ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Бойни изкуства

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Paquirin

Регистриран: 27.12.2008
Българи в ММА
    #2564205 - 28.01.2010 12:53

В една друга тема потребителят Atanassovski написа следното
Цитат:

Гледах онзи ден един вид ``българско мма`` и паднах на пода от смях... Дай нещо от България да видим, че ми е интересно

И понеже не му е за пръв път да се изказва по такъв начин, реших да му помогна, тъй като явно не му се търси сам в интернет. ММА в България имат съвсем кратка история, но все пак можем да се похвалим с успехи. Аз смият не съм им голям фен и не ги следя редовно, та ако някой разполага с повече информация, моля да я сподели!
http://daobg.com/forum/?autocom=videos&CODE=view&id=132

http://daobg.com/forum/index.php?autocom=videos&CODE=view&id=105

http://daobg.com/forum/index.php?autocom=videos&CODE=view&id=95

http://daobg.com/forum/index.php?autocom=videos&CODE=view&id=63

http://daobg.com/forum/index.php?autocom=videos&CODE=view&id=27

http://daobg.com/forum/?autocom=videos&CODE=view&id=139

--------------------
Боят само грънците не оправя!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Atanassovski
македонец

Регистриран: 05.10.2009
От: Madrid - Reino de España
Re: Българи в ММА
    #2566575 - 01.02.2010 09:21 [Re: Paquirin]

А мерси за клипчетата !!! Интересни са За бойното самбо не се и съмнявам, че и световни шампиони имаме. Аз говорих за едни клипчета в ютуб мисля, че от Стара Загора бяха от някакъв ММА турнир, и чесно да ти кажа наистина умрях от смях. Смешно беше, защото заради сеира оставят сульо и пульо да се ``бият`` на ринга, то и тук е така и аз разбирам, че малко по малко и добрите състезатели ще станат още по-добри но наистина си беше смешничко особенно когато паднат на земята Поне малко борба да бяха потренирали, нямаше да е зле. Но нищо де, капка по капка море ставало, ай дано !

Поздрави и мерси за клипчетата.

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

Paquirin

Регистриран: 27.12.2008
    #2566638 - 01.02.2010 10:57 [Re: Atanassovski]

Всяко начало е трудно.

--------------------
Боят само грънците не оправя!

Писанчо
Хищник

Регистриран: 09.01.2007
От: Варна
    #2566838 - 01.02.2010 17:42 [Re: Atanassovski]

И кое беше смешното като са на земята? Верно там карате стойките не вървят

--------------------
Боят изгражда.

Канасубиги
ариец
*

Регистриран: 08.12.2011
От: София
    #2881112 - 01.03.2012 12:46 [Re: Писанчо]

Само Станислав Недков е човек с поведение на боец и такъв от световно ниво. Другите ни състезатели са или със селско-мутренски манталитет, типичен за много спортисти, с което криминалният Благой (пияница и наркоман) го доказа преди дни, или няма кой да се занимава с тях. Самият Благой е най-много среден клас боец, а другият, който спрягат напоследък - мутрата Любомир Симеонов - начинаещ, но на 35 години, хаха! Може и да направи нещо, но засега... Истината е, че у нас свестните не се занимават с това, защото няма кой да ги спонсорира. А майстори на световно ниво имаме в много стилове, но тях явно мутренските среди, които дават пари основно за този спорт, не ги влечат.

--------------------
пета коренна раса

Писанчо
Хищник

#2881478 - 02.03.2012 01:16 [Re: Канасубиги]

Точно голямото Стъки имаше едни доста селски прояви преди време, но се поправи.
А за Багата откъде ти е информацията? Ти ли си му дилъра?
Щото аз не познавам наркомани, дето на 25 години да са световни шампиони по бойно самбо. Ако вместо да повтаряш като папагал тъпотии от жълтата преса се беше поинтересувал, щеше да разбереш, че говориш пълни глупости!
На ти малко информация от извора, че ми писна да чета такива като теб - http://bnt.bg/bg/news/view/71024

--------------------
Боят изгражда.

Канасубиги
ариец
*

#2881539 - 02.03.2012 13:17 [Re: Писанчо]

Цитат:

И кое беше смешното като са на земята? Верно там карате стойките не вървят

Както и въргалянето не върви в стойка, нали? Голям разбирач, можеше да му обясниш, но нали толкова си наясно. Па погледни Киокушин Карате колко силен стил е и изобщо колко бойци тренират просто някакво Карате. Страйкингът и граплингът са съвсем различни неща, това е най-общо казано.

Цитат:

Точно голямото Стъки имаше едни доста селски прояви преди време, но се поправи.
А за Багата откъде ти е информацията? Ти ли си му дилъра?
Щото аз не познавам наркомани, дето на 25 години да са световни шампиони по бойно самбо. Ако вместо да повтаряш като папагал тъпотии от жълтата преса се беше поинтересувал, щеше да разбереш, че говориш пълни глупости!
На ти малко информация от извора, че ми писна да чета такива като теб - http://bnt.bg/bg/news/view/71024

Щом ти не знаеш, значи няма ли? Ти да не си дядо Боже бе, всезнайко? Откъде знам ли - мой приятел му е съученик и ми е разказвал. Без да има никакво отношение към самия Благой. А и явно ти четеш жълта преса, щом си наясно с писанията там.

Някъде да съм оспорил титлата на Благой? Или да съм казал, че Стъки е прекрасен? Или ти си бил сред "селските прояви" на Стъки, ако карам по твоята? Стъки все още не са го хванали по чалга заведения, не са го хващали пиян, откакто сериозно се занимава с този спорт наистина има поведение на амбициозен спортист. Баща му не е спряган за корупция.

И сега, вместо да ми буташ клишетата, които си разменяте всички плиткоумници, опитай да помислиш.

Между другото, на мен не ми е писнало от "такива като теб", хахах!

--------------------
пета коренна раса

Писанчо
Хищник

#2881642 - 02.03.2012 17:32 [Re: Канасубиги]

Не плюя по никой за разлика от теб. Затова те питам ти откъде си черпиш "информацията", която снасяш без някой да ти я е искал?
Пък, за да не те хванат - стой си вкъщи на заключена врата и загасени лампи...

--------------------
Боят изгражда.

Канасубиги
ариец
*

#2882223 - 03.03.2012 21:52 [Re: Писанчо]

Цитат:

Не плюя по никой за разлика от теб. Затова те питам ти откъде си черпиш "информацията", която снасяш без някой да ти я е искал?
Пък, за да не те хванат - стой си вкъщи на заключена врата и загасени лампи...

Плюеш си, по мой адрес. "Без никой да ти е искал мнението" - хайде с плиткоумнте доводи не тука ти казах.

Вкъщи? Студент съм, работя, ходя на два вида бойно изкуство и фитнес. Нещо друго да си изсмучеш не от пръстите, а отзад? Информацията ми откъде е - казах. Все едно, на теб, например, кой ти казва, че Борисов е мошеник? Ама е обществена тайна, нали? Макар да не си виждал с очите си далаверите му. Но има и друг вариант: на теб кой ти каза, че моите твърдения не са верни? А дали ти искаш да ги приемеш си е твоя работа, не те карам.

--------------------
пета коренна раса

Писанчо
Хищник

#2882266 - 03.03.2012 22:24 [Re: Канасубиги]

Ти сам плюеш по себе си, като повтаряш като папагал непроверена информация. Това всички спортисти са мутри е модно клише, колко е вярно е друг въпрос...
Както и да е, спора е безсмислен...
Живей...

--------------------
Боят изгражда.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 11964

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.