ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Аномалии

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
danny s
неориентиран

Регистриран: 01.12.2007
знам че се случва
    #2596023 - 20.03.2010 10:27

Не знам дали е за тук този пост но трябва да споделя с някого това. Първият път когато се случи, реших че е е случайност.... сънувах нещо и усетих реален физически допир. Събудих се веднага, но тъй като не ми се беше случвало до сега - не му обърнах много внимание. То факта че го помня говори друго, но тогава не ме притесни. Тази нощ обаче се повтори. Усетих допир - докосване - натиск.. както и да го нарека и мигновенно се събудих. И с отварянето на очите си изпитах тревога и страх!! Не е като да се събудиш и да осъзнаеш че си сънувал! Направих каквото се сетих - казах си няколко пъти молитвата "Отче Наш" , прекръстих се и не можах повече да заспя. А беше 2ч след полунощ.
Чувала съм за подобни истории, но винаги казвах - не се плашете - ако не ви е страх - нищо лошо няма да ви се случи. Ааа и да добавя че на това място където живея сега, според историческите данни от не много далечно минало, много хора са прекарвали последните дни от живота си.
И така - споделих го:blush

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
teo2

Регистриран: 01.05.2010
Re: знам че се случва
    #2629707 - 20.05.2010 17:28 [Re: danny s]

Съвсем типично обладаване от "зъл дух" - такова нещо се е случвало на не малко хора през последните десетилетия, а може би и на мнозина от древноста. Съвсем правилно си се сетил да се молиш на Бог Отец, защото точно така най-лесно можеш да се отървеш от злия дух.

бледоликия
бродещия бродяга

Регистриран: 15.08.2004
От: В истинния свят
    #2642739 - 12.06.2010 13:44 [Re: danny s]

...-"Добре дошъл в клуба"... Това ми каза един приятел когато му споделих едни нощни усещания. Четейки ДаоДъ Дзин ми направи впечатление една фраза: "Трябва да сме внимателни като хора ходещи по тънък лед" Това което си усетил в съня си е само върхът на айзберга. И през деня те посещават бъди сигурен Но трябва да си много внимателен за да усетиш влиянието им. Всяка лоша мисъл е един лош дух а всяка добра е добър дух. За да разбереш е необходимо да си: "по нисък от тревата и по тих от водата" Задай си въпроса: Защо ме посещават и как го правят и го забрави.Повярвай ми ще дойде време ясно да отделиш положителното от отрицателното влияние.
Бъди здрав и разумен

--------------------
Да чуеш цветове и видиш звуци.....

al1en
неориентиран

Регистриран: 19.06.2010
    #2646753 - 19.06.2010 23:25 [Re: danny s]

Има много обяснения много от нещата които ни се случват са причинени от нашето под съзнание ако в инсталацията на твоята стая има проблем може ти да си по 4уствителна/лен и да ги осетиш и катознаеш какво се е случило в вас преди години лесно може да ти повлияе Мисалта че си сама/сам в стач в която са починали много хора може също сама да го предизвика духове няма:) има енергия :P

lost_lullacry

Регистриран: 07.10.2005
    #2646791 - 20.06.2010 00:27 [Re: teo2]

Ooo, как пък веднага се стигна до това умозаключение?
Стига сте всявали паника!
Каквото и да ни посещава, няма как да ни докосне ако не сме в едно измерение, за да те докосне дух, трябва и ти да си дух.
Логично.
Към автора.. Най-вероятно усещаш просто натрупаната негативна енергия и страх, пробвай да не спиш в тази стая или не сам известно време.

teo2

#2646871 - 20.06.2010 12:51 [Re: lost_lullacry]

Случвали са се неведнъж и такива неща, познавал съм не един човек с подобни преживявания, и самите те без да са запитвани са признавали че е някаква зла сила, а ето че и автора на темата разкрива същото.

lost_lullacry

#2646915 - 20.06.2010 15:29 [Re: teo2]

e то и ангел без предизвестие да ти се яви, пак би се изплашил... не разбирам как се определя като зла сила от гореспоменатото.

teo2

#2647176 - 20.06.2010 22:57 [Re: lost_lullacry]

Ето ти подсказка от първият пост на темата:
Цитат:

Тази нощ обаче се повтори. Усетих допир - докосване - натиск.. както и да го нарека и мигновенно се събудих. И с отварянето на очите си изпитах тревога и страх!! Не е като да се събудиш и да осъзнаеш че си сънувал!

lost_lullacry

#2647181 - 20.06.2010 23:06 [Re: teo2]

обладаване???

teo2

#2647381 - 21.06.2010 10:23 [Re: lost_lullacry]

Цитат:

обладаване???

Не просто. Както и бледоликия по-горе се е опитал да обясни, всяка зла мисъл произлиза от някакъв зъл дух.

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 13027

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.