ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Фотография

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Liyla
curious
**

Регистриран: 23.02.2008
Re: Ъпдейтттттт
    #2601781 - 02.04.2010 22:52 [Re: O HARA]

хаха, няма да те ям. недоекспонирани страни на лица, неразбрани замисли в beauty shots.....Бяло знаме, предавам се! Давайте както си знаете и не ми обръщайте внимание.

--------------------
mmm taste the rainbow

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
поспаланко
фантазьор

Регистриран: 25.04.2006
От: USA
    #2601828 - 03.04.2010 01:09 [Re: Liyla]

На четвъртата снимка си чистила косъмчета по брадичката и си личи доста, също и на врата частта под брадичката има един участък, който си личи, че е обработван, но не е толково фрапиращ. Познах ли?

--------------------
Runners don't rule, and rulers don't run

nsirakov
Quo curre est

Регистриран: 24.10.2004
От: Plovdiv
    #2601892 - 03.04.2010 10:11 [Re: Liyla]

Цитат:

хаха, няма да те ям. недоекспонирани страни на лица, неразбрани замисли в beauty shots.....Бяло знаме, предавам се! Давайте както си знаете и не ми обръщайте внимание.

тоест ти смяташ че кадрите са безгрешни, и ние плебса нищо не разбираме?

--------------------
QUO CURRE EST

cTpaHHo
Иде ли?!

Регистриран: 26.09.2004
От: Варна
    #2601924 - 03.04.2010 13:05 [Re: поспаланко]

Цитат:

На четвъртата снимка си чистила косъмчета по брадичката и си личи доста, също и на врата частта под брадичката има един участък, който си личи, че е обработван, но не е толково фрапиращ. Познах ли?

Еее верно бе, направо са си като две замазани петна.
Ама ако не се загледа нема ги види човек.

Иначе, много са ми неприятни кокони с 5 пласта фондьотени, пудри и прочие...Сигурно за това тая 4та снимка ми бръкна в окото.
Най ми харесва 3

--------------------
Еееебрееедебреееееееееееееее - пуснах си гласа

Редактирано от cTpaHHo (03.04.2010 13:07)

Liyla
curious
**

#2601965 - 03.04.2010 15:11 [Re: nsirakov]

тоест ти смяташ че кадрите са безгрешни, и ние плебса нищо не разбираме?

честно? не, не за първото и със сигурност да за второто.

поспаланко, всичко е пипано. със същия успех можеше да назовеш която и да е част на лицето и и пак щеше да си прав. просто там ме е домързяло прекалено много. и не, не са косъмчета, а по-скоро едни поголеми пори, които се виждат често по шията, под мишницата, във вътрешната страна на бедрата високо горе и т.н. Човешката кожа е особено нещо.

--------------------
mmm taste the rainbow

Over and Out

**

Регистриран: 22.02.2005
    #2602015 - 03.04.2010 18:43 [Re: Liyla]

Ясно, че смяташ, че си научила правилата и това, че ги нарушаваш прави снимките ти по-оригинални от тези на всички други. Само че когато ги нарушаваш, трябва да го правиш с някаква идея. Иначе изглежда не оригинално, а чисто и просто случайно и недомислено. В случая на първата снимка това, че си отрязала пръстите не е само по себе си проблем, но не е ясно каква е идеята - отрязала си пръстите вляво, пък си оставила парапета вдясно дето седи ни в клин, ни в ръкав. На преосветения фон каква е идеята - да не се вижда навън през прозореца, за да не се отвлича вниманието ли?

Избрала си си жанр, който не търпи чак толкова завоалирани послания. Посланията/внушенията трябва да са такива, че и ние, простите, да ги разберем без да задаваме въпроси. Щото потенциалните ти клиенти като група със сигурност нито са по-търпеливи, нито са по-изтънчени от нас. Освен това си си избрала да го практикуваш като занаят - правиш обработки, сватби, няма значение колко е рутинно, ако има някой, склонен да ти плати за труда. При това положение позата на неразбрания творец още повече не се връзва. Аз съм сигурна, че това го знаеш и това отношение "аз съм много по-добра от вас, вие нищо не разбирате" не си и помисляш да го демонстрираш пред момичетата, с които си експериментирате, още по-малко пред потенциални клиенти. Щото никой няма да те толерира. По някаква причина си решила да правиш демонстрации точно в този форум. Ми хууво, на мен (предполагам и на останалите) ми дреме на шапката дали ще ме наречеш тъпа, консервативна, праволинейна и прочие... Както ти казах, всичко трябва да се прави с някакъв замисъл, идея. На теб каква ти е идеята с това поведение в този форум? Скандалите вече са безкрайно предсказуеми, в тях няма идея...

То и музиката е свобода, хармония и внушения и все едно някой, дето свири фалшиво, да ми заобяснява, че и дисонансът е вид хармония. То е вярно, но няма нищо общо с фалшивото свирене. Така че не залитай към такова празно философстване, защото е безсмислено.

Bobo.

Регистриран: 26.06.2007
От: New Jersey
    #2602039 - 03.04.2010 19:47 [Re: Liyla]

Снимките са чудесни! Харесват ми идеите, заложени в тях, имаш много интересно, отвъд класическото, виждане. А и майсторлъка е налице. Продължавай все така!

Liyla
curious
**

#2602309 - 04.04.2010 08:24 [Re: Liyla]

goliama

goliama

goliama

--------------------
mmm taste the rainbow

Liyla
curious
**

#2602310 - 04.04.2010 08:24 [Re: Over and Out]

ама ти сериозно ли???

--------------------
mmm taste the rainbow

hasp
Gimme a litre o’ cola.

Регистриран: 30.06.2003
    #2602598 - 04.04.2010 21:58 [Re: Liyla]

Бубуто, третата снимка от първата серия е "най-секси", надаявам се да не прозвучи цинично, имам предвид оценка дето жена не може даде.
Ако въпросът ти е само за качеството на снимките и цялостната естетика извини ме за отклонението.
Отново, снимката с модела със синия чорапогащник удря другите у земята одма!

--------------------
I'm really nostalgic about the future.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: **
Брой показвания: 5275

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.