ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Окултизъм и Мистика

Страници: 1
Umberto
неориентиран

Регистриран: 21.05.2012
Разваляне на магия за любов+
    #2908060 - 22.05.2012 00:15

Здравейте, надявам се да има вещи в занаята хора за помощ. Става въпрос за магия за любов(отдавна класика сред слабия пол)+ естествено първото не е достатъчно а трябва и да не те вързва и никъде. Тази е 3-та или 4-та девойка която ми прави магии, за пътите повторения на това от страна на всяка няма нужда да уточнявам. От близо година и половина реших да не се занимавам със специалисти, а причината е че, познавах само една и като се има в предвид морето от мошенници не съм си и помислял да търся.Както и да е изчетох всичко по темата за защита и т.н., определено се усети разликата от ритуалите, които правех, но като чели нещата не са на 100% при положение че не спирам да ги правя. Общо взето ритуалите са на основата на визуализацията, меч, факла, пентаграми и т.н. Ефекта е че, задържам енергията си вече и чакрата намираща се на мястото на слънчевия сплит сякаш се затвори (не съм специалист) и се чувствам като бял човек. Останаха все още някакви чувства вариращи и проблема с връзването. Казано на кратко сърцето казва да, а мозъка (меко казано)НЕ. Ще се радвам, ако сред вас има хора които могат да споделят опита си с мен. Благодаря!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Umberto
неориентиран

Регистриран: 21.05.2012
Re: Разваляне на магия за любов+
    #2923037 - 01.07.2012 07:04 [Re: Umberto]

Всичко е вече 6, пак сме огън бий. Явно няма специалисти. Моля, модераторите да закрият темата.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  marinkoff, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1243

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.018 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.