ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Относно all.BG

Страници: 1
Signor d'Oro
ценопитагореец

Регистриран: 28.12.2009
От: под Белевите върбета
Относно личните съобщения с обидно съдържание.
    #2671106 - 27.07.2010 09:53

Здравейте!

Когато пишем във форума, често мнанията ни не са харесвани от някои форумци. Логично е при такъв случай онези, които не могат да контролират реакциите си, да прибягнат до обидни квалификации. Това не е "болка за умирачка". Тези съфорумци могат да прехвърлят злобата си от публичния сектор в личните съобщения. Това също не е от особено значение. Имаме способи да игнорираме агресивното им поведение. Но все пак с оглед на регистъра и яснотата трябва да се знае, че такива форумци са агресивни дори и на лични. Предвидена ли е някаква възможност за информиране на модераторите и администраторите, че такава агресивност съществува и че такова поведение е реалност?

Въпросът е доколко агресивността на един потребител при личните съобщения е проблем за модераторите и администраторите на форума. Не ме разбирайте погрешно! Не настоявам, че тази агресивност трябва да бъде елиминирана от модераторите - не съм си изгубил толкова акъла. Само питам дали тази агресивност трябва да бъде регистирирана в случай, че стане неудържима и извън допустимото. За мен регистрирането на подобна агресивност е важно. Важно ли е това обаче и за един форум? Субективизмът при определянето на нещо като "обидно" е налице, но дори и в най-тоталитараната държава има отдел "Жалби"...

--------------------

"Я мислех, като да си умрем от старост, а оно така стана', като да си умрем от смех!"
нане Вуте

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
NadinАдминистратор
Charmed

Регистриран: 17.05.2002
От: The Windy City
Re: Относно личните съобщения с обидно съдържание.
    #2671244 - 27.07.2010 15:14 [Re: Signor d'Oro]

Личните съобщения за това са лични, тоест обхващат подател и получател.
Това, което можеш да направиш е да игнорираш изпращача, така при опит да ти изпрати поредната бележка, на екрана му ще излезе съобщение, че не желаеш да получаваш повече бележки от него.
Ако все пак нещата са драстични, винаги можеш да се свържеш на лични с администратор.

--------------------
Ако искаш да бъдеш чут, първо се научи да слушаш.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1975

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.018 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.