ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Пътешествия

Страници: 1
ivantt
неориентиран

Регистриран: 17.10.2009
Въпрос относно почивка в Салоу, Испания + Разглеждане на Барселона!
    #2790304 - 03.05.2011 18:45

Решили сме тази година да съчетаем една екскурзия до Барселона със кратка почивка в близкото курортно градче Салоу .
Поизчетох малко ревюта за хотелите в TripAdvisor, но не можем да изберем.
Насочили сме се към хотели от веригите: Best hotels, H10.
Бихме се радвали на предложения и впечатления за хотели.
Финансово търсим нещо не скъпо: в интервала до около 450-500Е за 6 ношувки. Особено бихме се радвали на преки впечатления!
Смятане да посетим Port Aventura, Тарагона. Приемаме и други предложения.

Редактирано от ivantt (03.05.2011 19:07)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
kokona
слънчевка

Регистриран: 18.02.2005
От: Chicago
Re: Въпрос относно почивка в Салоу, Испания + Разглеждане на Барселона!
    #2794380 - 11.05.2011 01:00 [Re: ivantt]

Имаше преди няколко години чартъри точно до Коста Дорада, където е Салоу, приятно малко градче (работила съм в БГ агенция и съм пътувала с тях). Хотелите в пакет с полета бяха прилични и евтини, на брега на морето. Иначе Н10 са приятни. Порт Авентура в много хубав парк и Барселона е на 1 час път (това, ако се избере хотел на брега)

luce

Регистриран: 30.01.2009
От: italialand
    #2794638 - 11.05.2011 17:11 [Re: ivantt]

Спомням си че Салоу е много хаотично и препълнено с туристи място,много застроено и а морето не беше нищо особено

Тарагона е друго нещо ,а най-ми беше харесало Ametila del mar,
за хотели в Испания и техните о-ви ползвам този сайт mucho viaje и ти го препоръчвам

имам много добри спомени от този хотел

Tarragona Husa Imperial Tarraco -беше около 70 евро

--------------------
Your Christ is jew. Your democracy is Greek . Your coffee is Brazilian. Holiday is Turkey. Your numerals are Arabic. Your alphabet is Latin. Only your neighbor is a stranger ... (1994, poster on the walls of Berlin)

ivantt
неориентиран

#2794989 - 12.05.2011 00:11 [Re: luce]

Цитат:

Спомням си че Салоу е много хаотично и препълнено с туристи място,много застроено и а морето не беше нищо особено

Тарагона е друго нещо ,а най-ми беше харесало Ametila del mar,
за хотели в Испания и техните о-ви ползвам този сайт mucho viaje и ти го препоръчвам

имам много добри спомени от този хотел

Tarragona Husa Imperial Tarraco -беше около 70 евро

Благодаря за отговора. Салоу го избрахме след немного четене из нета. Първоначално мислехме за Коста Брава. За Тарагона като място за почивка не сме мислили. Ще погледна и за него в нета. Посочения от теб сайт съм го гледал, но съм много зле с испанския, а не открух начин за смяна на език:английски. Разглеждал съм за сега само Alpharooms.
Ще се радвам на всякакви предложения.

РР.Разгледах отново Този хотел в Салоу във сайта, който ми предложи, но не мога да открия с какви карти може да се плати и къде са Terms and conditions.

Редактирано от ivantt (12.05.2011 00:38)

luce

Регистриран: 30.01.2009
От: italialand
    #2798601 - 18.05.2011 23:46 [Re: ivantt]

Извинявам се за забавения отговор,опитай и с немските тур оператори,те имат най-ниски тарифи за Испания (tui.de,dertour.de,neckermann.de,thomascook.de)

За кредитните карти на сайта който ти посочих - стават виза,виза електрон и мастеркард(и други техни),като симулираш резервация се виждат кои са картите
Условията са както обикновенно,може да се промени или анулира по телефон на посочения номер
Препоръчват да се направи застраховка в случай на анулиране(около 2 евро)

Позволявам си да вметна,че не е голяма загуба ако не почивате на Коста Брава - едва ли има по-застроено място,за красота не може и да става дума според мен,но вие си преценете.
На море в Испания без съмнение е най-добре в Ибиса(не е само дискотеки и мовида) и Форментера.
Ryanair лети до Ибиса а от там с кораб за половин час се стига Форментера,където си е истински рай,един вид почивка лоу кост само да не е през август,когато има много туристи и цените са високи.

--------------------
Your Christ is jew. Your democracy is Greek . Your coffee is Brazilian. Holiday is Turkey. Your numerals are Arabic. Your alphabet is Latin. Only your neighbor is a stranger ... (1994, poster on the walls of Berlin)

ivantt
неориентиран

#2800402 - 23.05.2011 23:13 [Re: luce]

Тази вечер резервирахме 4 нощувки в Барселона и 5 нощувки в Салоу, хотел H10 Salou Princess.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4006

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.022 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.