ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » България » София

Страници: 1
elista
неориентиран

Регистриран: 10.11.2010
Нощувки в София - къде предлагат на достъпни цени
    #2716365 - 10.11.2010 11:01

Къде може да ме посъветвате да пренощувам 1- 2 вечери в София.Да не са високи цените ,но и да не е като общежитие -по 7 човека в стая.Вообще -къде отсядате и каква информация имате.Да не е трудно да се намери ,защото не познавам София.Благодаря предварително.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
123par
неориентиран

Регистриран: 13.11.2009
Re: Нощувки в София - къде предлагат на достъпни цени
    #2843371 - 14.10.2011 18:35 [Re: elista]

Може би отговора ми да не е съвсем актуален, относно това запитване, но сигурно и други хора идващи в София за кратко, биха задали същия въпрос.
Наистина вече има един евтин хотел в София - нискотарифен е и се нарича easyHotel Sofia.
Той е на много лесно и достъпно място, с удобен транспорт. Намира се сравнително близо до Централна гара и Централната автогара.
Ще напиша сайта, защото в него всичко е обяснено много ясно и подробно - easyhotel-sofia.bg . Има цени, както и един сайт с карта на София, в която като напишеш началната си точка на тръгване и адреса на хотела, се предлагат много маршрути с различни превозни средства и всеки си избира сам как да стигне до него. Иначе той се намира на бул.Тодор Александров и малката уличка Алдомировска. Наблизо е и спирката на метрото Константин Величков. Има и няколко трамвая наблизо.
Дано да съм помогнала с тази информация.

Редактирано от Nadin (29.10.2011 02:42)

petia78
неориентиран

Регистриран: 04.05.2009
Re: Нощувки в София - къде предлагат на достъпни цени
    #2883234 - 06.03.2012 13:45 [Re: elista]

За хотели в София виж в hotels-in-sofia.com - сайтът е специално за хотели в София и представя доста полезна информация - телефони, адреси, карти, търсене по квартали, категории, в близост до забележителности и т.н.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1667

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2012 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.015 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.