.2009
    #2531478 - 10.12.2009 22:20 [Re: Бяло Конче]

Утре значи ще преобърнем историята Кой знае....може би Дзиндзи ще ни докаже наистина, че Славе македонски/от щипското село Крупиште на възраст 6.745 години/ е наш общ прадядо

http://www.mia.com.mk/default.aspx?vId=64349646&lId=1&pmId=505

--------------------
Dzindzif : И Александров го побугаривте? Оној што го кренал востанието во Ќустендил - декември 1922 против бугарската власт? Аман!
No comment

Бяло Конче
раванлия

#2531528 - 10.12.2009 22:44 [Re: Pirinec-vurhovist]

Штип, 5 мај (МИА) - Скелетот Славе Македонски, кој беше пронајден на локалитетот „Гранчарица“ во близина на штипското село Крупиште има 6.745 години и живеел во раниот неолит.

Директорот на Музеј на град Штип Зоран Читкушев изјави дека радиокарбонатниот сертификат, направен на унизверитетот во Глазгов-Шкотска покажа дека скелетот Славе Македонски е најстариот во Југоисточна Европа.

- Направените анализи од примероците испратени на универзитетот во Шкотска можат да отстапуваат во годините на скелетот со плус или минус 30 години, рече Читкушев. Тој додава дека локалитетот„Гранчарица“ според овие анализи за скелетот Славе Македонски е од раниот неолит и е најстариот во Југоисточна Европа.

Во штипскиот музеј скелетот Славе Македонски ќе биде изложен заедно со трите печки на 18- ти мај на Денот на музеите, а локалитетот „Гранчарица“ ќе се претвори во туристичка атракција. вдј/дма/15:05

Поклон пред прадядо ни

--------------------

Atanassovski
македонец

#2531529 - 10.12.2009 22:44 [Re: Pirinec-vurhovist]

[url=

www.youtube.com[/url]]

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

Atanassovski
македонец

#2531538 - 10.12.2009 22:54 [Re: Atanassovski]

Александър Велики сам е завещал на МАНУ един мнооооооооооооого древен македонски текст дойден от древната македонска нация на македоните:

--------------------

Atanassovski
македонец

#2531541 - 10.12.2009 22:56 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

Штип, 5 мај (МИА) - Скелетот Славе Македонски, кој беше пронајден на локалитетот „Гранчарица“ во близина на штипското село Крупиште има 6.745 години и живеел во раниот неолит.

Директорот на Музеј на град Штип Зоран Читкушев изјави дека радиокарбонатниот сертификат, направен на унизверитетот во Глазгов-Шкотска покажа дека скелетот Славе Македонски е најстариот во Југоисточна Европа.

- Направените анализи од примероците испратени на универзитетот во Шкотска можат да отстапуваат во годините на скелетот со плус или минус 30 години, рече Читкушев. Тој додава дека локалитетот„Гранчарица“ според овие анализи за скелетот Славе Македонски е од раниот неолит и е најстариот во Југоисточна Европа.

Во штипскиот музеј скелетот Славе Македонски ќе биде изложен заедно со трите печки на 18- ти мај на Денот на музеите, а локалитетот „Гранчарица“ ќе се претвори во туристичка атракција. вдј/дма/15:05

Поклон пред прадядо ни

Водно_Конче, да им напомним ли, че имаме Българин на над 8000 години от ранниот неолит ние ??? Хехехехехе нашия е по-стар ! хехехе ама сигурно и той ке е македонец....неможе ние да сме по-древни

THIS IS POSSIBLE ONLY IN FYROM !

--------------------

Бяло Конче
раванлия

#2531589 - 10.12.2009 23:38 [Re: Atanassovski]

Е, това си е откритие на Пиринец, но като съберем двата скелета на Славе Македонски 6.745 години и Кире Български 8.000 години, няма кой да ни бие - (двете държави) в света по дърти скелети.

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
1 регистрирани и 36 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3598

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.036 seconds in which 0.016 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.