ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Образование и Наука » Философия

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
tired

Регистриран: 15.02.2009
Re: Пепел от рози
    #2582768 - 26.02.2010 15:05 [Re: Gogo5]

Цитат:

Диагнозата е стара. Едно време таквиз са ги имали за богодокоснати.

За богодокоснати едно време са ги имали лудите. Като се огледа човек, и сега не е по-различно

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Huckleberry

Регистриран: 15.02.2002
    #2583263 - 27.02.2010 11:22 [Re: Gogo5]

Цитат:

Глупости! Аз 10 години подсмърчах подир една жена, без тя хабер да има за тва - гледах я, като коте суджук, течаха си ми лигите и си ги облизвах, чудех се стъпва ли, като върви... или се носи във въздуха... Ма нямаше как.

И кво си мислиш?!Само съм и мислил доброто и не съм се пръскал от ревност, като знам какви охранени котараци въртяха опашки покрай нея? Майчина любов, ама таратанци. Чак ноктите си изгризвах от яд...

Зарад тва се сетих и за Дж. Кърууд.

Начи не си бил никакъв философ,станал си после ,и аз така

Huckleberry

#2583266 - 27.02.2010 11:29 [Re: Gogo5]

Цитат:

дето цял живот живее със спомена

Как така ще гледаш към спомените ? Та нали ако обърнеш лице назад,към бъдещето ще гледа само гъзът ти Нее...изобщо не държа спомени на склад,тва антикварите са все непроветрени миризливци.Проветрявай си спомените,така че да изветреят кат стари чорапи.

Azalea
Alien

Регистриран: 19.10.2009
От: from another planet
    #2583272 - 27.02.2010 11:41 [Re: Huckleberry]

Цитат:

Цитат:

Глупости! Аз 10 години подсмърчах подир една жена, без тя хабер да има за тва - гледах я, като коте суджук, течаха си ми лигите и си ги облизвах, чудех се стъпва ли, като върви... или се носи във въздуха... Ма нямаше как.

И кво си мислиш?!Само съм и мислил доброто и не съм се пръскал от ревност, като знам какви охранени котараци въртяха опашки покрай нея? Майчина любов, ама таратанци. Чак ноктите си изгризвах от яд...

Зарад тва се сетих и за Дж. Кърууд.

Начи не си бил никакъв философ,станал си после ,и аз така

Ааа, може и преди да си бил. Ти сигурен ли си , че при теб e билo обратно ?

--------------------
Cвобода - это отсутствие привязанности

Редактирано от Azalea (27.02.2010 12:38)

tired

#2583309 - 27.02.2010 12:42 [Re: Huckleberry]

Цитат:

Цитат:

Как така ще гледаш към спомените ? Та нали ако обърнеш лице назад,към бъдещето ще гледа само гъзът ти Нее...изобщо не държа спомени на склад,тва антикварите са все непроветрени миризливци.Проветрявай си спомените,така че да изветреят кат стари чорапи.

Винаги съм се изумявала на хора, които слушат музиката, която са слушали преди 20 години, препрочитат си същите стари книги, или просто нищо ново не са прочели. Странно е да срещнеш стари познати и да научиш, че не са се променили, че говорят същите неща, които са говорили и едно време. Като че ли животът за тези хора е свършил с младостта им. Подтискащо е 60 години след това да се влачиш като торба с пепел - от смокини, къпини или рози, все тая.

Huckleberry

#2583313 - 27.02.2010 12:52 [Re: tired]

Цитат:

Винаги съм се изумявала на хора, които слушат музиката, която са слушали преди 20 години, препрочитат си същите стари книги, или просто нищо ново не са прочели. Странно е да срещнеш стари познати и да научиш, че не са се променили, че говорят същите неща, които са говорили и едно време. Като че ли животът за тези хора е свършил с младостта им. Подтискащо е 60 години след това да се влачиш като торба с пепел - от смокини, къпини или рози, все тая.

Кви 60 години,бе балдъзоо..! аз кат цяло съм на тлийсе и тли,

tired

#2583314 - 27.02.2010 12:53 [Re: Huckleberry]

Цитат:

Цитат:

За вехтошарството обаче не си прав. Това е начина да се отървеш от спомените - като ги подредиш на тавана или в мазето. Ако ги изхвърлиш, ще трябва да ги помниш, а така не се налага ))))

tired

#2583316 - 27.02.2010 12:55 [Re: Huckleberry]

Цитат:

Цитат:

Кви 60 години,бе балдъзоо..! аз кат цяло съм на тлийсе и тли,

Изглеждаш на 50 ))

Най-малко ))

Huckleberry

#2583318 - 27.02.2010 13:04 [Re: tired]

Цитат:

За вехтошарството обаче не си прав. Това е начина да се отървеш от спомените - като ги подредиш на тавана или в мазето. Ако ги изхвърлиш, ще трябва да ги помниш, а така не се налага ))))

Ти си вехтошарка,и вещоманка,още помня злобно и отмъстително,как жално търсеше стара маса
Назад,в миналото,- ние сме умрели,живи сме само днес,и в бъдещето,щото го живеем и него с мечти и надежди.

ПП. Си свариш тая пролет супа от коприва,и не питай що

kapitoliq
UncharteD

Регистриран: 03.11.2005
От: въд погледа
    #2583338 - 27.02.2010 14:35 [Re: Huckleberry]

Цитат:

Значи, ако някоя жена те е обичала "до вчера" , днес трябва да гледа на теб като на "стар, вмирисан, непроветрен чорап" ???
Трябва да те захвърли в мазето или да те остави да потънеш в забрава на тавана. Да те превърне в безплътен..., всъщност не! - да те изличи от битието и небитието ???
Хубаво, аз не искам това за себе си. Ако някой ме е обичал, ще ме обича и занапред, дори и любовта да не е такава, каквато е била. Ако не ме е обичал, то е имал егоистичната нужда да се чувства добре, вземайки от мен онова, което му е нужно, правеки ме просто източник. За такъв човек няма да е трудно да гледа на мен като на "миризлив" чорап, но пък не ще може да твърди, че е обичал.

--------------------
Истината винаги е нещо крайно относително и почти изцяло несъстоятелно !

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 7749

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.034 seconds in which 0.013 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.