ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Фотография

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
звездна

Регистриран: 08.04.2007
Re: КОНКУРСНА ТЕМА №8 ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ - РЕЗУЛТАТИ
    #2657386 - 04.07.2010 20:12 [Re: Shogoun]

Цитат:

Аз съм върл противник на зоопарковете, затова и не гласувах за снимки , които са правени в такива или поне изглеждаха така. Но така както описваш природата в споменатия от теб изглежда интригуващо и би могла да посветиш една тема ако имаш достатъчно снимки (ако не, да направиш)..

Ако трябва да съм искрена и аз съм противник на зоопарковете.
Направо сърцето ми се къса при вида на животно затворено в тясно пространство, гледащо тъжно.

Но това, което видях тук, надмина всичките ми очаквания.
Това не е просто зоопарк, то си е гора, в която са вградени клетките на животните. Все едно са си в естествената среда.
Пространствата, които са им дадени на разположение са огромни. Той самият зоопарк трудно може да бъде обиколен за един ден, неизбродим е. За това даже има и открито автобусче, с което може да се обикаля. Отделно има и въжена линия, която ходи от единия до другия край. щото пеша е лудост просто.
Както казах всичко е потънало в зеленина, даже понякога и животното не може да бъде видяно, понеже се е скрило някъде между дърветата и трябва търпеливо да го чакаш да се покаже по своя воля. Направено е така, че те да се чувстват максимално добре и потокът от хора да не им пречи. Много често към пътеката за хората е разположена само една малка част от цялата клетка, а останалото се простира в дълбочина, където обитателят може да се чувства като у дома си, далеч от хорските погледи.

Не знам какво да кажа за клетките на птиците...понеже човек влиза в тях!

Да, това което видях е уникално. То си е едно парче джунгла, оградено с решетка, високо поне колкото 5-6-етажна сграда, като вътре има всичко - палми, огромни дървета, водопади, рекички...и в този приказен свят летят пъстроцветни птици от цял свят, където те водят един съвсем нормален и естествен живот, гнездят, снасят яйчица, отглеждат малките си, летят свободно...

Та...и аз си мислех да направя една тема за този зоопарк...имам много снимки, но ще трябват и още...

Само да събера още малко снимков материал и ще показвам.

--------------------
Sola scriptura

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Мадона на сияйните водопади
участник
**

Регистриран: 29.02.2008
От: В полите на Витоша
    #2661107 - 10.07.2010 16:02 [Re: Дон Кихот]

Гласувала съм за следните 5 снимки, според резултатите:

Цитат:

# - заглавие - автор - бр. гласове - %

15. Няма ли? – Vesur 15 14.15%
8. Клюкарки на припек – nsirakov 8 7.55%
29. Дяволът в мен – МуРа ТриО 8 7.55%
12. Светът ми е крив...мустаците и те – звездна 4 3.77%
и

16. Айде открийте ме де – Jessica Rabbit 2 1.89%

По всяка вероятност колибритата и някои от пернатите не съм ги оценила . Но това си е било лично предпочитание, изиграло роля за момента.

Поздравления към всички участници!!!

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

звездна

Регистриран: 08.04.2007
    #2663743 - 14.07.2010 23:15 [Re: звездна]

Аз продължавам да ви занимавам с моите колибри, но какво да направя като съм направо влюбена в тях.
Ето още няколко пресни снимки, е, качеството не е много добро, но... Тези милички създания кацат на дървото, което е срещу балкона ми и когато стоят мирно успявам и да ги щракна.

--------------------
Sola scriptura

Редактирано от звездна (14.07.2010 23:16)

Wolf ®
М а r i n e r o

Регистриран: 13.03.2004
От: Атлиман
    #2664612 - 16.07.2010 08:34 [Re: звездна]

Поздравления за колибрите...много добри шотки

--------------------
http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 6516

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.022 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.