ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
atlant
старо куче

Регистриран: 04.03.2010
Re: Вулгарос нами мини\ Българин да не остане...
    #2602964 - 05.04.2010 22:24 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Тогава гърците защо не са наричали славяните роби ,защото на латински думата славянин е много близка с тази на роб?И още нещо - защо не споменават нищо за нито един македонец?Къде са тези македонци през средните векове?Да не са тръгнали да откриват Америка?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
kurt69
почетен член

Регистриран: 13.03.2009
От: Харманли
    #2602969 - 05.04.2010 22:30 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

та то какво друго да кажете,щом се викат българи ,не са българи,но и какви са-никъде не пише-ама не сме българи.турците им викат българи,гърците им викат българи,те се наричат българи ама съвремените"македонци"им вика макета.от това нищо не разбирам-и никой не може да разбере---ааааа,само в белград го разбират.аха

Ѕинѕиф Шарановиќ
МАКЕДОНИЈА НА МАКЕДОНЦИТЕ
**

Регистриран: 20.04.2009
    #2602971 - 05.04.2010 22:31 [Re: atlant]

Цитат:

Тогава гърците защо не са наричали славяните роби ,защото на латински думата славянин е много близка с тази на роб?И още нещо - защо не споменават нищо за нито един македонец?Къде са тези македонци през средните векове?Да не са тръгнали да откриват Америка?

Ааааа, голема грешка. Види ми ја темата МАКЕДОНЦИ НИЗ ВЕКОВИТЕ.
Таму дадов некои сведоштва, ама некој ми ја затвори темата на овој ЛИБЕРАЛЕН ФОРУМ.

atlant
старо куче

Регистриран: 04.03.2010
    #2602974 - 05.04.2010 22:35 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Сега ми ги дай тези документи.Аз моите ги пазя.Искам да видя.

kurt69
почетен член

Регистриран: 13.03.2009
От: Харманли
    #2602975 - 05.04.2010 22:37 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

и ако ми говориш пак за документи-няма да ти дам,защото не ти требват.влез в една ваша църква от преди 100 години,там са документите.виж старите паметници,ще прочетеш какви са ги строили.аз сега се връщам от истанбул и там в нашата църква "свети стефан"/моята и твоятя/ има пдарени съдове от българите от загоричани и от костур.обясни им на тези хора защо сега те вече не са българи-или по скоро на техните потомци от които може да си и ти

strawberry
ветеран

Регистриран: 24.10.2009
    #2602984 - 05.04.2010 23:12 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Цитат:

Ааааа, голема грешка. Види ми ја темата МАКЕДОНЦИ НИЗ ВЕКОВИТЕ.
Таму дадов некои сведоштва, ама некој ми ја затвори темата на овој ЛИБЕРАЛЕН ФОРУМ.

Да както я затвориха за лъжите на македонистите когато стана много голяма и после се отвори нова теб те марзи да си отвориш нова явно
да ти напомня ли че ни един не се доказа македонец ,а мисирков много хубаво е обяснил че се е проявил като импровизиран политик по македонския въпрос , харесва ли ти или не но 80% от творчеството му се пише българин и защитава българските позиции като накрая се отказва окончателно от македонизма ,това че не ти изнася си е твой проблем Аз ти обясних много хубаво защо и самия мисирков твърди, че тези твърдения стоя далеч от безпристрасната наука - първо по чисто човешки причини, никой не се нарича някак само защото другите му викат така (особенно ако го считат за обидно) и другото е по чисто фонетични те ни викат вулгари а ние сме българи и също така българи се употребява много преди да се запознаем с византийците и така и не ми отговори кой ги е нарекал волжските българи - българи .... не че можеш де, но...
На кратко нямаш реални аргументи за спор

--------------------
"Човек, който не разбира от история и да почни да ти проповедва со нея, това е много смешно! Ние не искахме да влизаме в повече разпри с него и затова го зарезахме."- Васил Чекаларов

Ѕинѕиф Шарановиќ
МАКЕДОНИЈА НА МАКЕДОНЦИТЕ
**

Регистриран: 20.04.2009
    #2603070 - 06.04.2010 08:33 [Re: strawberry]

Цитат:

така и не ми отговори кой ги е нарекал волжските българи - българи .... не че можеш де, но...

Ама што има тука сложено за одговарање? Тие не беа ли азијати и браќа на Аспаруха?
Името кое значи булгамач, нејасна мешавина им се допаднало на кумовите и тие ги крстиле сите свои северни соседи со тоа име. Уште тогаш имало навредлив контекст.

niama kak
рекордьор

Регистриран: 18.03.2009
    #2603109 - 06.04.2010 10:13 [Re: Ѕинѕиф Шарановиќ]

Булумач има само в мозъка ти.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 30 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4477

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.036 seconds in which 0.015 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.