ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Фотография

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Casiopeq
summer wine
**

Регистриран: 26.08.2009
От: София
Re: "Що ми е мило и драго, че се е пролет пукнала!" - пролетни снимки
    #2618351 - 03.05.2010 22:37 [Re: Wolf ®]

Ехаааааа!
Кога стана и фотограф?
Аз мислех, че си само рибар и диджей!

Страхотни снимки от Чикаго! Искренно съм впечатлена, и не само...завладяна...абе една магия.
Мерси. Страхотна Гледка.

пп. на следващия пикник, ти да си фотографЪТ

--------------------
"The pause is a Part of the walk" DEWAR`S

ВНИМАНИЕ!
Всеки е свободен да си бере лайка-та.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Честит Рожден Ден Wolf ®
М а r i n e r o

Регистриран: 13.03.2004
От: Атлиман
    #2618434 - 04.05.2010 05:05 [Re: Casiopeq]

Цитат:

пп. на следващия пикник, ти да си фотографЪТ

Кюфтета не ми са снимат Благодаря

--------------------
http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

ШШШШ
ПЛЮШЕН БРОНТОЗЕБЪР

Регистриран: 07.02.2007
аааа,
    #2620221 - 06.05.2010 23:22 [Re: Мадона на сияйните водопади]

пролетта пукна кат гноен цирей, ама при мен е вечно лято... как ме присети за отминали години, когато имаше пролети и аз пасях по тучните ливади свежа тревица.

както и да е, след зимата на нашето недоволство изгря слънце, стопи снега и кактусите поникнаха моменталически

разбира се, пролетно време след снеготопенето не никнат само кактуси, но, което е по типично, и камънаци разни - нали знаете как бързо никнат камъните след сняг - като гъби след дъжд:

мда, и още малко архивни кадри, пролетни евстевствено:

айде чао и кажете на Грим, ако дойде да пусне оная снимка от абитуриентския ни бал, дето сме двамата!!!

--------------------
Ъпгрейдвам тухли четворки до тухли петици!

nelka
пълен член

Регистриран: 21.08.2005
От: Norge
    #2620228 - 06.05.2010 23:32 [Re: Uma Rojo]

Защото така
Чак пък неориентиран...

Регистриран: 11.06.2004
От: Bay Area, CA
Re: аааа,
    #2620300 - 07.05.2010 04:16 [Re: ШШШШ]

Що не пусна някоя от тези в Конкурса? Със сигурност щеше да имаш почитатели:) (особено каменната...)

Abate
ЛЮБОПИТЕН

Регистриран: 15.03.2007
От: София
    #2620357 - 07.05.2010 10:42 [Re: Защото така] Прикрепен файл (46 тегления)

Кой каза лалета!?

Ей така я видях пролетта аз преди месец.

--------------------
"Когато на готин човек му е кофти - това е блус. Когато на кофти човек му е готино - това е чалга"

Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
    #2620367 - 07.05.2010 11:16 [Re: ШШШШ]

Цитат:

Te такоа място не мое да има.

ШШШШ
ПЛЮШЕН БРОНТОЗЕБЪР

#2620379 - 07.05.2010 12:00 [Re: Защото така]

амиии, смея да твърдя, че повечето народ тук не биха разбрали* (респ. оценили) малко по-различният ми поглед в-у дадената тематика, а и въобще. Затова и пуснах последните две - да има шаренийка. Както и да е, имам и по-хубави снимки от местата**, където са щракани сн. 2 и 3, но на тези имаше остатъци от сняг и ми хрумна да пораздвижа и разширя темата, ако ще и никой да не го оцени (радвам се, че все пак има поне един човек, комуто се е харесал малко по-различния поглед в-у нещата, благодаря)

_________
* пускал съм два пъти снимки, дори и бегло подобни на които едва ли ще бъдат видяни от някого тук дори по случайност. И двете не предизвикаха никакъв интерес (или поне не бе изразен такъв), макар едната да беше 2-3 месеца на фронт-пейджа и на 3-та страница на каталога на компания с многомилионна печалба (и като ще се фукам - не само снимката, но и направата на обекта (макар странната му форма да е игра на природата), както и ИДЕЯТА защо той е интересен като фотографски (а не само като научен) обект са мое дело... а да... въпросния обект беше около 0.1мм (нула цяло и един милиметра) - мисля, че на това му се вика макро, а?:), ама и него не мисля да го пускам в съответния конкурс тук

Наложих мнението, че този белтъчен кристал (по-точно клъстър кристали) прилича на Емпайър Стейт билдинг
другата снимка, която очаквах да предизвика интерес, защото едва ли някой е виждал подобна, беше на минерали от сбирката ми, осветени с ултравиолетова светлина и Флуоресциращи (светещи) в различни цветове
** Искрено и лично препоръчвам ако не си ходил/-а до там да врътнеш 6-10 дни из Юта, ем тий близо - Arches NP (#2), Antelope can., Bryce can, Natural Bridges NP, Zion (него го подминах:(), Monument valley, Goblin v. (#3), hoodoo-тата (2 групи) около Big Water - маниакален тур, за който требе да бл'даря на един познат

--------------------

ШШШШ
ПЛЮШЕН БРОНТОЗЕБЪР

#2620386 - 07.05.2010 12:07 [Re: Спец]

както съм казал още отдавна - от Витоша по-високо нема, от Искъро по-длибоко нема и от "Орландовци" по-далеко нема:)

цъкни тук,надявам се да те кефят -аз самия не бях чувалза това място,докато въпросния ми познат (м-у другото се надовлачи от Англия за някаква конференция и ме подфищи, за което съм му много благодарен, както писах) не ме светна - доста пренебрегвано е, а е наистина изключително интересно:
http://picasaweb.google.com/momchil6666/GoblinValley#

--------------------

12259

Регистриран: 17.07.2005
    #2621390 - 08.05.2010 20:50 [Re: ШШШШ]

Цитат:

както съм казал още отдавна - от Витоша по-високо нема, от Искъро по-длибоко нема и от "Орландовци" по-далеко нема:)

Аз живея в Illinois.
За това не разбирам защо си го написал това. Форумът се посещава от различни хора живеещи на различни места на планетата. Освен това някои от живеещите в България достатъчно много пътуват... Или/и имат достатъчно много информация или знания, за да се хванат на такива закачки и да вземат отношение...

А и си мисля, че всеки/всяка (форумец/ка) влиза тук в този форум с някакви цели, които не са задължително търсене или даване на оценка на фотографски умения или снимки...

Жалко, че си пропуснал да посетиш Zion N.P. -- според мен най-добрата и уникална визия в сравнение с другите места, които си изброил...
Бъди здрав!

Редактирано от Shikagoto (08.05.2010 22:55)

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 23099

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.044 seconds in which 0.026 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.