ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Женски клуб

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Мадона на сияйните водопади
участник
**

Регистриран: 29.02.2008
От: В полите на Витоша
Подаръци - кой, какво, на кого какъв подарък е приготвил?
    #2723322 - 01.12.2010 11:20

Момичета, много обичам да правя подаръци. Най-хубаво е когато самия живот ти подскаже какво и на кого да направиш полезно, а на себе си приятно. Казвайте, кой какво и на кого за Нова Година е подарявал или се готви да подарява?
Може и не само за Нова Година, ако сте правили забележителен подарък по друг повод, също разказвайте - може би плагиатството в такива случаи ще бъде на всички приятно!

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
zlatiyor
learner

Регистриран: 21.11.2008
От: DC area
Re: Подаръци - кой, какво, на кого какъв подарък е приготвил?
    #2723419 - 01.12.2010 15:26 [Re: Мадона на сияйните водопади]

Видях я темата и бързам да кажа, че съм точно на вълна подаръци
За половинката - Iphone, че хем има нужда от нов телефон, хем да се занимава, той обича джаджи Пък и да внеса малко интрига - моето Berry срещу неговия Iphone.
Майка ми има напоследък проблем с очите и ще се наложи да прави нови очила, та реших да инвестирам в тях Другата седмица ще избираме рамка, малко ми е странно, че няма да има елемент на изненада ама как да взема рамки за очила без проба На татко ми съм харесала един нож, той нали е ловец, а е и ценител на хубави ножове. аз много не му разбирам, но момчето в магазина 20 минути ми обяснява какви покрития има, лазерно заточване и еи таквиз неща Това е за сега като идеи (някои вече осъществени). Но ако харесам нещо в процеса на пазаруване.... ще има и двойни подаръци

--------------------
It is choice - not chance - that determines your destiny

bibitte
ентусиаст

Регистриран: 03.07.2006
От: Мармотско царство
    #2723437 - 01.12.2010 16:12 [Re: Мадона на сияйните водопади]

Аз вече напазарувах, основно онлайно, но не мисля да се спирам за сега с подаръците, имам още месец
-- на бейбито (мама) и свекито - козметика, вече пътува за БГто с ягодката
-- на систъра - обеци, на зетко парфум
-- на милото - абонамент за едно списание, външен мини хард, той иска айфон 4 - ама няма да му се купи, защото има 3GS
-- на приятелите съм купила разни дребни нещица - на единия тениска, хубав пуловер, абонамент за разни женски списания ...
-- а на мен, не знам - подарих си обеци и висулка, предколедно, ама това беше само за загрявка, сега май ще си купувам друго

--------------------
On doit continuer à chercher pour trouver. Quand le soleil se perd dans la nuit, l'espoir guette en reflet.

luce

Регистриран: 30.01.2009
От: italialand
    #2723468 - 01.12.2010 17:24 [Re: Мадона на сияйните водопади]

Тази година решихме алтернативни подаръци:
за свекърите гифт кард за 1 седмица почивка някъде на топло(те ще си изберат от каталога според предоставента сума ),
сестрата на мъжа ми и нейното семейство - гифт кард уикенд в спа резорт (пак по избор).
Останалата рода и приятелите -още не съм измислила за всички,но не обичам да подарявам безмислени неща,които после да рециклират,така че има още да обикалям по магазините.
Ние с мъжа ми си получихме вече най-хубавия подарък,а щерката мисля да я заведа в Дисниленд в Париж за Нова Година ако не стане голяма зима.

--------------------
Your Christ is jew. Your democracy is Greek . Your coffee is Brazilian. Holiday is Turkey. Your numerals are Arabic. Your alphabet is Latin. Only your neighbor is a stranger ... (1994, poster on the walls of Berlin)

MyXa
KoHcKa

Регистриран: 06.01.2006
От: the point of no return
    #2723473 - 01.12.2010 17:35 [Re: Мадона на сияйните водопади]

Направихме си семеен подарък, екскурзия (първата за следващата година) до Исландия да гледаме Северното сияние и да се погмуркаме

--------------------
"Тravel is fatal to prejudice, bigotry and narrow-mindedness.”

~Mark Twain

Hard Rock fanМодератор

Регистриран: 07.01.2003
    #2723514 - 01.12.2010 18:54 [Re: MyXa]

Цитат:

Направихме си семеен подарък, екскурзия (първата за следващата година) до Исландия да гледаме Северното сияние и да се погмуркаме

Ей на това му се казва подарък!

Мадона на сияйните водопади
участник
**

Регистриран: 29.02.2008
От: В полите на Витоша
    #2723788 - 02.12.2010 11:30 [Re: Hard Rock fan]

Това със гмуркането не е сериозно написано, нали?
Защото за целта ще и е необходимо да си носи свредел или друг уред да си пробива дупки в леда.

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

Azalea
Alien

Регистриран: 19.10.2009
От: from another planet
    #2723792 - 02.12.2010 11:39 [Re: Мадона на сияйните водопади]

http://www.bluelagoon.com/

--------------------
Cвобода - это отсутствие привязанности

MyXa
KoHcKa

#2723861 - 02.12.2010 13:59 [Re: Мадона на сияйните водопади]

Всъщност е съвсем сериозно написано и не, няма нужда от сфредели В Исландия темперетурите през цялата година не падат повече от -5-6С ( за отбелязване само, аз където живея през зимата стигат и до -25С). Та гмуркането е доста популярно.

--------------------

~Mark Twain

MyXa
KoHcKa

#2723863 - 02.12.2010 14:01 [Re: Azalea]

И това ще го минем Изобщо Исландия - дръж се

--------------------

~Mark Twain

Чубрик
Terra incognita

Регистриран: 15.08.2005
От: Отровният народ
    #2723901 - 02.12.2010 15:29 [Re: MyXa]

Леле ...хлъц ...Мога само да каже - леле, страшно, страшно ...

--------------------
The weak will fall ...

luce

#2723925 - 02.12.2010 16:44 [Re: MyXa]

като се върнеш сподели,ако обичаш.Идеята е страхотна -какво по-хубаво от незабравимо изживяване с любимия човек ,даже и на минусови температури .

установих че имаме сходно хоби -дайвинг,само че аз го практикувам в топлите води,където с часове може да се следят немо & co ,измежду корали и анемони.
за хрониката - акула нападнала руски туристи близо до шарм докато се гмуркали,за щастие няма ранени

--------------------
Your Christ is jew. Your democracy is Greek . Your coffee is Brazilian. Holiday is Turkey. Your numerals are Arabic. Your alphabet is Latin. Only your neighbor is a stranger ... (1994, poster on the walls of Berlin)

Signiorita
добро момиче

Регистриран: 28.01.2005
От: от мечтите
    #2723938 - 02.12.2010 17:48 [Re: luce]

Мухичке, много снимки да нащракаш, ще има много да разказване.

--------------------
Няма непревземаеми крепости, има лоши стратези.

MyXa
KoHcKa

#2723971 - 02.12.2010 19:31 [Re: luce]

E, Карибско море ние го пребродихме, в Египет не сме ходили още, но някой ден скоро (то къде да отидеш по напред както се казва ). Сега малко разнообразие с гмуркане в студена вода, та да видим Ще се опитам да правя снимки, аз не съм особено добра, да видим какво ще излезе

--------------------

~Mark Twain

luce

#2723979 - 02.12.2010 19:59 [Re: MyXa]

права си ,свят голям.
Лично аз не намерих за много интересно карибско море (за дайвинг),малдивите и червено море са друго нещо.Полинезия пък е рай за тази цел...но е много далече(за теб не чак толкова )

--------------------

Bandit Queen
тъмна Индия

Регистриран: 03.12.2007
От: поляната с наранги*
    #2724436 - 04.12.2010 08:01 [Re: MyXa]

Ейй, ти винаги си пълна с идеи по въпроса за подобни самоподаръци Дето казва Фенчето: на т'ва му се казва готин подарък! Пожелавам ви много +++ емоции да съберете и да запечатате не само в албума... Гледайки снимките ти, направо ме побиват едни такива хем хладни, хем приятни тръпки. Може би, защото обожавам край мен да има вода /пуста скорпионска натура / , все гледам и аз като си правя подобни подаръци, да е на място, където има такава...Но от тези снимки, незнам защо...може би заради необятното и непознатото, ме обзема едно странно, но приятно чувство...Ще чакам фотоси!

Колкото до коледните подаръци - нещо съм зациклила аз тая година, та..смятам максимално да се възползвам от темата. Решила съм да мина на изцяло практични подаръци - неща, от които знам, че любимитеми хора иматнужда, а нямат възможностда се сдобият с тях или поне не за момента..Ще мисля и ще събирам идейки оттук ...

--------------------
"Love grows
Men- don't
Dil toh bachcha hai ji.. "

Анонимен
Нерегистриран

Post deleted by Дон Кихот
    #2724446 - 04.12.2010 08:54 [Re: Bandit Queen]

LecithinPerfect
Silky

Регистриран: 27.04.2004
    #2724455 - 04.12.2010 09:48 [Re: Мадона на сияйните водопади]

Ние си купихме толкова скъпо легло, че съм въвела вето за Коледните подаръци между нас си. Купих на съпружието хубаво кремче за лице и бельо. Това ще да е.
За децата: всякакви чудесии.

Bandit Queen
тъмна Индия

#2724467 - 04.12.2010 11:22 [Re: ]

Разкошни са!!- носят един такъв много приятен приказно-магичен заряд ... С фигурките на Менада биха оформили страхотна колекция /сега като се замисля /

От другата седмица и аз започвам да обикалям пазарите в търсене на перфектната коледна украса. Подаръка за майчето сякаш вече ми се избистри

2-3 масивни гривни, красиви обеци с камъни или часовник-гривна...все ще се впечатли

Свекито засега ме колебае между една портативна шевна машинка,/че обича да си шие сама саритата и туниките/ или между /краднах идея от вас/ карта за 2месечен интензивен курс по английски.Много й се иска да говори с мен на инглиш,ама аз все нямам време да я светна по въпроса...

Братко и татко са ми пълно неведение Клоня къмнякаква джаджа, свързана с компютри, че идвамата са фенове,а брат ми следваи програмиране, ама като нищо не вдявам от това ...

Съпружето го оставям за финала на скитането ми. Разправяше ми за някаква страхотна картина как би седяла идеално в кабинета му, та смятам да разуча невинно детайлите скоро..

На щерката "тутти-фрути" или поне засега това ми се върти в главата: ще сложа всичко в една голяма чанта под формата на бонбон, която гледах на витрината на Чико. Кутия за моливи, гумички и тн на 3етажа, диадеми и фибички, чорапки с картуун герои, гривнички, голяям детски плодов шампоан, един фешън кит за дизайн и апликация на кукленски дрешки /който всъщност е вид криейтив гейм/или друг такъв за апликиране на т.нар "friendship bands", които тук потрадиция се раздават на най-добрите приятели/приятелки; пухкава пижамка и индивидуален сешоар,закойто ме "изяде" вече от мрънкане и нови балеринки за танците.

За останалите - по една кутия Кетбъри и сърдечните ми пожелания:)

--------------------
"Love grows
Men- don't

Менада
размер XLent

Регистриран: 18.02.2006
От: въд планините
    #2724477 - 04.12.2010 12:00 [Re: ]

Оооооооооооо!
Опаковай в нежна хартия и целофан с прозрачни панделки и перца!Прекрасни са!

--------------------
Някой ме повика насън и аз тръгнах да го търся далеч,далеч...

Менада
размер XLent

#2724479 - 04.12.2010 12:12 [Re: Bandit Queen]

Аз на човекът му поръчах пухено яке,но днес отивам да го взема от пощата и хич няма да чакам до Коледа,защото навън е кучи студ и си трябват топлички дрешки.Ще му взема за Коледа една разница за лаптопа.Той на скоро си купи сам,но му е комбинирана за лаптоп и фотоапаратура,така че няма място за случайно покупки по пътя към къщи.Та ще му търся нещо по-свестно.
На майка ми съм взела вълнена жилетка(че ми идва на гости баш по Коледа),вълнени пантофи и една красива ризка,която може да надене в новогодишната нощ.
И с *децата ми* при мен е тути фрути.Направих точно като теб,Бандитке.Племеницата си играе само с кончета и напоследък с принцеси,та напълних една принцеска чанта с кончета,разни помади,висулки,диадемки и така ги пратих.На другата взех една плюшена играчка,пъзел и едно много сладко костюмче в червено и сиво за момиченце джудженце А племеника е върл фен на Гормитите,та ще получи едно голямо гормитско дърво пълно с гормити и гормитско яйце
На брат ми съм взела разни Найк продукти и една красива коледна звезда,за украса на прозореца.
А на сестра ми разни малки практични дреболии за новата и кухня.
И още куп неща за роднини и близки,ама много писах.

--------------------

Менада
размер XLent

#2724480 - 04.12.2010 12:12 [Re: LecithinPerfect]

И ние чакаме новия гардероб в понеделник

--------------------

LecithinPerfect
Silky

Регистриран: 27.04.2004
    #2724482 - 04.12.2010 12:16 [Re: Менада]

При нас сега е 2С. Направо получих шок и се връщах да гледам пак тернометъра, да се съм се объркала нещо.

Менада
размер XLent

#2724484 - 04.12.2010 12:36 [Re: LecithinPerfect]

Вие сте друга Норвегия бе! Тропическа направо

--------------------

Bandit Queen
тъмна Индия

#2724505 - 04.12.2010 14:25 [Re: Менада]

Цитат:

Вие сте друга Норвегия бе! Тропическа направо

D ох,така ме разсмя...Мойто сигурно ще ви се стори направо майтап - аз се кахъря и мръзна тук на цели 12 градуса /:засрам:/

Даваш ми добра насока с твоята раница за лап топ Сетих се,че може да се поозърна за някой лаптопски аксесоар за брат ми. Гледам, че има интересни "кавър"-и за протекция при дъжд. Може би ще е това..или някой Travel cleaning kit.

Ако ми кажеш сега и какво са "гормитите", направо ще сториш още едно добро дело

--------------------
"Love grows
Men- don't

Менада
размер XLent

#2724532 - 04.12.2010 17:58 [Re: Bandit Queen]

Гормитите са едни грозни фигурки,за които момченцата между 4 и 7 годинки направо си примират.Малкият много си играе с тях.Може един час да се в задната част на джипа и да си разиграва сцени с фигурките-кой кого нападнал,кой бил добър,кой лош...и така.Развиване на фантазията просто.И езика.Ето някои от фигурките:

Нашичкия до сега е получил към дестина фигурки и сега му пратих ей това дърво с няколко гормита вътре:

П.П.Ти щото си розова мама и за това не ги знаеш юнашките залъгалки.Освен гормитите,много са популярни Бакуганите и Бен 10 и трансформарсите...абе един куп чудовища

--------------------

Bandit Queen
тъмна Индия

#2724544 - 04.12.2010 19:04 [Re: Менада]

аааа Бен Тен го знам И тук по Картууна го джъткат-връткат. Значи нИ съм толкова задръстена все пак Тези гормити ми се струва , че ще свършат идеааална работа за племенника /дечко на сестрата на мъжа ми/ Дано се намират по нашите земи, ще се заоглеждам от утре..
Видя ли, че свърши още едно прекрасно дело

--------------------
"Love grows
Men- don't

Suzzana

Регистриран: 21.05.2007
От: Greater NYC Area
    #2724782 - 05.12.2010 16:50 [Re: Bandit Queen]

Момичета, как изпращате колети до България?
Ние се видяхме в чудо, знам,че сега в България трябва да се плаща мито, ама на нас в началото ни искаха и застраховка да плащаме, около $200 (Това с UPS)
Накрая избрахме доста еФтин вариянт-около$63, ама сега се чудя дали ще стигне до получателя.
Това са 4 ризи Ralph Lauren,за $340 до един приятел на половинката. Ама някакъв размер 3ХВ, дето и аз не бях обръщала внимание, че съществува.
На родителите не смея нищо да пращам,че ще е по-скоро главоболие, отколкото радост,че съм пратила нещо.

lessi
с рогата напред

Регистриран: 16.09.2005
От: Chicago NW suburbs
    #2724795 - 05.12.2010 17:54 [Re: Suzzana]

с обикновена поща USPS, също със застраховка. Така, ако се загуби колети ще ти върнат парите.

Дзвер
wavedancer

Регистриран: 24.05.2004
    #2724801 - 05.12.2010 18:13 [Re: lessi]

Цитат:

с обикновена поща USPS, също със застраховка. Така, ако се загуби колети ще ти върнат парите.

Дори и без застраховка върху реалната стойност с Ю еС Пи еС не се е случвало досега нещо да се загуби, това е всъщност единствения начин, по който пътуват нещата, които получаваме от САЩ. Нали си има следящ номер и можеш да видиш къде е , ако се забави нещо.

--------------------
My computer beat me at chess, but was not much of a challenge in kick boxing. - Emo Philips

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 7 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3869

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2012 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.067 seconds in which 0.043 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.