ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Хомеопатия и Алтернативна медицина

Страници: 1
LedaDA
неориентиран

Регистриран: 05.01.2011
Как да се излекувам от псориазис !?
    #2735356 - 05.01.2011 16:05

Опитах всичко, дават ми мехлемчета, които не помагат. Облъчват ме с лампи, но след това пак се възвръщат възпаленията по кожата.
Не знам вече какво да направя, случайно попаднах на този сайт и на тази книга ... някой да е чувал нещо? издадена ли е в България? Помагат ли тези методи на д-р Пагано?

www.psoriasis-bg.com

и тук :

http://www.facebook.com/pages/Lecenie-na-psoriazis-Healing-Psoriasis/161177143929121

За мен е важно да прочета поне няколко компетентни мнения преди да започна някакво лечение...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
proli
неориентиран

Регистриран: 06.02.2011
Re: Как да се излекувам от псориазис !?
    #2748632 - 06.02.2011 19:39 [Re: LedaDA]

Не е известно псориазисът да може да се излекува докрай. Няма мехлемчета и билки за това, макар и някои да облекчават положението. Най-добре се повлиява псориазисът от редовно третиране на плаките и пр. със светлинната терапия Биоптрон. Патентована е от щвейц. компания Цептер. Основана е на природосъобразните въздействия - биостимулацията и пр. Не се касае за облъчване или нагряване. Засегнатите места трябва да се третират ежедневно от 4 до 10 мин. Може и по 2 пъти на ден в тежките случаи. Плаките по кожата ще отпаднат, местата ще заздравеят. Ще отпаднат и неприятните усещания - болки, сърбежи. Лечението обаче е редно да продължи като профилактика. Може вече по 1 път на ден. Така ще се поддържа нормалното състояние на кожата и оплаквания на практика няма да има.
Пролет039

rkkskb
неориентиран

Регистриран: 17.02.2011
От: София
    #2753596 - 17.02.2011 10:00 [Re: LedaDA]

опитайте с BEMER
Магнитотерапия

--------------------
Детоксикация,Масажи и Магнитотерапия

dex
неориентиран

Регистриран: 27.03.2011
    #2773071 - 27.03.2011 15:16 [Re: rkkskb]

тези методи на дози доктор са все едно да ремонтираш компютър с чук все вика опитай това опитай онова а ти сам казваш резултати няма псориазисът е следствие от някакъв дисбаланс в организмът ти тоест има нещо което на организмът му липсва и дълго време не е получавал това което иска и се е стигнало до този проблем ако не го получи ще се пявят и други проблеми имаш някаъв дефицит и аз мога да ти помогна да си разрешиш проблема

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2847

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.