ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Хомеопатия и Алтернативна медицина

Страници: 1
Tompson
неориентиран

Регистриран: 15.09.2010
Обрив след бръснене
    #2695357 - 15.09.2010 17:28

Всичко започна преди 3 месеца някъде. Не знам поради каква причина почнах да се изривам с пъпчици след бръснене(малки червени , на които по - късно при повечето избиват гнойни връхчета).Странното беше , че не излизаха веднага а чак към третия ден някъде . Дали нещо от времето или защото почнах да се бръсна по - често , нямам си на представа. Пробвах сумати неща - смених козметиката(на няколко пъти) , дезинфекция на лицето преди и след бръснене , бръснене след баня , спрях контрата , ходих на лекар но пак без резултат . А въпросният обрив е някакъв гаден щото минава чак след 2 - 3 седмици , а до тогава като се обръсна , се раздразваше пак и изчезваше още по-бавно . В последствие реших да си взема ел самобръсначка(ако не друго поне стария обрив да не се закача след бръснене) , но пак продължи да излиза , въпреки че като ,че ли започвам сега да се изривам веднага след като се обръсна , а не няколко дни след това . (пише , че са нужни 2-3 седмици , (които вече минаха) за да свикне кожата , но пък аз я използвам тая машинка веднъж в седмицата). Да попитам някой има ли някакви идеи , как да предотвратя това , защото вече съм почнал да се отчайвам. Благодаря предварително

П.П. Един въпрос към мъжете ползващи ел бръсначка , колко често я ползвате и имахте ли някакви кожни проблеми при първите седмици на употреба?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
dex
неориентиран

Регистриран: 27.03.2011
Re: Обрив след бръснене
    #2773540 - 28.03.2011 17:54 [Re: Tompson]

проблемът е в кожата ти дали ще се бръснеш с ножка или с последен модел самобръсначка няма никакво значение просто кожата ти е по-чувствителна проблемът ти е разрешим можеш да го разрешиш веднъж за винаги ако искаш да поговорим повече пиши на скайп svetoslav_petkov1

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2461

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.