ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Пътешествия

Страници: 1
Edu
неориентиран

Регистриран: 05.05.2011
Венеция (региона) - евтина нощувка, Транспорт Венеция-Бергамо
    #2791684 - 05.05.2011 22:27

Здравейте, през месец юни ще се наложи да преспя във Венеция (или региона) така че търся предложения за евтина нощувка, нещо за 10-15 евро колкото да преспя. Нищо претенциозно просто стая с легло, може и хора живеещи в региона да помогнат. Също така може ли да ми кажете има ли директен транспорт (влак, автобус или др.) от Венеция до Бергамо и как най лесно да премина разстоянието между двата града. Ако някой е ходил или живее близо до дестинациите Венеция/Бергамо ще е страхотно да сподели опит и да даде съвет по въпросите ми!

Много благодаря предварително!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Fleur interdite
scrumptious

Регистриран: 14.12.2006
От: несена от вихъра
Re: Венеция (региона) - евтина нощувка, Транспорт Венеция-Бергамо
    #2791715 - 05.05.2011 23:53 [Re: Edu]

Като видях да питаш за 10 евро за Венеция понечих да ти кажа, че за толкова и на гарата няма да те пуснат да преспиш, но после се сетих за хостелите. Ето ти сайт с хостели в и около Венеция, порови се, избери си и резервирай. За транспорт "местните" да кажат, аз нямам представа, а не ми се рови.

http://www.hostelsclub.com/city-en-194-Venice.html?aff_ID=204&gclid=CNuG-7TY0agCFQKDDgodpD72hg

--------------------
Battle-khaki personality with red underwear.

luce

Регистриран: 30.01.2009
От: italialand
Re: Венеция (региона) - евтина нощувка, Транспорт Венеция-Бергамо
    #2792091 - 06.05.2011 19:52 [Re: Edu]

От Венеция няма директен транспорт до Бергамо, има влак но се сменя в Бреша(Brescia),което отнема близо 3 часа (45 евро в едната посока),по-удобно е с кола но всеки си преценява,за информация магистралата от Венециа до Бергамо струва 15 евро в едната посока.

За нощувка 10 евро са наистина много малко,аз обикновенно гледам този сайт B&B който е най-добрия за Италия.
Между другото 2 юни е празник и става дълъг уикенд до понеделник,тоест по-малко свободни места за нощувка и по-високи цени.

--------------------
Your Christ is jew. Your democracy is Greek . Your coffee is Brazilian. Holiday is Turkey. Your numerals are Arabic. Your alphabet is Latin. Only your neighbor is a stranger ... (1994, poster on the walls of Berlin)

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3279

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.