ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Медии » Вестници

Страници: 1
Solar_Stone
член

Регистриран: 24.07.2006
Вестник "Втора младост", изопъчава постове от форуми
    #2791606 - 05.05.2011 20:34

Прочутият пенсионерски вестник “Втора младост” явно понякога го закъсва за материал и се оглежда по Интернет форумите за да си набави нещо. Иска ми се да Ви разкажа какво се случи с мен. По ирония на съдбата точно в този форум споделих един мой проблем ето в тази тема: http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/2342138/an/0/page/2 “Уважаемите” редактори от вестника прочели този мой пост и го интерпретирали по техен си начин. Написали, че проблемът е споделен в някакъв “телефон на доверието”. За съществуването на такъв дори не съм и подозирал. Може би за да спестят място в колонката си пропуснали да споменат доста неща от темата. Написали неща от рода на че съм нямал приятелка, защото постоянно ходя по гайдата на родителите си; обвинявал съм тях за всичките ми несполуки, а върха беше, че съм ударил майка си когато е влязла в стаята, просто така без причина. Въобще не споменаха за обстоятелствата които ме накараха да го направя. Не казвам, че ме оневиняват, но ме изкарват социопад.
Най-лошото беше, че майка ми чете този вестник и разпозна участниците в историйката. Не можах да замажа положението и трябваше да й покажа оригиналния текст. Този вестник ме постави в меко казано сконфузено-унизителна ситуация.
Знайте, че в този вестник информацията е доста изопъчена и невярна. Изобщо не вярвайте на нещата които пишат там. Най-вероятно повечето от източниците им няма да им е удобно да ги назоват. Методите им на работа са абсолютно непрофесионални.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
kasmetche
неориентиран

Регистриран: 01.10.2011
Re: Вестник "Втора младост", изопъчава постове от форуми
    #2840050 - 02.10.2011 01:17 [Re: Solar_Stone]

Ако знаеш колко вестници и списания си пълнят страниците с материали от интернет...

--------------------
Лунна Диета

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3200

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.017 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.