ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Окултизъм и Мистика

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
stivi 71
неориентиран

Регистриран: 04.05.2010
Предсказване с радиестезично махало
    #2619006 - 04.05.2010 22:53

"Ще откриете, че интуитивните ви способности ще процъфтят, след като започнете редовно да използвате махалото. Няма никакви съмнения, че махалото наистина свързва съзнанието и подсъзнанието ни, позволявайки на интуицията да се появи."
Ричард Уебстър

Хората овладели метода на предсказване с махало, могат да усещат настоящето и имат невероятната способност да виждат в бъдещето. Занимаващите се усилено с предсказване и радиестезия без съмнение са хора със силно развита интуиция. Радиестезичното махало усилва тяхната интуиция и превежда на разбираем език нейните послания. Следователно махалото се явява „преводач” и дори „генератор” на човешката интуиция, мост между съзнанието и подсъзнанието. Благодарение на него имаме възможност, да се свързваме с нашето подсъзнание и да намираме отговори, до които при други положения едва ли бихме могли да достигнем. Нашите действия, сегашни или бъдещи се намират в нашето подсъзнание, поради тази причина махалото се явява едно незаменимо средство за извличане на информация за нашия живот занапред, един необикновен метод за комуникация с подсъзнанието и предвиждане на бъдещето.

В момента, в който се научим да общуваме с подсъзнанието си, получаваме непосредствен достъп до океана от информация, закодиран в него. Ставаме по-чувствителни към вътрешния си свят и духовни стремежи, и ако всичко това прибавим към придобитата мъдрост от нашия съзнателен живот, това съчетание би ни дало огромна сила и способност да се развиваме, да разбираме смисъла на живота, и да реализираме целите си без съзнателно усилие!
С КАКВО ЩЕ ВИ БЪДЕ ПОЛЕЗНО РАДИЕСТЕЗИЧНОТО МАХАЛО?

ЩЕ СЕ НАУЧИТЕ ДА:
· създавате енергийна защита;

· oткpивaтe изгубeни или откраднати вeщи;

· откривате изчезнали или отвлечени хора по карта;

· откривате вода, полезни изкопаеми, археологични находки, съкровища и др. по карта, снимка или на открито;

· откривате причините за някои болести;

· откривате липсата на важни химични елементи и витамини в организма ви;

· откривате геопатогенни зони и вредни излъчвания;

· откривате причините за някои алергии;

· откривате своите „Сродни души”;

· откриете своя асцендент;

·предсказвате със Свещенната решетка на келтите;

·предсказвате с азбучна таблица и цифри;

·правите прогнози в хазарта и откривате печеливши числа в тото, лото игри и др.

· контактувате с любимо лице от разстояние;

· контактувате с любимото си домашно животно;

· изcлeдвaтe предишните си съществувания /животи/;

· изследвате партньорски взаимоотношения и съвместимост;

· изследвате възможностите за успех в различни начинания;

· оценявате значимостта на сънищата си;

· справяте с безсънието и патологичните изменения в организма ви;

· измервате своята жизнена енергия, и Ин и Ян елементите;

· измервате енергийното ниво и балансирате чакрите си;

· визуализирате и да постигате подходящо психическо ниво за духовна работа;

· oбщувaтe c пoдcъзнaниeтo cи и да развиете своята интуиция;

· общувате с Духовния си водач и Ангел-хранител;

· oбщувaтe c нетленни същества.

(добавено от модератор)горният откъс е цитат от книгата "Махалото практическо ръководство" на Таня Тсиолакиду

Редактирано от Ellia (21.08.2013 13:28)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Парапсихолог
професионалист
**

Регистриран: 17.08.2008
От: Варна, София
Re: Предсказване с радиестезично махало
    #2620331 - 07.05.2010 09:03 [Re: stivi 71]

Всичко от написаното е истина. Така че, купете си махала и започвайте! Моята програма, обаче, е по-съвременна, научна и комбинира радиестезията с телеестезията и телепатията:

Целта на курса е развиване на екстрасензорните способности и приложението им в ежедневната житейско-прагматична и професионална дейност на хората (психология, медицина, социология, политика, икономика, инженеринг, археология, криминалистика, разузнаване и много други.
Курсът включва теория, овладяване на практически умения и тренинг. Ето някои теми и занятия:

Парапсихичната и психофизиологичната същност на екстрасензорното възприятие. Холографската и многомерна Вселена.

Влизане в режим “екстрасензорика”. Спонтанна, експериментална и специализирана проява на екстрасензориката и пси-информацията. Контрол над съзнанието и подсъзнанието при процесите “познаваемост” и “контрапознаваемост”.

Локализиране и преобразуване на пси-информацията в мозъчните центрове. Видове екстрасензорика – зрителна, слухова, висцерална, идеомоторна, вербалномоторна, интуитивна, емоционална и др.

Разграничаване на електромагнитна биолокация от пси-информация (пси-локация).

Диференциране на отделни мисловни канали за телеестезична, телепатична информация, както и комбинирана: телепатично-телеестезична, телеестезично-телепатична, мислообразни формирования (мисъл-форми, ЛЕМ-ейдоси).

Получаване на екстрасензорна телеестезична и телепатична информация за бъдещето, настоящето и миналото.

Телепатична телеестезия и телеестезична телепатия. Извличане на пси-информация през второ познато лице за трето непознато.

Пси-диатностика на физикалното и психично здраве по снимка или биологичен материал. Основни умения.

Психологичен пси-профил по снимка или биологичен материал. Основни умения.

Пси-локационно издирване по карта на хора и животни. Определяне посоката на движение и проследяване.

Идеомоторно пси-локационно откриване на вода, метали, електромагнитни излъчвания, геопатогенни зони, инженерни, археологически обекти и др. (“ментална радиестезия”)

Идеомоторно биолокационно откриване на вода, метали, електромагнитни излъчвания, геопатогенни зони, инженерни, археологически обекти и др. (“физикална радиестезия”)

--------------------
НАПРЕД! НАУКАТА Е СЛЪНЦЕ!

donika_d
ориентиран

Регистриран: 26.06.2008
От: София , БълХария
    #2679022 - 11.08.2010 18:22 [Re: Парапсихолог]

Първо не е задължително да се закупува каквото и да е махало.
Второ за да се развият подобни способности за нужни години не става за една или две ..нужни са доста.
Трето отколкото по-ранна възраст се започне, толкова по- кратко е времето за обучение и съответно толкова по- големи интуитивни способности може да развиете.

За да подкрепя твърденията си ще ви кажа, че се занимавам с МАХАЛО от 6 годишна възраст. Баща ми ме въведе под формата на игра. Криеше различни предмети в стаята и после трябваше да ги откривам.Махалото ми беше направено от един обикновен кестен пробит в средата и прокаран през него конец. Има много литература по въпроса за това от какво трябва да е направено махалото и съответно за свойствата му. Но има едно правило "ИЛИ ВЛАДЕЕШ МАХАЛОТО - ИЛИ НЕ "

Ползвам махалото единствено и само за лични нужди, и когато се наложи и една обица с конец върши работа.Съвета ми към бъдещите любители е да не започват да използват махалото с цел окултни науки и магии. Нищо не остава безнаказано и особено в тази свера.
За тези , които искат да се занимават с радиестезия да не си дават парите за махала и тем подобни. Достатъчно е да започнат с каквото и да е махало. Гаранция, че ако работите по 3-4 часа на ден в началото ще започнете да го овладявате.

И последно по поста по -горе искам да кажа, че махалото не показва бъдещето. Може да покаже единствено минали събития. Ако някой твърди обратното нека да ми пише на лични да му дам данните си и въпрос за нещо конкретно, което пр съм планирала за след 2 дена и да ми каже дали ще стане или не .

Мисля, че теста е красноречив и елементарен и ако случайно познае обещавам да го оповестя незабавно във форума, да се извиня за твърдението си публично.

Успех на начинаещите радиестези!

Believer
рекордьор

Регистриран: 05.10.2005
От: UK
    #2679113 - 11.08.2010 21:55 [Re: donika_d]

Цитат:

И последно по поста по -горе искам да кажа, че махалото не показва бъдещето. Може да покаже единствено минали събития. Ако някой твърди обратното нека да ми пише на лични да му дам данните си и въпрос за нещо конкретно, което пр съм планирала за след 2 дена и да ми каже дали ще стане или не .

Само за информация искам да спомена книгата на Даян Стейн за махалото.Чела съм много от книгите на тази авторка и нямам причини да смятам ,че говори неверни неща,а тя пише,че не взема решения ,които касаят бъдещето събитие без да използва махалото.

--------------------
Истината е за всички!

stivi 71
неориентиран

Регистриран: 04.05.2010
    #2711087 - 26.10.2010 21:44 [Re: donika_d] Прикрепен файл (84 тегления)

Цитат:

Според мен, освен другите му функции, с махало може да се предсказва и бъдещето. Как? Ако въпросът е зададен правилно, отговорите на махалото следва да се приемат, като предупреждение и предсказание. Ако предупреждението предизвика промяна в питащия, то отпада като предсказание. Ако човекът опознае начина си на действие, промени мирогледа си и своето поведение, и постави нови причини, то тогава ще бъдат променени отговорите на махалото. Индивидът ще се запознае с нови влияния, водещи съответните следствия, а предсказанието на махалото ще е изпълнило целта си, като предупреждение.
В такъв аспект бъдещето е винаги променлива величина, податлива на мисълта, чувствата и действията на хората, което в никакъв случай не бива да се приема, като предварително планирана и непроменима съдба, а напротив БЪДЕЩЕТО Е СЛЕДСТВИЕ НА ПРИЧИНИТЕ, КОИТО ДНЕС ЗАЛАГАМЕ!
Има разбира се много методи и уреди чрез които може да се узнае бъдещето, едни от тях разбира се са махалото и менталната радиестезия. В книгата Махалото практическо ръководство, има един чудесен метод за предсказване на личното бъдеще /в близък и далечен план/ чрез помощта на келтска решетка.

От модератор:
9. Забранява се публикуването на подвеждащи линкове , отявлена или скрита реклама и линкове към други форуми.
10.Форумът не е сайт за запознанства,публикуваните във форума и-мейли ,телефони и лични сайтове ще бъдат трити.Давайте нужната информация за себе си в профилите си и който има интерес ще я открие.

Да не се налага ви редактирам мненията пак!

Редактирано от Ellia (27.10.2010 09:27)

IvanTodorovIvanov
неориентиран

Регистриран: 16.09.2010
    #3366524 - 06.09.2016 21:39 [Re: stivi 71]

Здравейте,
в книгата на Пол Жано преди да се направи проверка на числата от тотото с радиестезично махало се препоръчва човек да се занимава с Йога и медитация. Интересува ме това законно ли е?

Редактирано от IvanTodorovIvanov (06.09.2016 21:42)

ElliaМодератор
яхнала метлата

Регистриран: 19.07.2004
От: hic et ubique
    #3366560 - 07.09.2016 08:00 [Re: IvanTodorovIvanov]

Koe ,дали е законно -проверката на числата или заниманието с Йога?
Нито едно от двете не е незаконно.
Можеш да си проверяваш числата колкото си искаш ,дали ще покаже точните е друг въпрос.Досега нито един радиоестезист не е спечелил от лотария ,така че ....
С Йога и медитация също можеш да се занимаваш.Стига да не се опитваш да "медитираш" с помощта на химически вещества -всичко е законно.

--------------------
"Contra impudentem stulta est nimia ingenuitas" Syrus

tanariil
архидемон
**

Регистриран: 07.09.2002
От: някъде там...
    #3367327 - 13.09.2016 19:07 [Re: Ellia]

Ти пък уби всичко детско в мен. Аз така се надявах ей сега да взема и да спечеля малко от тотото чрез едната радиестезия и само малко йога и медитация преди това. Толкова хубаво звучеше, че като да е истина.

Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
От: София
    #3367450 - 14.09.2016 09:22 [Re: tanariil]

А дано! Пък може махалото да покаже същите числа като моите и да си разделим 10.6 милиона. Тъкмо да срещна на живо момичето-чудо, което познавам виртуално от този подфорум още от 2002-ра.
ПП Добавката ми за страна на монетата е тура.

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

tanariil
архидемон
**

Регистриран: 07.09.2002
От: някъде там...
    #3367891 - 18.09.2016 14:57 [Re: Светозар*]

Светозарe, имаме сделка! Само да ги спечелим и ще си делнем едните 10.6 милиона както си му е редът. После и ще ги полеем подобаващо!
П.П. Ама какво, за мен ези-то ли остана?

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  marinkoff, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 9627

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.