ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Фотография

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Мадона на сияйните водопади
участник
**

Регистриран: 29.02.2008
От: В полите на Витоша
Re: аааа,
    #2622322 - 10.05.2010 08:08 [Re: ШШШШ]

Цитат:

амиии, смея да твърдя, че повечето народ тук не биха разбрали* (респ. оценили) малко по-различният ми поглед в-у дадената тематика, а и въобще. Затова и пуснах последните две - да има шаренийка.

Доколкото разбрах, си пуснал архивни пролетни кадри. За теб специално, понеже се нуждаеш от специално женско внимание и това не ти е първия спам отправен към моя индиански ник, обяснявам какво е пролет и „пролетна фотография”.

През пролетта, когато дните стават по-дълги и природата се съживява след зимата, топлината и светлината дават нов живот, пъпките се разтварят, листата се разлистват, птиците се завръщат, животните се пробуждат след зимен сън. Хората преживяват особено силно тези промени. Затова пролетта е особено подходящо всеки да снима, защото наблюдавайки как разцъфтява едно цвете, изживяваш освобождаване и отваряне на своята личност, пробуждаш у себе си сила за живот.

Целта на фотографията, както всяко хоби е хората да усетят, че могат да изявяват себе си по различни начини, не само с помощта на различни техники, да могат да имат собствено мнение, различно от това на другите. Което в ежедневието трудно ни се удава защото става дума за печелене на пари или оценъчност.

Затова пускам тази тема не като конкурсна, а за удоволствие и за споделяне на нови впечатления, интересни усещания и наблюдения. ОК?!

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
12259

Регистриран: 17.07.2005
    #2622703 - 10.05.2010 17:01 [Re: Мадона на сияйните водопади]

Цитат:

Затова пускам тази тема не като конкурсна, а за удоволствие и за споделяне на нови впечатления, интересни усещания и наблюдения

Пролетта дойде дори и в парковете около Чикаго.

ШШШШ
ПЛЮШЕН БРОНТОЗЕБЪР

Регистриран: 07.02.2007
    #2623083 - 11.05.2010 07:11 [Re: Мадона на сияйните водопади]

1/ обясних на Защото така защо не съм пуснал в конкурсната тема, а именно тук снимките. Конкурсите тук не ме интересуват, но в тази тема реших, че все някой ще им се изкефи, както май и стана - примери Спец и Защото Така. Т.е. съм пуснал точно на мястото, където трябва да бъдат, ако наистина си вярваш на следното
Цитат:

"Затова пускам тази тема не като конкурсна, а за удоволствие и за споделяне на нови впечатления, интересни усещания и наблюдения. ОК?! "

Не знам какви са ти шизоничностите, но поне тук, очевидно, не спамя (твърде вероятно е и другите ми включвания да не са били спам)

2/ 2 от снимките ми са от тази пролет (както може да види човек с едно цъкване), а другите нне съм ги пускал тук, т.е. могат да се разглеждат като нови (съжалявам, ако се има пред вид, че трябва да са от пролет 2010, но е трябвало да уточниш)

3/ има много и различни интерпретации на пролетта и аз съм показал 3 от тях.

--------------------
Ъпгрейдвам тухли четворки до тухли петици!

Пипи^
суросинкява на цепленки

Регистриран: 09.04.2003
    #2623103 - 11.05.2010 08:40 [Re: ШШШШ]

"Ритлите". Снимани в движение.

И любимата ми къщичка на скалите над Лакатник

--------------------
Ние сме ора естете.

участник
**

#2623109 - 11.05.2010 09:04 [Re: ШШШШ]

Не знам защо искаш да доказваш колко си прав. Темата "Техника и мислене" ми е добавена в профила в "Абонамент". Беше ми много интересна и съм си я линквала...

Сигурен ли си, че никой не е забелязал макроса ти?! Защо си се кривил в този демагогски стил само ти си знаеш... Тогава ей, така, непосредствено ми дойде да попитам "Какво е това". Но се поколебах и между - "егати...". Разбира се, накрая победи "егати"...

Щом е било пусто след твоето "изплескване" - може би и други така са си го помислили - "егати".. Бива ли наистина така да се изплескаш?

Няма какво да се чудиш защо не са ти обърнали внимание на уникалното произведение...

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/2230349/page/0/fpart/5/vc/1

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

Vianne Rocher
Нерегистриран

#2623117 - 11.05.2010 09:39 [Re: Мадона на сияйните водопади]

Мадонна, напоследък забелязвам у теб странното желание да се заяждаш с всичко и всеки. До степен да пропускам постингите ти.
Доскоро ми бе приятно да те чета, но безпричинното ти заяждане напоследък не мога да разбера! Не се опитвай да отговаряш, няма да те прочета!

Редактирано от Summer Breeze (11.05.2010 09:42)

участник
**

#2623119 - 11.05.2010 09:41 [Re: ]

не ги чети, щом винаги ти харесват "онеправданите".
В момента малко сме тук офтопик, но се надявам да се разберем.

--------------------

ne znaem cqlata istoriq
гад непоносима

Регистриран: 30.08.2008
От: Някъде,наполовина.
    #2623121 - 11.05.2010 09:57 [Re: Пипи^]

От сто години не съм ходила натам.
Ама като се раззелени е невероятно!

--------------------
Няма ситуация без изход.Това е само пауза между две хрумвания.

По-добре да забравям,отколкото да не помня!

dark_soul
temptation

Регистриран: 24.07.2004
От: Амбър
    #2623157 - 11.05.2010 11:17 [Re: Пипи^]

Хехе, аз онзи ден спах почти върху нея Само да си получа снимките и ще покажа

--------------------
We are lost in a kiss.... A moment in time....

nsirakov
Quo curre est

Регистриран: 24.10.2004
От: Plovdiv
    #2623174 - 11.05.2010 12:08 [Re: Abate]

Цитат:

Ей така я видях пролетта аз преди месец.

хаха този щъркел гигант бе - по-голям от кравата
като правиш монтажи прави ги достоверни... иначе става смехория

--------------------
QUO CURRE EST

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 23100

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.