ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Хомеопатия и Алтернативна медицина

Страници: 1
noahwhaler
неориентиран

Регистриран: 19.08.2011
КАК СЕ ЛЕКУВА ПСОРИАЗИС ? - СЪВЕТ ОТ ПРЕПАТИЛ
    #2829850 - 19.08.2011 22:20

Здравейте,

Мога да се съглася, че лечението с кортикостероиди и медикаментозни средства за вътрешно лечение са краен метод на лечение на псориазис и могат да се окажат вредни за здравето на лекуващите се, при това трябва да се съгласуват предварително със специалист по кожни заболявания. Съществуват други алтернативни методи на лечение, които са много по щадящи за здравето на пациентите. Не знам дали сте запознати с метода на лечение с риби в Кангал, Турция. Методът е на базата на лечение с минрални бани, и пиенето на вода с богато съдържание на селен. Натрупаните струпеи по кожата се почистват от риби, които плуват в басейните. Много от пациентите са доволни от постигнатите резултати. Разбира се лечението не е по джоба на всеки, но за сметка на това резултатите са задоволителни. Ако някой се нуждае от повече информация може да ми пише на личния емейл.

Цветан

--------------------
Псозриазис лечение без медикаменти

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
eliz
ориентиранa...

Регистриран: 10.07.2004
От: UK
Re: КАК СЕ ЛЕКУВА ПСОРИАЗИС ? - СЪВЕТ ОТ ПРЕПАТИЛ
    #2838455 - 24.09.2011 00:43 [Re: noahwhaler]

Цитат:

Здравейте,

Мога да се съглася, че лечението с кортикостероиди и медикаментозни средства за вътрешно лечение са краен метод на лечение на псориазис и могат да се окажат вредни за здравето на лекуващите се, при това трябва да се съгласуват предварително със специалист по кожни заболявания. Съществуват други алтернативни методи на лечение, които са много по щадящи за здравето на пациентите. Не знам дали сте запознати с метода на лечение с риби в Кангал, Турция. Методът е на базата на лечение с минрални бани, и пиенето на вода с богато съдържание на селен. Натрупаните струпеи по кожата се почистват от риби, които плуват в басейните. Много от пациентите са доволни от постигнатите резултати. Разбира се лечението не е по джоба на всеки, но за сметка на това резултатите са задоволителни. Ако някой се нуждае от повече информация може да ми пише на личния емейл.

Цветан

надявам се да ти плащат за реклама...
кви струпеи при псориазис??
това за което ти говориш се ползва в западна европа за отстраняване на "мъртва кожа" по краката вместо да ходиш на педикюр. но е beyond me как аджеба би помогнало при псориазис, след като там генезата на заболяването е автоимунна...

--------------------
man is as big as his dreams are...

Aroveta
неориентиран

Регистриран: 12.10.2011
Re: КАК СЕ ЛЕКУВА ПСОРИАЗИС ? - СЪВЕТ ОТ ПРЕПАТИЛ
    #2842743 - 12.10.2011 11:18 [Re: noahwhaler]

Магнитотерапия със светлинен индикатор на BEMER виж в

www.aroveta.net16.net

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4326

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.