ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Компютри и Интернет » Дизайн и Графични продукти

Страници: 1
pwq

Регистриран: 07.02.2006
От: София
Съвети за обучение и работа
    #2894577 - 23.04.2012 23:40

Още уча, интересни са ми и се занимавам от известно време с Photoshop и CorelDRAW. Дали ще мога да си намеря работа с някоя от двете програми? Коя от двете е по-перспективна, ако така може да се каже. Дали ще мога да си намеря работа владеейки някоя от двете или в комбинация с някоя друга? Ще съм благодарен на съвети!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Chenyo
неориентиран

Регистриран: 22.12.2018
Re: Съвети за обучение и работа
    #3452840 - 23.12.2018 13:43 [Re: pwq]

Със сигурност можеш да си намериш работа и с двете. Особено с photoshop възможностите са неограничени. Ако си добър, ще имаш работа. Бърза справка в основните сайтове за работа като jobs.bg и подобни показва, че се търсят подобни умения, но трябва и примерно английски език и някой други меки умения.

По принцип не трябва да мислиш в рамките на това мога ли да си намеря работа, защото може да работиш и като фрийленсър и да правиш доста разни неща, стига да си добър. За специалисти винаги има работа.

И един практичен съвет. Не прави грешката да се оправдаваш с това, че учиш. Захващай се на работа, ако трябва направи първите си 20 проекта безплатно, повтарям безплатно. Това е инвестиция, защото в дизайн бранша портфолиото е много важно. Набележи си 5-10 бизнеса, които те кефят и им пиши и предложи да направиш нещо безплатно за тях - дизайн на тениска, лого или каквото можеш. Изпозлвай възможността, че учиш и предполагам не си закъсал супер много за работа и пари, за да изградиш умения и портфолио. Парите не трябва да са ти приоритет в момента.

Успех!!

Chenyo
неориентиран

Регистриран: 22.12.2018
    #3452841 - 23.12.2018 13:44 [Re: Chenyo]

Темата била много стара, моя грешка. Човекът сигурно вече си бачка

Ооо ...
~

Регистриран: 06.09.2006
От: София
    #3452859 - 23.12.2018 18:32 [Re: Chenyo]

Цитат:

Темата била много стара, моя грешка. Човекът сигурно вече си бачка

е, съветите са evergreen

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Diddy, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2935

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.022 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.