ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Пътешествия

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
luce

Регистриран: 30.01.2009
От: italialand
Re: Бергамо
    #2743986 - 26.01.2011 18:44 [Re: boykinov]

Цитат:

Здравей, новината наистина е чудесна. През март ми предстои да правя такава връзка (Орио-Малпенса). В Орио кацам в 07:10
и трябва да стигна до Малпенса, защото самолета там ми излита в 10:05, значи имам по малко от 3 часа. Възможно ли е да успея да си хвана полета? На колко време има автобус и директно летище-летище ли е? Благодаря предварително!!!

здравей, за съжаление не е възможно защото шатъла от Орио за Малпенса (директен е )е на определени часове и не те устройва

евентуално може да се вземе шатъла от Орио до гарата в Милано,ето разписанието orio shuttle (но имайки впредвид че е сутрин,магистралата е много натоварена и няма гаранция че за 1 час ще стигне както е предвидено)

после може да се вземе от гарата в Милано шатъла за Малпенса,ето разписанието,но ми се струва рисковано
malpensa shuttle

Моят съвет е такси от Орио право на Малпенса,цената е около 150 -170 евро.

--------------------
Your Christ is jew. Your democracy is Greek . Your coffee is Brazilian. Holiday is Turkey. Your numerals are Arabic. Your alphabet is Latin. Only your neighbor is a stranger ... (1994, poster on the walls of Berlin)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
boykinov
неориентиран

Регистриран: 26.01.2011
    #2745724 - 31.01.2011 11:01 [Re: luce]

Благодаря ти много. Инфото е много полезно Ще видя какво ще правя, но ще трябва да успея Благодаря още веднъж!

Чубрик
Terra incognita

Регистриран: 15.08.2005
От: Отровният народ
    #2747608 - 04.02.2011 10:34 [Re: luce]

Здравей Луче, с приятеля ми планираме да заминем за три дни до Рим, края на март. Ще се радвам да ми помогнеш със някои съвети на лични, за да не спамим темата

--------------------
The weak will fall ...

CARPE DIEM
неориентиран

Регистриран: 25.07.2010
    #2776220 - 03.04.2011 17:54 [Re: Чубрик]

Намислила съм едно посещение на езерото Гарда и ми се струва,че Бергамо е добра изходна точка.Бихте ли препоръчали подходящ транспорт ,както и изпробвани местенца за отсядане?

Natural
stranger

Регистриран: 20.01.2005
От: Софето
    #2776465 - 04.04.2011 10:41 [Re: CARPE DIEM]

До Бергамо - с Wizz !
На Лаго ди Гарда по крайбрежието има множество градчета (Lazise, Bardolino, Garda) пълни с по-големи и по-малки хотелчета.
И ми се струва, че пролет и есен са по-добър вариант за ходене там, че лятото е голяма навалица.
Бях пускал тема - може да я погледнеш - драгите съфорумци ми дадоха много полезни съвети - тук

--------------------
"Винаги имай в библиотеката си нова книга, в избата — пълно буре, в градината — свежо цвете."
Епикур

ne znaem cqlata istoriq
гад непоносима

Регистриран: 30.08.2008
От: Някъде,наполовина.
    #2780762 - 13.04.2011 15:13 [Re: canon] Прикрепен файл (55 тегления)

Гледам,на canon фотките ги хванала липсата,та да покажа "моето" Бергамо.

ne znaem cqlata istoriq
гад непоносима

Регистриран: 30.08.2008
От: Някъде,наполовина.
    #2780771 - 13.04.2011 15:25 [Re: CARPE DIEM]

Ryanair летят на много ниски цени от Пловдив,има дати за по 5 евра в едната посока.Ако ви е по-удобно погледнете и там.

--------------------
Няма ситуация без изход.Това е само пауза между две хрумвания.

По-добре да забравям,отколкото да не помня!

варна
морски

Регистриран: 04.11.2004
От: Мюнхен
    #2789801 - 02.05.2011 23:06 [Re: canon]

Дойде и моят ред

То всичко сте изпоснимали из Бергамо, че няма какво ново да покажа.

Ама тази прочута пицерия

Бях си харесал едно единствено останало двойно парче пица, ама един дядка италианец се беше вторачил точно в него и си помислих, този ако го поиска направо ша го праим да умирга Ама май ми прочете мислите и се отказа
Пица с различни видове сирена, доста горгонзола, парма шунка в изобилие и за допълнение на насладата гъби манатарки. Направо си умрях от кеф.

Понеже бяхме с кола и отседнахме в GHP в Stezzano, квартал или предградие на Бергамо. Останахме доста приятно изненадани.

В Молла до летището бе пълна лудница, издържах има няма 10 мин., и после по препоръка от хотела отидохме в Centro Le Due Torri в Stezzano. Спокойно, могоого спокойно и само хора от околноста . Досега от посетените градове в Италия, Бергамо е най европейският град .

hasp
Gimme a litre o’ cola.

Регистриран: 30.06.2003
    #2790993 - 04.05.2011 18:14 [Re: варна]

Тяя Италия много еднообразна, бил съм в южната част и е се същото, все едно съм видел и северната-камънак, руини, тесни улици и мотопеди. Руините са интересни за един следобед, после писват. Най са дразнещи тесните улички, и липсата на всякакво разнообразие на храна- само спагети лазаня и един-два вида пица. Ако на човек му се прииска тако пица, барбекю пица или хавайска пица, няма!

--------------------
I'm really nostalgic about the future.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 13883

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.