ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1
signora63
неориентиран

Регистриран: 20.06.2010
Изгубен черен котарак Бели брези
    #2646831 - 20.06.2010 09:36 Прикрепен файл (73 тегления)

Рано сутринта на 19 06 на кръстовището на ул."Лерин" и "Проф. Атанасов" е изгубен голям черен котарак.Жълти очи, средно пухкав казва се Чарли.Скочил е от терасата на 2 етаж и сигурно е доста изплашен. Кастриран е.Много моля някой ако го е видял да се обади на семейството му. Сигурно е в района на Бели брези или поне някъде наблизо.Независимо, че изглежда внушително, той е само на годинка и се притеснявам как ще се справи вън. 0887 200 260

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
Re: Изгубен черен котарак Бели брези
    #2646836 - 20.06.2010 10:17 [Re: signora63]

Мисля, че ще се завърне даже и след двуседмичен поход, само да не попадне край разни "любители" на черни котки, че скоро като гледах един идиот що усилия вложи да гони и да се мъчи да удря една котка само затова, че е черна...
Нашия хубавец прекара поне 2 седмици в поход из вилите над "Константин и Елена", но се завърна без вежда /бие се с всичко, що мърда/и поотслабнал...

signora63
неориентиран

#2646837 - 20.06.2010 10:24 [Re: Спец]

Слава богу в нашия квартал хората са много разбрани и обичат животинки. Почти всички имат куче или коте и ми влизат в положението. Честно казано това ми дава големи надежди.

Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
    #2646844 - 20.06.2010 10:50 [Re: signora63]

Да обсъдим поведението на загубения котарак
Първото мисля, че е да се огледа къде да се скрие, попадайки в новата обстановка, нашия когато попадна за пръв път на вилата направо започна да се придвижва с пълзене, мъчеше се да е стелт, търсеше къде да се сгуши- колкото по-забутано, толкова по-добре. Ако нещо го стресне и бъде принуден да търси друго място-потегля и пак пълзене и под нещо друго.
За нескопения- ослушваш се за котешка битка, няма начин да не влезе в разправия докато попадне навън, за скопен съжалявам, че не знам.
Какво го привлича - познат глас, хеле за нашиq шумът от разпечатване на храна е неудържим, само да чуе шум от найлонови опаковки дотичва винаги да провери кой смее да... без да... И т.н.
Къде ще иде след като го обхване непознатото за него чувсто на свобода, мисля, че на котешките сборища - съседски изби без прозорци, други такива, градинка с храсти, някой двор където да се покрие... Ей такива
Пожелавам скорошно откриване, още до довечера, значи

Си Ди
гаргойл

Регистриран: 13.01.2004
От: Варна
    #2647839 - 21.06.2010 21:30 [Re: signora63]

надявам се да се намерите скоро
и пиши като стане, че съпреживяваме, ако и да сме далеч и да не можем да помогнем
ние така осиновихме Мая - която най-вероятно е загубила дома си и не се беше намерила
е, не знаем как е станало де, но беше кастрирана котка и , доколкото знам, никой не се е отзовал на обявите

стискам палци вие да успеете!

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

signora63
неориентиран

#2653116 - 28.06.2010 19:17 [Re: Си Ди]

Късно снощи беглеца беше локализиран и заловен След 9 дни в нелегалност, стопен наполовина вече е вкъщи. Благодаря за съпричастността ви. Пожелавам и вие да намерите своите съкровища:)

Си Ди
гаргойл

Регистриран: 13.01.2004
От: Варна
    #2653148 - 28.06.2010 20:07 [Re: signora63]

браво!!
ся ще бъде тихичък и послушен и гушкав ..поне до следващата беля

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

Rozsomák
жилава

Регистриран: 02.07.2008
От: Колибите
    #2653231 - 28.06.2010 22:17 [Re: signora63]

Браво, страхотно се зарадвах и аз.

Ама че мушморочесто мъркащо същество.

--------------------
"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2127

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.