ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Хомеопатия и Алтернативна медицина

Страници: 1
abracadabra
новак

Регистриран: 24.03.2009
Въпроса ми е : -има ли някъде в интернет списък на хранителни добавки
    #2680890 - 16.08.2010 15:17

Днес по телевизията говориха за една известна фирма за хранителни добавки която е продавала без разрешение и непроверени продукти. Въпроса ми е : -има ли някъде в интернет списък на одобрените и законно работещи фирми за хранителни добавки.Такива, които са сертифицирани от държавата и предлагат такива продукти където подлежат на контрол от РИОКОЗ и други такива организации. Също има ли такъв сайт ,или нещо подобно за обикновенните храни-където да има мнения на потребители, на специалисти. Хубаво е да е иницирано от държавата,-за по-голямо доверие. Благодаря на всички взели присърце този голям за мен проблем.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
dex
неориентиран

Регистриран: 27.03.2011
Re: Въпроса ми е : -има ли някъде в интернет списък на хранителни добавки
    #2773084 - 27.03.2011 15:46 [Re: abracadabra]

И аз незнам дали има такъв списък но аз съм представител на такава компания и смело мога да твърдя че ние имаме такива разрешителни който ако някой се интересува мога да го запозная с тях същото важи и за другите компаний когато им се поискат разрешителните те рябва да ги предоставят

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1671

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.008 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.