ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Ѕинѕиф Шарановиќ
МАКЕДОНИЈА НА МАКЕДОНЦИТЕ
**

Регистриран: 20.04.2009
Re: Откритията на МАНУ:)
    #2533351 - 13.12.2009 12:56 [Re: niama kak]

Цитат:

кажи "повечето".

Ти го кажа.
Ште кажеш ли кои се другите?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Pirinec-vurhovist
ориентиран

Регистриран: 30.05.2009
    #2533416 - 13.12.2009 15:17 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Цитат:

Факт е дека некои се претставувале како Бугари заради пропагандите, ама да не забораваме дека Бугарите се претставувале како Грци.

Факт е, дека ти си македонец заради пропагандата на Београд!Екзархия е имало преди да има българска държава! Така,че не ми говори заради екзархията са се чуствали българи хилядите от Егей и Вардар! Сърбите избиха цяалата ви интелигенция,избиха всичко което можеше да мисли...със страх и геноцид ви направиха македонци на основа на омраза към собствения ви етност-българския!Филмирани сте толкова години да мразите всичко българско....филмираха ви че сме татари,турци,монголи....само и само да ни мразите и да не ви минава през ум ,че вие сте ние и ние сме вие!Дай едно смислено изречение за хилядите бежанци:защо всички бягат в България?Защо?Най лесно е да се оправдавате като етикирате всичко с пропаганда,платеници,предатели и т.н. така се опитвате да оправдаете собствената си амнезия и собствената си глупост!За ваше съжаление ние във България и в частност Пиринско нямаме амнезия....нямаме и дилеми по исторически въпроси! Срещу нас вашия антички македонизъм няма шанс!Никой в света не си позволява да сменя принадлежността на умрели герои...само вие го правите-опитвате се да смените идентичността на всички от ВМРО,на наши царе,на наши поети-да ама не!Ето защо не получавате дата за ЕУ...защото в ЕУ тарикати на дребно и селски номера не минават!Правете каквото искате,но ребългаризацията на Македония е факт,който вашите титовски приоми немогат да спрат!Айде со здраве и започни да мислиш,а не да оправдаваш глупостта и невежеството на сръбската пропаганда!

--------------------
Dzindzif : И Александров го побугаривте? Оној што го кренал востанието во Ќустендил - декември 1922 против бугарската власт? Аман!
No comment

Atanassovski
македонец

Регистриран: 05.10.2009
От: Madrid - Reino de España
    #2533528 - 13.12.2009 19:07 [Re: Pirinec-vurhovist]

Ти го кажав истото и jас море Дзиндзи.......еве Пиринец е од Пиринско, се знаме лично со него, jас ти кажав дека нема македонско малцинство во Бугариjа. Во Пиринот се сите македонци, ама македонец во Бугариjа е истото кути тракиец, шоп, добруджанец, родопчанин........тоа се географските делове на Бугариjа, сите сме Българи !!! Тиа руските планове дека ги тресеш тука се истите лаги кути тие за Александар Велики, даже уште поголеми...........

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

strawberry
ветеран

Регистриран: 24.10.2009
    #2541125 - 25.12.2009 22:24 [Re: Atanassovski]

"За Византиjа новото царство претставувало продулжуванье на признаеното пропадното Бугарско царство"
"Царот Самоил се сообразил со духот на времето и за истакнуванье на своjот царски престиж вероjатно jа поддржал традициjата на пропаднотото Бугарско царство."

--------------------
"Човек, който не разбира от история и да почни да ти проповедва со нея, това е много смешно! Ние не искахме да влизаме в повече разпри с него и затова го зарезахме."- Васил Чекаларов

Редактирано от strawberry (25.12.2009 22:29)

strawberry
ветеран

#2541137 - 25.12.2009 23:24 [Re: strawberry]

"За да и даде легитимитет на новата држава ,Самуил ги прифатил државно-правните традиции на урнатото (971)Бугарско царство ,прогласуваjки се ,формално-правно ,за наследник на бугарските цареви.Оттаму ,неговата држава во изворите наjчесто се именува како Бугарско царство."

--------------------
"Човек, който не разбира от история и да почни да ти проповедва со нея, това е много смешно! Ние не искахме да влизаме в повече разпри с него и затова го зарезахме."- Васил Чекаларов

ViketsBG
самолет брЪм брЪм
**

Регистриран: 05.09.2009
От: Велико Търново,роден в град Го...
    #2541168 - 26.12.2009 02:11 [Re: strawberry]

Браво strawberry шапка ти свалям

ДА ЖИВЕЕ ОБИДИНЕНА БЪЛГАРИЯ!

--------------------
Раковски е казал:Ако е рязана долната,режи и горната.

strawberry
ветеран

#2541260 - 26.12.2009 13:33 [Re: ViketsBG]

"Како главна цел на ВМРО Т.Александров jа прокламирал автономиjата на Македониjа како преодна етапа за неjзиното присоединуванье кон Бугариjа"

--------------------

strawberry
ветеран

#2603728 - 07.04.2010 12:19 [Re: strawberry]

[url=

Дзиндзи защо си пропуснал да ни кажеш че името волга е древномакедонско ?
Омир гърцизирал илиадата като добавил ос и ес в края на думите по поръчка на атиняни

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 27 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3598

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.009 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.