ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
Моман

Регистриран: 27.07.2007
Re: Губя търпение вече :((
    #2655678 - 02.07.2010 08:09 [Re: H²O]

Цитат:

Аз съм на мнение, че трябва да се обърнете към компетентен ветеринар, а ако нещата не се свеждат до медикаменти - към дресьор. Те могат да ви предложат разни трикове за дресировки и като че ли са най-доброто решение. желая ви успех!

Благодаря!

От ветеринарната клиника ни предложиха единствено едно лекарство (с което нямали никакъв опит), но то се прилага, когато кучето се изпуска неволно, а нашият случай не е такъв.
От три дена имаме малък напредък - сутрин идва с мен в банята и кляка да пиша, но съвсем малко. Сякаш, за да ми покаже, че знае какво трябва да прави. До вчера мислех, че е инцидентно, но това се повтаря три сутрини вече. Хваля я, погалвам я, тя върти опашка от радост, но изпълненията през деня си продължават.

--------------------
Няма голямо значение кой какво казва, а защо го казва, и това показва какъв човек е той.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
kratuna
старо куче

Регистриран: 30.06.2009
    #2655791 - 02.07.2010 11:09 [Re: Моман]

Да не би да има проблем с бъбреците?

Моман

Регистриран: 27.07.2007
    #2655798 - 02.07.2010 11:16 [Re: kratuna]

Уж (според ветеринарите) всичко й е наред.
С всеки изминал ден се убеждавам, че проблемът е емоционален. При каквато и да е емоция, тя пишва. Снощи синът ми като се прибра, само посегна да я погали, и тя се изпиша обилно, гледайки го в очите. А после се скри под бюрото.

--------------------
Няма голямо значение кой какво казва, а защо го казва, и това показва какъв човек е той.

kratuna
старо куче

Регистриран: 30.06.2009
    #2655836 - 02.07.2010 12:36 [Re: Моман]

И моят, като се зарадва много, се изпуска. Но отскоро /също след проблеми с гръбнака/ започна да го прави по-начесто. Не точно като напук - по-скоро се изпуска по пътя до банята. Последният път поокапал и кабинета на ветеринаря и той веднага се усъмнил, че има бъбречни проблеми. Така и се оказа - пясък. Сега се лекуваме.. да видим дали ще се поправи.

McClane
strenght and honour

Регистриран: 17.04.2006
От: океана
    #2655894 - 02.07.2010 14:22 [Re: Моман]

Аз също щях да ти пиша да пробваш с памперс, защото аз имах женски кокер шпаньол (замина си преди 3 години ) и когато беше разгонена и слагахме, но тя го търпеше за разлика от при вас. Иначе до колкото знам това пишкане от радост или друга емоция се наблюдава при кучетата в ранна възраст.

--------------------
По-добре малък, но свой и отпред, отколкото голям, но чужд и отзад!

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 7 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3647

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.