ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Медицина

Страници: 1
Cekov
неориентиран

Регистриран: 28.04.2011
хиперплазия на простата
    #2787213 - 28.04.2011 18:57

Здравейте,

Ходих на уролог и ми каза, че имам хиперплазия на простата. Изписа ми урогут. Проблема е, че това лекарство до колкото разбирам е натурален продук, а аз имам известни предрасъдъци към този вид лекарства. Някой пил ли е урогут, да ми каже ефикасно ли е не е ли или да търся второ мнение?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Ivan1234
неориентиран

Регистриран: 04.05.2011
Re: хиперплазия на простата
    #2790762 - 04.05.2011 09:36 [Re: Cekov]

Здравей, аз съм пил Урогут и съм много доволен. Това, че е на растителен продукт му е по-скоро предимство от колкото недостатък, защото няма страничните ефекти на химиите.

Dr.GМодератор
пътешественик по душа

Регистриран: 05.02.2002
От: къде ли не
    #2790785 - 04.05.2011 10:33 [Re: Ivan1234]

Цитат:

Това, че е на растителен продукт му е по-скоро предимство от колкото недостатък, защото няма страничните ефекти на химиите.

Може да се спори по въпроса с предимствата и недостатъците, но не това е темата, нито идеята на този форум.

Gard
неориентиран

Регистриран: 10.10.2008
    #2841100 - 05.10.2011 18:00 [Re: Cekov]

Ооо да при мен имаше ефект урогута. А какви са ви предрасъдаците ако не е нещо лично. Сега за първи път чувам за противоположните мнения относно лекарства с натурален произход.

Cekov
неориентиран

Регистриран: 28.04.2011
    #2844057 - 17.10.2011 14:05 [Re: Gard]

Здравейте

И при мен има ефект Урогут-а. Ето започнал съм го през април и вече нацяло си реших проблема. Първоначално спрях да се будя нощем, после и дневните посещения до тоалетната се разредиха. Сега го взимам профилактично, когато се сетя.
Предрасъдъците ми за растителните лекарства идваха от там, че си мислех, че ще е "слаба" работа не е ли да си е здрав химикал.. Но се оказа, че съм в голяма грешка- след това видях приятели със същия проблем, които се оказа, че от тези химични лекарства получават странични ефекти и прочее, докато при мен нямаше такива работи. В крайна сметка растителното се оказа хем по-ефикасно, хем по-полезно, хем по-щадящо организма.

ivorusev
неориентиран

Регистриран: 29.09.2011
    #2851573 - 16.11.2011 22:23 [Re: Cekov]

Урогут е всъщност коприва+сао палмето. Ако си вземете отделно сао палмето и чай от коприва ще ви излезе в пъти по-евтино. Освен това има и други варианти - женско биле(Liquorice root), африканска слива(как звучи само ) и тиквени семки(заради цинка в тях).
Натуралните продукти са по-добрия избор, защото нямат много странични ефекти. И натуралните продукти и стандартните лекарства работят чрез блокиране превръщането на тестостерона в DHT.

--------------------
Balkan music

stef.lazarov
неориентиран

Регистриран: 24.08.2017
    #3411472 - 24.08.2017 22:00 [Re: Cekov]

Здравейте.
Искам да Ви споделя опита си и се надявам да помогна с това на други хора, които се лутат и не могат да открият решение за техния простатит. Постоянно изскачащите нови и нови бактерии от простата след поредното антибиотично лечение, нестихващите, режещи болки и вечният дискомфорт бяха спътници в моя живот повече от две години. Лекарите нехаеха, изписваха ми какви ли не антибиотици „на око“, с които само се тровех. След като открих кадърен микробиолог и той се зае с моя случай, започнахме възможно най-правилното лечение на простата ми. Точни антибиограми на простатния секрет с точните проникващи в простата антибиотични групи - и успявахме, но за кратко. След 1-2 месеца бактериите се появяваха отново. Но това не беше всичко. Освен старите бактерии, започнаха да се появяват и нови. Лекувахме своевременно и тях. И така докато станаха резистетни към почти всички антибиотици. Медицината, колкото и да ни се струва невъзможно, беше безсилна. Наслушах се на какви ли глупости и минах през какви ли не ужаси. Чувствах се съсипан и не знаех какво да правя.
Точно в този момент се срещнах с двама младежи, които твърдяха, че са минали и те рано, рано по този път и са намерили някаква лековита комбинация от природни продукти, унищожаваща всякакви бактерии в простата. Естествено споделих тежкия си случай, но ми обясниха, че към този продукт не можело да се изгради резистентност поради простата причина, че не е антибиотик. Казаха ми, че са го тествали лично върху себе си и нямало никакви вредни и странични ефекти. Бях много скептично настроен, но и много отчаян и реших да пробвам. Пиех този наречен от тях чай в продължение на 2 месеца, като след първия усетих как паренето в уретрата ми изчезна и взех да се чувствам доста по-добре. На края на втория месец от всекидневното ми пиене на 1л от чая реших да си направя отново изледвания. Направо онемях - нямаше и следа от каквито и да е бактерии. Помислех си, че е временно. Спрях приема на чая и след месец пак изследвания - оказах се идеално чист. Резултата не се промени след втория и третия месец без чая. Не можех да повярвам. Тези момчета бяха открили решение на проблем, който дори съвременната наука нямаше. Чаят не е много приятен на вкус, но с времето се свиква, даже става приятен. Сега дори го пия профилактично от време на време. Бях безкрайно благодарен на тези младежи и им казах, че са длъжни да споделят тайната отвара с колкото се може повече хора, защото знам колко нуждаещи се има. Наскоро разбрах, че са направили скромен сайт, на който е обяснено всичко подробно и са измислили начин да изпращат чая и имат голямо желание да развият идеите си и да направят чая по-достъпен. От знак на искрена благодарност ще им помогна с каквото мога, а за нуждаещите, както бях аз, сайта е [url=http:xxxx[/url] . Пробвайте - няма да съжалявате. Толкова пари пръснах по лекарства и доктори, а това решение е най-евтиното и точно то ми помогна!

Публикуването на реклами не се насърчава

Редактирано от Dr.G (24.08.2017 22:34)

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 9 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5425

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.008 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.