ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Пътешествия

Страници: 1
mimidimi
пристрастен
**

Регистриран: 29.12.2009
Кушадасъ
    #2793170 - 09.05.2011 10:05

Скъпи съфорумци, бихте ли препоръчало хотели в Кушадасъ? И също така да споделите впечатления и препоръки всякакви, моля:)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Vianne Rocher
Нерегистриран

Re: Кушадасъ
    #2793354 - 09.05.2011 15:42 [Re: mimidimi]

Вземи си стая с климатик- задължително попитай дали има климатик в стаята. Посети Ефес, Памуккале и последното жилище на Дева Мария. Носи си вода със себе си. Преди години нямаше откъде да се купи там, а жегите бяха страхотни. Шапките са задължителни.Организирайте си транспорт до жилището на Дева Мария, иначе катеренето е убийствено. Внимавайте из тесните улички на градчето-много лесно могат да ви разделят с портфейлите ви. Не си купувай парфюми от там- менте са. Внимавай за дрехите- може и да са евтини, но качеството им е лошо...Поне беше преди няколко години. Гледайте хотелът ви да е близо до плажа. Ако харесвате забавления от рода на Сикс Флагс, имат Аква...нещо си- увеселителен парк. Ако се не лъжа, намираше се в Pine Bay. Сменяйте пари САМО в банка. Пийте бутилирана вода.

За хотел няма да пиша, защото се набутахме в тризвезден такъв навремето, който изглеждаше мноого добре на снимка . Собствениците бяха много гостоприемни и мили хора и храната чудесна, но в стаите нямаше климатици и хотелчето беше далеч от плажа. Вземете си връхни дрешки, вечер захладнява.

Ако има въпроси-питай спокойно. Беше преди доста години, но каквото помня-ще споделя.

mimidimi
пристрастен
**

Регистриран: 29.12.2009
    #2793860 - 10.05.2011 10:26 [Re: ]

Много благодаря за информацията

Diable bleu
неориентиран

Регистриран: 25.04.2011
    #2793925 - 10.05.2011 12:39 [Re: mimidimi]

Ефесия - хотела и клубния вариант, Батихан, Прелюд - това са много добри хотели на първа линия, които се намират на така наречения Long beach - може би най-добрия плаж на Кушадасъ. Намират се извън града в южна посока. На север също има доста добри хотели, но за там нямам информация. Почивала съм в хотел Ефесия през 2007 и бях много доволна. За другите съм чела много добри отзиви. Има не лоши градски хотели, но в града няма хубав плаж.

Vianne Rocher
Нерегистриран

#2794192 - 10.05.2011 20:33 [Re: Diable bleu]

А колко са далече те от Кушадасъ и ако си без кола има ли начин да се стигне до града? Защото помня наши познати бяха настанени в комплекс извън Кушадасъ и малко или много бяха "закотвени" в комплекса.

Diable bleu
неориентиран

Регистриран: 25.04.2011
    #2794462 - 11.05.2011 09:31 [Re: ]

Няма проблем да се стигне до града, защото има постоянно маршрутки. Нямам идея сега колко струват сега, но, когато бяхме там бяха около лира. Освен това, мисля че се движат до късно през нощта. Е, има и таксита, разбира се, но имайки предвид цените на горивото в Турция, сигурно са скъпи - не съм ползвала и не знам.

karamega

Регистриран: 08.02.2006
От: гр.В.Търново
    #2794769 - 11.05.2011 19:59 [Re: mimidimi]

Предната седмица бях в Кушадасъ. В хотер Батихан. С отлични впечатления от всичко- обстановка, храна, обслужване. Препоръчвам го без съмнения- горе са описали- на първа линая е, собствен пясъчен плаж ит.п. И непременно да ползваш масаж в турската баня. Има адрес в гугъла и може да го видиш

--------------------
на кого му пука

Vianne Rocher
Нерегистриран

#2794784 - 11.05.2011 20:17 [Re: Diable bleu]

Благодаря

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5113

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.