ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Самоусъвършенстване

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
zelenika
почетен член

Регистриран: 27.09.2006
Мнения за Лида ДайДайхуа
    #2818443 - 16.07.2011 17:10

Попитах и в "говорилнята", но за сега нямам отзиви. Затова реших да попитам и тук: някой ползвал ли е този продукт и има ли нагледни мнения относно ефекта от него (или дефекта, естествено ).

--------------------
zelenika ;-)
- Това е невъзможно - казала Причината.
- Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
- Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
- Опитай... - прошепнала Мечтата.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
Re: Мнения за Лида ДайДайхуа
    #2818571 - 16.07.2011 20:53 [Re: zelenika]

Цитат:

Попитах и в "говорилнята", но за сега нямам отзиви. Затова реших да попитам и тук: някой ползвал ли е този продукт и има ли нагледни мнения относно ефекта от него (или дефекта, естествено ).

Знам, че този препарат за отслабване беше забранен за употреба още преди няколко години, така че по-добре си потърси нещо друго. Щом е бил забранен, явно е имало защо. Ако се позаинтересуваш ще намериш подробности. Има много по-добри начини за отслабване .

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

kapitoliq
UncharteD

Регистриран: 03.11.2005
От: въд погледа
    #2818774 - 17.07.2011 09:50 [Re: zelenika]

Аз съм го ползвала. Бе през 2008г. Ефектът е поразителен
Отслабвах много бързо, загубих апетит, през деня изпивах по около 4-5 литра вода, просто ме гореше непрекъснато и ми се гадеше от опитите да хапна нещо. С времето започнах и да губя съня си, не можех да заспя вечер, треперех, имах сърцебиене. След 10 дни употреба се чувствах толкова зле, че започнах да си мисля, че съм болна от нещо. А ако пък се случеше да изпия 2 или 3 кафета за дена, тогава ставаше непоносимо..
При милото бе още по-зле, неговата нервна система е по-чувствителна от моята и проблемите му с безсънието продължиха поне още 10 дни след като спря употребата.
Ако мога да изразя лично мнение, то е, че не си струват тези няколко килограма по-малко, не и на тази цена. Все бях пробвала с добавки и чайове за ослабване, ама такъв ужас не бях изживявала.

--------------------
Истината винаги е нещо крайно относително и почти изцяло несъстоятелно !

zelenika
почетен член

Регистриран: 27.09.2006
    #2818792 - 17.07.2011 11:16 [Re: kapitoliq]

ОК, благодаря ви за своевременната реакция! Извинявам се за нахалството, но какво ви е мнението за "вита слим", ако сте го пробвали, разбира се?

--------------------
zelenika ;-)
- Това е невъзможно - казала Причината.
- Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
- Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
- Опитай... - прошепнала Мечтата.

Си Ди
гаргойл

Регистриран: 13.01.2004
От: Варна
    #2818815 - 17.07.2011 12:35 [Re: zelenika]

Въздух под налягане, както всяко друго подобно средство.

Виж, знаем какво изпитваш, поне някои от нас, но в тези "вълшебни хапчета, чайчета" и прочие няма нищо, освен цоцане на парички и спекулации.
Начина да се чувстваш добре, а теглото ще се регулира допълнително и без стресове, е да промениш храненето си и отношението си към храната като цяло, да влагаш в качествени, разнообразни и съдържащи всичко необходимо за тялото храни, приготвени и комбинирани по подходящ начин - това е най-важното!
Ако е необходимо, парите, които би жертвала за тези чайове, прахчета, хапчета и подобни, ги отдели и вложи в консултация с диетолог. Особено ако имаш някакви здравословни проблеми или дискомфорт.
След това си прави план, води си записки и спазвай указанията, не пропускай ядене, но и не хапвай "между другото", т.е. задължително да има няколко часа минимум между самите хранения /които ще са около пет някъде/. Пий достатъчно вода, а ако не ти е дошло времето за хранене, изпий чаша топла вода за да тушираш чувството за глад, особено в началото. Изключи боклучавите храни без хранителна стойност и увеличи движението, в смисъл просто ходи повече, разхождай се, разглеждай, занимавай се с любими неща и от този род. Ето, едно чистене основно у дома, си е сериозна тренировка, да речем. Но има и по-приятни.
Евентуално се намаля размера на порциите. Все пак, визуално, размерът на порцията ти на едно хранене, трябва да е приблизително това, което се събира в шепите ти, нито повече, нито по-малко. Това е достатъчно, особено ако храната е качествена.
Няма никакъв смисъл да хвърляш парички в скъпо струващи, често не само безполезни, но и вредящи, препарати с "прекрасни" реклами, а е добре да вземеш решение и да го следваш.
А, и да не чувстваш виновна, да се обвиняваш или мразиш, ако не спазиш нещо или не отговаряш на нечии стандарти - целта е да си здрава, в добра кондиция и тонус.
Не знам на колко години си, каква, според теб, е причината за над-теглото ти, но нещата са комплексни. Няма прости решения. Отговорността е твоя. "И силата е в твои ръце"

ПП По суперседем сега повтарят едни серии на супер дебели срещу супер слаби, хвърли поглед, ако имаш възможност, може да ти стане интересно.

kapitoliq
UncharteD

Регистриран: 03.11.2005
От: въд погледа
    #2818823 - 17.07.2011 14:24 [Re: zelenika]

След този случай не съм пила повече добавки за отслабване или медикаменти.
НО!
Ако искаш да намалиш теглото, освен това, което ти е казала СиДи, бих ти препоръчала и Л-карнитин, но с една уговорка - да сив земеш качествен (т.е. повечко парички), НО! - той не е хапче/сироп за отслабване, изисква тренировка и ускорява метаболизма и изгарянето на калориите, НО КОГАТО ТРЕНИРАШ ИЛИ ИМАШ ГОЛЯМО ФИЗИЧЕСКО НАТОВАРВАНЕ.
С добра програма за трениране, редовно посещение на фитнеса и БАЛАНСИРАНО хранене (всяка диета се връща като бумеранг, ако е само временна и след това не промениш начина си на хранене) ще свалиш всичко излишно.
Плюс това се настрой, че всеки организъм и структура на тялото са различни, което значи да не си поставяш неизпълними цели.
Моите килиграми са 55 и на тях изглеждам слаба, но няма как да стана от типа жени - "клечки", защото имам спортно тяло, по-широки рамене, дланите и стъпалата ми не са "френски", почти нямам талия, с няколко думи имам спортно тяло и под тези килограми (55) приличам на вампир.

Дай си и достатъчно време. Тази зима бях качила 6-7 кг, които все още не съмс валиа изцяло (има още 2).
Важното е постоянството, движението и умереното хранене.
Успех!

--------------------
Истината винаги е нещо крайно относително и почти изцяло несъстоятелно !

Dr.G
пътешественик по душа

Регистриран: 05.02.2002
От: къде ли не
    #2818835 - 17.07.2011 15:38 [Re: zelenika]

Това нещо съдържа активно вещество, наречено сибутрамин, което миналата година беше забранено от Европейската комисия, поради висок риск от неблагоприятни ефекти най-вече върху сърдечно-съдовата система. Съдържаше се в няколко лекарства, най-известното от които беше Редуктил. Спрени са навсякъде в Европа.
В тази хранителна добавка въпросният сибутрамин се намираше в 3 или 4-пъти по-висока концентрация, отколкото в лекарството.

Прави си сама изводите.

Аз лично, не препоръчвам. Ако много искате да отслабвате с лекарства или подобни, опитайте с това, което казаха останалите момичета, в краен случай Ксеникал или подобните му. Но те пък имат други неприятни странични ефекти. , които поне не са вредни за здравето, или поне не много.

kasmetche
неориентиран

Регистриран: 01.10.2011
    #2840032 - 01.10.2011 22:50 [Re: zelenika]

И аз съм го пила този продукт за отслабване и нямаше никакъв ефект...

--------------------
Лунна Диета

Eses
Ентусиаст

Регистриран: 08.03.2005
От: София
    #2840704 - 04.10.2011 15:58 [Re: zelenika]

След като родих бях +14 кг и веднага след като спрях да кърмя,започнах да пия зелен чай Сание( в аптеките 30 чайчета,за 5 лв,има разхлабващ ефект) Пих го 1 година всеки ден по 1 чай с 2 прекъсвания за по 1-2 седмици.Свалих си килограмите без диета и без да спортувам,щото така и така с малкия си беше спорт.Не ги върнах,нямаше негативен ефект. Препоръчвам го на всеки,дори е полезен за прочистване.Като цяло забелязвам ,че хората не са постоянни,почват го, пият го 1-2 месеца ,свалят,4-5 кг и спират,после си връщат килограмите. Чая се пие до достигане на желаната фигура,а не на желаните килограми,защото понякога 5 кг са 3 кг шлака от стомаха и 2 кг разпределени по цялото тяло,демек - нищо. Има две разновидности ,по силен и по слаб,препоръчвам да се почне с по слабия.И двата предизвикват колики първите няколко дни и свалят едно и също колиество кг на месец.При по силния мен обаче не спираше да ме боли коремът. По слабия е този който се пие по време или след ядене,а по силния се пие след вечеря. Ходенето по нужда,не е изненадващо,не е фрапиращо.Ако по принцип си ходите сутрин,пак така ще си ходите.При мен лично беше след следващото хранене,затова така си планирах нещата ,че да не ме изнанада навън,но аз тогава бях и по майчинство.Когато искате да свялите много килограми с диети нищо няма да направите.За да се свялят много килограми трябва да излчзат от тялото ви,дали с пот,дали с акане всеки сам си преценява,аз лично не съм по спорта и мога да кажа само хубави неща за този чай.

--------------------
Бъди промяната, която искаш да видиш в света.

Бистренце
дечко

Регистриран: 28.07.2005
От: София, България
    #2840718 - 04.10.2011 16:14 [Re: Eses]

И аз съм го пила тоя чай в периода, когато бях 70 + кг.
Нищо не свалих. Стомахът ми стана ленив. Трябваше ми една година след това, за да си възстановя нормалното ходене до тоалетна, т.е. всеки ден поне по веднъж.
Коликите се дължат на факта, че най-активната и основна съставка на чая е билката сена, която буквално изстъргва лигавицата на стомаха и причинява не знам си какви патологични изменения в естествената фауна.
Освен ако не е в резултат на някакви сериозни хормонални нарушения и други процеси (като бременост), смятам, че проблемът с наднорменото тегло е предимн в главата. Включая и това, че най-малкото се изисква воля, за да спазва човек някакъв адекватен хранителен режим за понижаване на теглото. Ако човек не си промени нагласата към храната и към тялото си, ако ще да пие злато, пак няма да има кой знае какъв ефект.

--------------------
Какъв човек е онзи, който не се стреми да направи света по-добър? "Небесно царство"

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Diomet, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 27367

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.028 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.