ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
vargo
ненаситен поклонник

Регистриран: 19.06.2009
Re: Откритията на МАНУ:)
    #2532299 - 11.12.2009 20:27 [Re: strawberry]

Днешните жители на държавата ФИРОМ -са -фиромци -така трябва да се обръщаме към тях-никакви македонци!

--------------------
Разказ изплют от урод с врява и безумство -лишен от капка смисъл!!
Шекспир.
п.п. виж ми аватара !!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Atanassovski
македонец

Регистриран: 05.10.2009
От: Madrid - Reino de España
    #2532301 - 11.12.2009 20:35 [Re: vargo]

Ами и ти си прав колега ама ние неможе така да се отнасяме с нашите кръвни братя

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

vargo
ненаситен поклонник

Регистриран: 19.06.2009
    #2532356 - 11.12.2009 21:51 [Re: Atanassovski]

Какъв брат може да ми бъде някакъв залухан индивид ,който се има за античен македонец ,а мен нарича -татарин ,чуваш монголоид ,гагауз и пр. за него българската нация не съществувала ,как да нарека брат -типа ,който осквернява с лъжите си паметта на нашите предци и нац.герои .Чак излязох от кожата си от яд ,като прочетох малоумното изказване на един ,който обяснява ,че Вапцаров е македонски поет ,мразил българите и за това го разтреляли !!Ама пишел на бугарски щото македонския още не бил "стандартизиран "-нищо ,че е древен език и основата на всички славянски езици глупости ,гадории и лъжи от които и циганин би се изчервил -това само може да се чуе и прочете от македонистите!

--------------------
Разказ изплют от урод с врява и безумство -лишен от капка смисъл!!
Шекспир.
п.п. виж ми аватара !!

strawberry
ветеран

Регистриран: 24.10.2009
    #2532376 - 11.12.2009 22:16 [Re: vargo]

Цитат:

Какъв брат може да ми бъде някакъв залухан индивид ,който се има за античен македонец ,а мен нарича -татарин ,чуваш монголоид ,гагауз и пр. за него българската нация не съществувала ,как да нарека брат -типа ,който осквернява с лъжите си паметта на нашите предци и нац.герои .Чак излязох от кожата си от яд ,като прочетох малоумното изказване на един ,който обяснява ,че Вапцаров е македонски поет ,мразил българите и за това го разтреляли !!Ама пишел на бугарски щото македонския още не бил "стандартизиран "-нищо ,че е древен език и основата на всички славянски езици глупости ,гадории и лъжи от които и циганин би се изчервил -това само може да се чуе и прочете от македонистите!

и аз съм на същото мнение като не искат да са българи добре само не разбирам защо тия хорица за всичките си нещастия и несрети обвиняват нас и ако отидете в Македония поне веднъж седмично ще чуете по новините нещо гадно за България ,не разбирам защо за бога само с нас се занимават все едно си нямат достатъчно проблеми

--------------------
"Човек, който не разбира от история и да почни да ти проповедва со нея, това е много смешно! Ние не искахме да влизаме в повече разпри с него и затова го зарезахме."- Васил Чекаларов

strawberry
ветеран

Регистриран: 24.10.2009
    #2533217 - 13.12.2009 02:37 [Re: strawberry]

Цитат:

Първия японски император, митичния Джиму всъщност е бил македонец и се е казвал Илия Теновски, но японците не могли да произнасят името и фамилията му затова управляващата династия и днес се нарича Тено. През 7 век, Илия потеглил с гемийката си от Охридското езеро и верните си другари и изведнъж се през 660г. сл Хр. се оказал... в Япония. Там научил местните на ум и разум, на електроника, бойни изкуства и умението да варят ракия. Но с това влиянието на македонците не свършило, тъй като шогуна Миневски, наричан от японците Минамото се скарал здраво с императорот за история по време на една сватба в Ново Скопие( на яп. Едо - от македонското ”едене”) и с помоща на верните си четници( на яп. самураи- защото македонците си викали сами на себе си УРА!) взел властта. След което настанало време на ядене и пиене и скършене на чаши, така няколко века. Други известен македонец е войводата Мусашевски( яп. Мусаши), който бил голяма хала със острата си ”македонска сабя” ( яп. катана- наречена така по името на Сречко Катанец.) Доказано е че обичая ”боцане в коремот” ( на яп. харакири- от македонското име Киро) е измислен от споменатия в скобите македонец, след като един друг такъв, някой си Танас (яп. Танака) закъснял с носенето на наденицата. В следващия епизод ще разкажем за ролята на македонците в създаването на империята на инките и биографията на първия американски президент Наш Антоновски.

--------------------
"Човек, който не разбира от история и да почни да ти проповедва со нея, това е много смешно! Ние не искахме да влизаме в повече разпри с него и затова го зарезахме."- Васил Чекаларов

Atanassovski
македонец

Регистриран: 05.10.2009
От: Madrid - Reino de España
    #2533222 - 13.12.2009 02:57 [Re: strawberry]

Цитат:

Десетте Божи заповеди: 1. Не убивай македонци, те ке се избият сами. 2. Не пожелавай булката на македонец. 3. Не лъжи македонец, освен ако ти не си такъв. 4. Не прелюбодействай с македонки, само македонците могат да прелюбодействат с когото сакат. 5. Не кради от македонец, само те имат право да крадат - история... 6. Не пожелавай земята на съседа си... освен, ако не си македонец... 7. Не желай зло на съседа си... То само ще иде при него. 8. Не изричай напразно името Македонско. 9. Македония е само една! 10. Помни, че Македония е създадена преди всичко. Почитай я.

Цитат:

Ооо, неразумни люде (българи)! Защо се срамите да се назовете МАКЕДОНЦИ?!? Златното сонце не от Япония, а от Македония изгрява! Ами туй Китайската стена? О, ЗАБЛУДЕНИ ДУШИ, и туй македонци са го построили! Армстронг?!? ГЛУПОСТИ! Още великият Александър Македонски, който носи кръвта на днешните македонци и е обитавал великата македонска земя, още той е стъпил на Луната и знаме македонско е забил! Ами Волен Сидеров? Ке и той македонец, македонска кръв тече у вените му и той македонска душа носи! Имало континент Пангея? ДОЛНА ИНСИНУАЦИЯ! Само една земя имало и тя била македонската.... В началото бе Македония. И Бог бе в Македония, и Македония бе Бог. И каза Бог: Нека бъде Македония.... И се роди Джордж Вашингтон... И той македонец... А САЩ? Глупости! Съединени Македонски Щати! Да Винчи бил италианец? Да да... Той е просто един клет македонец, преследван от КГБ... Истинското му име е Любомир Дачев Винчовски!

Цитат:

Македонец е първия човек стъпил на Луната. Само , че гадната американска пропаганда е изопачила всичко. На 21.07.1969г. македонския космонавт Ниле Армстронгски слиза на лунната повърхност , забива в нея една македонска наденица и изрича заветните думи ”Една малка крачка за Ниле Армстронгски-един голем плонж за Велика Македония” . НАСА всъщност е абревеатура на Национална Агенция у Скопие по Аеронавтика.

Цитат:

Македония:2 милиона жители от които 1,2 милиона славяномакедонци,тоест българи,страдащи от шизофрения,причинена от дълготрайна изолация от света и действителността.Изразява се във форма на исторически и фиологочески умотворения от рода ,че Смирненски и Вапцаров са македонси,но пишели на български стандартен език.800 000 неславянска сбирщина ,най-прекрасната част е албанската,защото показва правилния път към България.

Цитат:

ДА ПОМОГНА НА МАКЕДОНСКИТЕ ИСТОРИЦИ ЗА ДРУГИ ВЕЛИКИ МАКЕДОНЦИ - АЛИ БАБА, ИЗВЕСТЕН КОЛЕКЦИОНЕР ОТ ТЕТОВО, ШЕХЕРЕЗАДА, НАЙ-ГОЛЯМАТА АНТИЧНА ТУРБО ФУРИЯ НА МАКЕДОНСКАТА МУЗИКА, КРИСТОФОР КОЛУМБ, ИЗВЕСТЕН ЛОДКАР ОТ ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО, ОТКРИЛ АМЕРИКА, КУЧЕТО ЛАЙКА, ПЪРВОТО КОСМИЧЕСКО КУЧЕ, ХВАНАТО ОТ УЛИЦИТЕ НА СКОПИЕ-ЧИСТОКРЪВНА МАКЕДОНСКА, ШАХ ДЖАХАН ПОСТРОИЛ ТАДЖ МАХАЛ, НАЙ-ГОЛЯМАТА МАКЕДОНСКА ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНОСТ, АЙНЩАЙН, ГОЛЯМ МАКЕДОНСКИ ЯДРЕН ФИЗИК, УЙТНИ ХЮСТЪН ИЗВЕСТНА МАКЕДОНСКА ПЕВАЧИЦА, АМА ПО ЦЪРНА! ГОЛЕМИ МАКЕДОНСКИ ГРАДОВЕ - НЮ УОРК, ЛОНДОН, СОФИЯ, ПЕКИН , ТОКИО!

Цитат:

Китай обявил война на македония. Събрали се македонските вождове и размишляват: Море, бре много китайците, бре, що ке ги правиме? Македонцит отговарят: А бре, че ке ги утепаме, ке ги утепаме, ама дека ке ги копаме?

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

Ѕинѕиф Шарановиќ
МАКЕДОНИЈА НА МАКЕДОНЦИТЕ
**

Регистриран: 20.04.2009
    #2533299 - 13.12.2009 10:30 [Re: Atanassovski]

Во 1858 г., Русија формира “Московски доброволен словенски комитет“ за бугаризација на Македонците. По налог на овој комитет, А. Рачински и Е. Јужаков ја собираа интелегентната македонска младина, која што беше жедна за образование и ја праќаа во Русија на школување, каде што, како што наведува и самиот секретар на бугарскиот егзарх од тие времиња, А. Шопов, каде покрај просвета “добиваа и бугарски дух“ (А. Шопов, цит. Статија, стр. 444).

Цела Македонија ја крстосувале руски тајни агенти; толку многу биле зафатени со убедување на Македонците да се приклучат кон бугарската држава, при што се забележани и вакви сведоштва упатени кон Македонците „ако останете надвор од Бугарија, вашата земја (Македонија) ќе биде полоша од она што беше порано, но ако се приклучите кон нас и нашата кауза, ќе ги добиете сите добра кои произлегуваат силно кралство, под руска заштита (Edward B. Barker British Museum, London, Dmss Layard Papers, Vol. LXXXIX Addd. 39.019, 186-187).

Во Русија, Македонците ги образувале дека најјужното словенско племе е бугарското, дека Бугарите биле всушност чисти словени од Волга, руски собраќа, а не турки народ. Иако на Русите предобро им било јасно дека бугарите се турки народ, бидејки вистински Бугари биле Татарстанците, Чувашите и АлМаринци, сите турко-татарски народ од исто потекло, со чиста турки култура и турки јазик, во склоп на руската империја. Сепак, заради својот интерес за создавање голема Бугарија, русите ја искривувале историската вистина.

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #2533317 - 13.12.2009 11:13 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Е, напиши книга де, роман, само че ако е на тази тема ще бъде фантастика Science fiction.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Ѕинѕиф Шарановиќ
МАКЕДОНИЈА НА МАКЕДОНЦИТЕ
**

Регистриран: 20.04.2009
    #2533335 - 13.12.2009 12:00 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

Е, напиши книга де, роман, само че ако е на тази тема ще бъде фантастика Science fiction.

Каква книга бе човек? Соочи се накрај со вистината. Македонците секогаш си биле посебен народ. Факт е дека некои се претставувале како Бугари заради пропагандите, ама да не забораваме дека Бугарите се претставувале како Грци.

Пример тие Васил Априлов. Пред да оди во Русија си се сметал за Грк.

niama kak
рекордьор

Регистриран: 18.03.2009
    #2533339 - 13.12.2009 12:13 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Цитат:

Цитат:

Каква книга бе човек? Соочи се накрај со вистината. Македонците секогаш си биле посебен народ. Факт е дека некои се претставувале како Бугари заради пропагандите, ама да не забораваме дека Бугарите се претставувале како Грци.

Пример тие Васил Априлов. Пред да оди во Русија си се сметал за Грк.

Имаш, много странни представи за "некои". Не бъди притеснителен, кажи "повечето".

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 89 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3598

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.029 seconds in which 0.011 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.