ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » България » Варна

Страници: 1
poem
търсеща

Регистриран: 25.07.2006
От: Варна
Плуване за малки деца
    #2856933 - 09.12.2011 09:18

Не успях да открия в архива такава темичка и отварям нова с надежда някой знаещ да се включи. Търся място, на което да водя дете на 2г8м да се учи да плува Нямам амбициите след 6месеца да плува като рибче във водата, но искам да спортува нещичко цамбуркайки. Искам да има индивидуални тренировки и да не се налага да пресушавам басейна влизайки лично в него Ходих последно в ориндж фитнес и като цяло ме устройват условията и обстановката им, но разумните им часове са тотално заети и ...просто няма вариант за там. Днес ще ходя да проверя в Дом Младост , но масовите отзиви за там са доста отрицателни . Та...молбата ми е ако някой знае подходящо място и препоръчва подходящ треньор- да сподели

--------------------
...тихо малко ...тихо ...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Metal Heart
invincible

Регистриран: 12.01.2003
От: City of Delusion
Re: Плуване за малки деца
    #2856994 - 09.12.2011 14:01 [Re: poem]

От миналата година работи басейн "Делфини" срещу Кауфланд във Възраждане. Там също се обучават деца от различни възрастови групи.

--------------------
Don't grow up too fast
And don't embrace the past
This life's too good to last
And I'm too young to care

poem
търсеща

Регистриран: 25.07.2006
От: Варна
Re: Плуване за малки деца
    #2857007 - 09.12.2011 15:07 [Re: Metal Heart]

Сега се връщам от там- обучават деца в групи, като не приемат под 9 години. Ходих и до Дом младост- отново не се предлагат индивидуални занимания, само в групи , точно най- малките са в абсурдното време 15ч и майките им задължително трябва да се плацикат с тях в басейна. Много съм разочарована, изненадана и ... въобще не мога да си го обясня това явление - да няма къде да си запишеш детето на плуване във Варна и да предлагат индивидуални тренировки
Ще проверя как е положението и на Дружба в басейна....но наистина ми се струва странно абсурдно това.
Благодаря за бързата реакция все пак

--------------------
...тихо малко ...тихо ...

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Black Adder 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1329

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2012 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.022 seconds in which 0.01 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.