ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Фотография

Страници: 1
Maleas

Регистриран: 16.04.2004
От: SF<-------->SK
Молба за помощ - относно видео файл
    #2875289 - 11.02.2012 21:21

Здравейте, надявам се да получа помощ от вас, дори и въпросът ми да не е на точното си място.
За начало да си призная, че съм си червена шапчица и всичко което се е случило си е по моя вина, и сега се чудя как да си разплета топката от кълчища която си оплетох.
Преди три години си купихме видео камера Handycam - Sony - в кутийката естествено си имаше и дискове... но... кой да чете и да гледа. Започнахме да си снимаме, после включваме в компютъра, сваляме и готово....
Добре, но дойде момент когато ми се прииска да си поиграя с филмчетата, да мога да изрежа някоя част и такива ми ти работи. Но се оказа, че нито една програма от типа на видео мейкърите не приема файловете заради тяхното разширение, те ми излизат като video_ts.bup, video_ts.ifo i vob .Тогава най-накрая погледнах в кутийката,  пуснах диска и инсталирах програмата,PMB работи отлично , но не приема вече свалените в компютъра файлове от типовете bup ifo i vob. Като сваля ново филмче чрез програмата новите файлове са с разширение mpg.
Моля, помогнете ми и ми кажете на много обикновен и разбираем начин има ли начин как старите филмчета да станат с разширение  mpg  , за да мога да ги обработвам.
Много, много благодаря на всеки който отдели малко време да ми помогне.

От една червена шапчица

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
rlk
Реалист

Регистриран: 26.09.2004
От: DMV
Re: Молба за помощ - относно видео файл
    #2875480 - 12.02.2012 16:01 [Re: Maleas]

Само VOB файловете те интересуват всъщност. Аз имам AVC конвертор и върши добра работа. Това е видео конвертор между различни формати видео файлове. Безплатен е. Не съм имал VOB файлове за да пробвам, но го дават , че може да конвертира, а в какъв формат ти си решаваш. Успех.

П.П. Има много други конвертори ако този не ти допада. Потърси в Нета и пробвай някой друг също.

Maleas

Регистриран: 16.04.2004
От: SF<-------->SK
Re: Молба за помощ - относно видео файл
    #2875550 - 12.02.2012 21:21 [Re: rlk]

много благодаря ще пробвам тези дни

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 812

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.