ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Само за мъже

Страници: 1
Huckleberry

Регистриран: 15.02.2002
Шопохолизъм !
    #2645140 - 17.06.2010 10:47

Мъжки естествено,тук форумът е за хора с колтове между краката

Инструменти,осцилоскопи,телфери,къртачи,крикове,чукове,менгемета,машини за огъване на тръби....ей такива сладки неща.
Отвертка поне имаш ли ? фазомер ?
Покажи си килера,мазето.

Може ли мъж да мисли за дезодоранти,и това да не му влияе на матрицата ?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Huckleberry

Re: Шопохолизъм !
    #2651639 - 26.06.2010 15:34 [Re: Huckleberry]

Еми,две дърводелски стяги си купих оня ден,стомана и чугун/щото има и от цам/ ,те образно се казват дърводелски. Примерно,една гоооляма желязна маса ще правя,с плот дебел 10 милиметра,голяма каквито плоскости има като стандарт,да кажем 140 х 200 сантиметра.Тва ти е база,хващаш винкели,квадратни тръби,парваш ги с електрожена,това за метални врати и прочие гъдели.С тия стяги ги фиксираш,ситуираш, а масата е за равнинност и удобство.Много просто периферията на такава маса използваш за абкант,да огъваш ламарина с дебелина до милиметър.Просто я притискаш с винкел отгоре,натискаш,и с един мек чук я барабаниш лекичко. И един куфар на Бляк&Декер си купих,ударна бормашина с регулиране на оборотите и ред джунджурии в комплекта,- чук,нивелир,клещи гарги,резачка и още и още.Една китайска дренажна помпа за мръсна вода,казано за мръсна защото е по мощна,иначе ко искаш и прясно мляко ще точиш.Соларна лампа и един градински фенер,ааа. и ъглошлайф Райдер,китайче,но го пуснах три часа да работят с него,ако изгори,да е в началото,ами нема,държи се. Са ме мързи,ама на промоция - удължител монофазен - 30 метра за 19.90 ,разбираш ли,- даваш двайсе лева,и не стига че ти дават удължител,ми и десет стотинки ти дават,за това че си ги уважил

Аре ве,некво гедоре некой не си ли е купил ? ай разправяйте чемий зажадняла душата.Ааа...един бидон еднотонен,1000 литра,употребяван,за 150 лева,даже трийсе литра шампоан вътре,едвам го измих.Черен разбира се,за вода,да се не зеленясва от светлината.Сега търся хидрофор,но гледам да се изуча достатъчно.Тия от Керхер,защо не парадират че произвеждат и хидрофори,като съм почти сигурен.Тоест не открих в страницата им,но съм убеден.От Баумакс даже ги накарах да звъннат на представителството,дигат рамене

ШШШШ
ПЛЮШЕН БРОНТОЗЕБЪР

Регистриран: 07.02.2007
    #2653309 - 29.06.2010 00:02 [Re: Huckleberry]

двучестотна (254/365nm) УВ лампа, 6W, dual power (110/220V), ръчна.

заковах ли те с тесла и кабърче, м?

--------------------
Ъпгрейдвам тухли четворки до тухли петици!

Икономов
Нерегистриран

#2654174 - 30.06.2010 08:44 [Re: Huckleberry]

Много рояци пчели излязоха тая година. От рапицата е. Хванах 6 ама един измря, а друг избяга, та коланя в момента 4 кошерчета. Хвърлил съм око и на една пчела - девет далака е изградила. Тия дни ще си я прибера - само да се оправи времето. А между другото - стягам инвентара - кошерите поправям, рамки правя и оборудвам, було ново си уших - от подръчни материали. Такива ми ти работи. Ама ме кефят!

Huckleberry

#2654667 - 30.06.2010 19:11 [Re: ШШШШ]

Оня ден купих соларна лампа,снощи в тъмното я гледам,изобщо не свети! и никога не е светила.Сигурно нема батерии

Икономов
Нерегистриран

#2654996 - 01.07.2010 07:47 [Re: Huckleberry]

Ми свали си очилата де... Може и от това да е.
Може да работят само докато свети, а на тъмно да си почиват...
Или пък са направени да светят само на слънцето - нали са соларни? И ако имаш път на там, да си ги ползваш.

Huckleberry

#2655228 - 01.07.2010 15:42 [Re: ]

Голяма тъпня е,имало ено копченце on/of ама под долният прозраченнн....как да го кръстя,ми....както и да е.
Неска жпиче,тая нощ ще я дебна.

Икономов
Нерегистриран

#2657549 - 05.07.2010 08:12 [Re: Huckleberry]

Може и да ти е смешно, но и аз го имах същия проблем. Пък от Холандия ми е. Викам си тия тъпи холандци са сгафили. Но при обстойния оглед открих че причината е в мен.
Което идва да докаже лафа за ДИРНИЯ АКЪЛ на българина...
А иначе си свети ваджишката. Само дето рядко ходя в Балкана.

Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
    #2658245 - 06.07.2010 09:14 [Re: Huckleberry]

Цитат:

Аре ве,некво гедоре некой не си ли е купил ? ай разправяйте чемий зажадняла душата.

Е то мъШ гедоре да няма... Става малко сексиално съмнителен начи. Накъде без гедоре?! На мойто се порязах няколко пъти на гадната му кутия, това първо, после онова дет църка къде бачка къде не, ама не ме е предавало още., кога требе някак си проработва.
Смокините замръзнаха тая зима да ги резнах с ел триона за секунди, с бичкията щеше да ми вземе време... И май нямаше да се захвана.
Ама дерта ми е ротора на къртача, че изгоре безславно тия дни и сега се чудя дали да пренавивам или да взема друг с идеята, че пак ще замине след малко зор, май нещо не ги бива тва китайските ротори, за кубик камък и 8 часа плътно бач си без него, да, първо заминава бутона за включването, тогава го свързваш директно, след около 2 часа замирисва и спира след характерния звук на заваръчен апарат който ти напомня , че е дало на късо нещо там вътре. Мааааа-мето му!!!

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3745

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.122 seconds in which 0.106 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.